رفتن به مطلب

لود نشدن استایل های سایت پس از www کردن آدرس

\.:MbOy2050:./

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید دوستان ، من تو تنظیمات همگانی وردپرس آدرس سایت و پنل رو اولش www اضافه می کنم اما وقتی سایت رو باز می کنم هیچ استایلی لود نمیشه ، یعنی دامین به www. تبدیل میشه و تو این قضیه مشکلی نیست ، اما هیچ کدوم استایل های قالب لود نمیشن ! دوستان لطفاٌ راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

شرمنده به دلیل مسائل سئو فعلاٌ نمیتونم ، به نظرتون چه دلایلی ممکنه وجود داشته باشه که سایت بعد از این که تبدیل شد که فقط با www باز بشه استایل های داخل قالب لود نمیشن ؟

لینک به ارسال

مسائل سئو؟؟؟

قالبتون بدون مشکل باز می شه کوکی ها را حذف کنید

فراموش نکنید اینجا یک انجمن پشتیبانی عمومی است نشانی گذاشتن سایت اگر برای سئو مفید نباشه مضر که نیست ولی به هر حال رسیدگی به سایتهایی مقدوره که در تایپیکهای عمومی بشه بهشون دسترسی داشت

لینک به ارسال

قالب کامل باز میشه اما هیچ کدوم استایل ها لود نمیشه ، فونت ها به صورت سادن ، تولتیپ لود نمیشه و هزار چیز ریز دیگه لود نمیشه ، یعنی قالب به صورت ساده بالا میاد ، در مورد سئو هم به خاطر این نمیتونم لینک رو بزارم چون بک لینک میشه و روبات های گوگل رو به سایتم هدایت می کنه در صورتی که من نمیخوام فعلاٌ این اتفاق بیفته ( سایت تازه راه اندازی شده ) ....

الان از حالت www در اوردم ، برید ببینید فونت ها و ... همگی لود شدن

لینک به ارسال

در حالت قبلی هم برای من لود شدند اگر افزونه ی کش دارید خالیش کنید

کوکی هاتون رو حذف کنید یا از یک سیستم دیگه چک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...