رفتن به مطلب

عدم حذف فهرست

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای حذف فهرستی که ساختم اقدام میکنم و روی « پاک کردن فهرست » کلیک میکنم و سپس ok میکنم ، به صفحه ی اصلی پیشخوان ریدایرکت میشه و فهرست حذف نمیشه و سرجاش همچنان هست. از چه راهی میشه فهرست رو حذف کرد؟

یک گرفتاری دیگه اینکه فهرستی که میسازم رو درست نشون نمیده.

یه سوال دیگه اینکه آیا افزونه ی فارسی برای ساخت فهرست دلخواه وجود داره که فهرست خود قالب رو کنار گذاشت و از افزونه استفاده کرد طوری که تداخل پیدا نکنه؟

تشکر.

لینک به ارسال

افزونه هاتون رو غیر فعال و تست کنید (آخرین فهرست باقی می مونه می تونید یک فهرست ساده بسازید که در صفحه موجود باشه و فهرست فعلی رو حذف کنید)

درست نشون نمی ده مفهوم روشنی نداره که بشه کمکی کرد

فهرست قالب رو کنار بگذاره؟! مشکل نمایش مربوط به css است ربطی به خود فهرست یا ابزار سازنده فهرست نداره

لینک به ارسال

افزونه هاتون رو غیر فعال و تست کنید (آخرین فهرست باقی می مونه می تونید یک فهرست ساده بسازید که در صفحه موجود باشه و فهرست فعلی رو حذف کنید)

درست نشون نمی ده مفهوم روشنی نداره که بشه کمکی کرد

فهرست قالب رو کنار بگذاره؟! مشکل نمایش مربوط به css است ربطی به خود فهرست یا ابزار سازنده فهرست نداره

ممنون از پاسخ شما.

افزونه ی خاصی برای فهرست ندارم، دو سه تا فهرست آزمایشی ساختم تا عملکرد این قسمت وردپرس رو ببینم که الان هیچ کدوم پاک نمیشن.

به نظر شما مشکل از کجاست که گزینه ی پاک کردن فهرست در پیشخوان وردپرس عمل نمی کنه؟

آیا شما هم وقتی فهرستی رو پاک می کنید بعد از ok کردن ، به صفحه ی اصلی پیشخوان ریدایرکت میشه و فهرستی هم پاک نمیشه!!؟

نسخه ی وردپرس بنده 3.9.1 هست.

لینک به ارسال

افزونه هاتون منظورم کل افزونه ها بود نه افزونه های فهرست

همه ی افزونه هارو غیرفعال کردم ولی باز هم فهرستی حذف نمیشه.

به این نتیجه رسیدم که ممکنه ایراد از نسخه ی وردپرس باشه ، تصمیم گرفتم وردپرس 3.9.1 رو پاک کنم و نسخه های قدیمی تر نصب کنم.

به نظر شما کدوم نسخه پایدارتره ( Stable تر ) و افزونه ها ی فارسی موجود بیشتر با کدوم نسخه هماهنگ هستن؟

لینک به ارسال

اگر نظر من رو بپرسید همین آخرین نسخه مواردی مثل مورد شما خاصه و عمومیت نداره وگرنه صدها موردش تا حالا گزارش شده بود ایراد کار شما یا از کدهای قالبتونه یا یکی از افزونه ها

لینک به ارسال

اگر نظر من رو بپرسید همین آخرین نسخه مواردی مثل مورد شما خاصه و عمومیت نداره وگرنه صدها موردش تا حالا گزارش شده بود ایراد کار شما یا از کدهای قالبتونه یا یکی از افزونه ها

میتونم یوزر و پسورد پنل وردپرس رو براتون پیام خصوصی کنم اگر زحمتی نباشه چک بفرمایید. خودم سر در نیاوردم و از قالب Tiara فارسی شده! استفاده میکنم.

هنوز هیچ سایتی نساختم و فعلا فقط دارم گزینه های وردپرس رو امتحان میکنم تا آشنا بشم ، قصدم مهاجرت به وردپرس هست چون به دلایل نامشخص گوگل میونه ی بهتری با وردپرس داره تا جوملا و نیوک.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...