• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
\.:MbOy2050:./

لود نشدن استایل های سایت پس از www کردن آدرس

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید دوستان ، من تو تنظیمات همگانی وردپرس آدرس سایت و پنل رو اولش www اضافه می کنم اما وقتی سایت رو باز می کنم هیچ استایلی لود نمیشه ، یعنی دامین به www. تبدیل میشه و تو این قضیه مشکلی نیست ، اما هیچ کدوم استایل های قالب لود نمیشن ! دوستان لطفاٌ راهنمایی کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نشانی آنلاین بگذارید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شرمنده به دلیل مسائل سئو فعلاٌ نمیتونم ، به نظرتون چه دلایلی ممکنه وجود داشته باشه که سایت بعد از این که تبدیل شد که فقط با www باز بشه استایل های داخل قالب لود نمیشن ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مسائل سئو؟؟؟

قالبتون بدون مشکل باز می شه کوکی ها را حذف کنید

فراموش نکنید اینجا یک انجمن پشتیبانی عمومی است نشانی گذاشتن سایت اگر برای سئو مفید نباشه مضر که نیست ولی به هر حال رسیدگی به سایتهایی مقدوره که در تایپیکهای عمومی بشه بهشون دسترسی داشت

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قالب کامل باز میشه اما هیچ کدوم استایل ها لود نمیشه ، فونت ها به صورت سادن ، تولتیپ لود نمیشه و هزار چیز ریز دیگه لود نمیشه ، یعنی قالب به صورت ساده بالا میاد ، در مورد سئو هم به خاطر این نمیتونم لینک رو بزارم چون بک لینک میشه و روبات های گوگل رو به سایتم هدایت می کنه در صورتی که من نمیخوام فعلاٌ این اتفاق بیفته ( سایت تازه راه اندازی شده ) ....

الان از حالت www در اوردم ، برید ببینید فونت ها و ... همگی لود شدن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حالت قبلی هم برای من لود شدند اگر افزونه ی کش دارید خالیش کنید

کوکی هاتون رو حذف کنید یا از یک سیستم دیگه چک کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به صورت عکس براتون فرستادم ، ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری