رفتن به مطلب

کاهش بازدید و ip های امریکا

silver21

پست های پیشنهاد شده

بگذریم از سوالاتیه که مدتی میپرسم و جلوش تعداد پاسخ رو نوشته 0 (سر مدیران شلوغه، چند ماه پیش گفته شد...)

توقعی نیست ، تونستید جواب بدین: مدتی ip های ورودیم (بازدید ) بشدت کم شده و بازدید کننده ها اکثریت از IP امریکا شدن (قبلااینطوری نبود و ورودی امریکا بالای 98% شده و این غیر عادیه)

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز.

بازدید کننده از پارامترهاییه که شما زیاد کنترل ندارید روشون!

یعنی اینکه از کجا و کی میان دست شما نیست که! فقط ممکنه از چیزشکن و V.P...N و اینا استفاده کنن. گاهی اوقات باعث کم بودن تعداد بازدیدکننده ها ، اگر همون تعداد کم هم از VPN استفاده کنن کشور ها تغییر می کنن.

می تونید از یه افزونه دیگه هم جهت اطمینان استفاده کنید.

لینک به ارسال

نه دوستان ؛ بحث نرم افزارهای VP..N نیست.

- سایت تازه راه نیفتاده ، چند ساله ، بازدید تا 10 روز قبل درست بود ، ناگهان کاهش پیدا کرد، با استفاده از آنالیزهایی که از چند سایت منجمله گوگل و سایتهای کنترل کننده بازدید گرفتم ؛ متوجه شدم آی پی های ورودی تنها برای امریکا هستن (فرقی نمیکنه ایرانی باشه با نرم افزار ف یا اینکه واقعا از امریکا باشه) مشکل اینجاست که بقیه آی پی ها خیلی کم شدن ، یعنی از 100 تا امریکا 10 تا ایران و بقیست / چیزی که شک دارم میتونه این باشه که گوگل فارسی داره مطالب سایتو بدرستی نشون نمیده (شک) یا اینکه از سرور آی پی های ایران مسدود شده باشه (البته اگه مسدود میشد ip من هم مسدود میشد که اینطور نیست)

- نمیتونم متوجه بشم یه جایی مشکلی بوجود اومده که فقط رنج آی پی امریکا میتونن وارد سایت بشن یا دارن بزور هدایت میشن (مثلا مطالب منتشر شده شبکه های اجتماعی) / چرا بازدید کننده های ایران قطع شده رو متوجه نمیشم ، بخش کلیک بر روی کلمات در گوگل وبمستر هم گویای ماجراستpost-1826-0-50372400-1400428515_thumb.jp -----post-1826-0-78623400-1400428783_thumb.jp

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

دوست عزیز به احتمال زیاد با نرم افزار و روبات دارن روتون آی پی می فرستن ..

این کار رو اصولا سایت های هم موضوع انجام میدن تا محبوبیت شما پیش

گوگل به صفر برسه !

برای بنده هم این مشکل پیش اومده بود . سعی کن اون رنج آی پی رو از سرورت ببندی ..

البته باز باید سایت و وبمسترتولز بررسی بشه ...

ویرایش شده توسط JMC
لینک به ارسال

دوست عزیز به احتمال زیاد با نرم افزار و روبات دارن روتون آی پی می فرستن ..

این کار رو اصولا سایت های هم موضوع انجام میدن تا محبوبیت شما پیش

گوگل به صفر برسه !

برای بنده هم این مشکل پیش اومده بود . سعی کن اون رنج آی پی رو از سرورت ببندی ..

البته باز باید سایت و وبمسترتولز بررسی بشه ...

ip سایتها و ip های مشکوک رو مسدود کردم ، البته قبل از ایجاد این مشکل ، حتی دقت هم شد که ip های رنج گوگل بسته نشن / رنج ip هایی هم که حال حاضر وجود داره عادیه ، این ip ها عادی هستن اما ip های ایران ناپدید شدن ، آی پی امریکا سر جاشه ، برای ایران در حال ناپدید شدنه و رسیدن به صفر ه

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

من مشکل تو رو ندارم اما تایید میکنم حرفتو چون چند روزی میشه بازدید سایت منم روز به روز داره کمتر میشه

لینک به ارسال

لطفا تاپیک رو از بحث اصلی منحرف نکنید!کاهش بازدید به این دلیله که الان چندروزه امتحانات شروع شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

لطفا تاپیک رو از بحث اصلی منحرف نکنید!کاهش بازدید به این دلیله که الان چندروزه امتحانات شروع شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

از موضوع خارج میکنید / امتحانات ! نهایت 20% کاهش بدلیل حیطه فعالیت سایت / امتحانات سالهای قبل نبود!؟

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

اقا منم همین مشکلو دارم. این ip مال گوگله یا جای دیگه؟؟؟؟

66.249.79.229

66.249.79.16

لینک به ارسال

اقا منم همین مشکلو دارم. این ip مال گوگله یا جای دیگه؟؟؟؟

66.249.79.229

66.249.79.16

IP Location: us.gif United States Mountain View Google Inc. ASN: us.gif AS15169 GOOGLE - Google Inc.,US (registered Mar 30, 2000)

لینک به ارسال

IP Location: us.gif United States Mountain View Google Inc. ASN: us.gif AS15169 GOOGLE - Google Inc.,US (registered Mar 30, 2000)

این یعنی اری یا خیر؟؟؟؟

لینک به ارسال

این یعنی اری یا خیر؟؟؟؟

آی پی شرکت گوگل هست (Google Inc) .

می تونید چک کنید

http://whois.domaintools.com/

لینک به ارسال

به سیستم پاندا و پنگوئن .. گوگل هم مربوط نیست/ گمان کنم از خروجی sitmap yoast و xml google grea... یا همچین چیزایی باشه و فک میکنم از زمان بروزرسانی این افزونه ها چنین مشکلی بوجود اومد

لینک به ارسال

این ip ها تنها ورودیهای سایت هستند ؛ چک میفرمائید؟ / post-1826-0-25742700-1400677087_thumb.jpدر حال حاضر اثری از گوگل نیست ! قبلا ورودیهای از گوگل و ip ایران بود

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

اکثر آی پی ها، آی پی باتهای بینگ هستند

IP Location: us.gif United States Redmond Microsoft Corp ASN: us.gif AS8075 MICROSOFT-CORP-MSN-AS-BLOCK - Microsoft Corporation,US (registered Mar 31, 1997)

بله ، بینگ (MSN مایکروسافت) / اما چرا !!!!؟ چرا گوگل نیست؟؟؟ چرا گوگل قطعه !!!؟ چه کنم؟

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

منم درست مشکلو دارم. سایتم همیشه در اولین و دومین نتیجه میومد ولی عد کلا از نتیجه گوگل خارج شد. در گوگل آنالیز هم بررسی کردم برای بازدیدکنندگان خارجی تا ۹۰ درصد رفته ولی مال ایران به یک درصد هم نرسیده بود.

فقط من قبلا خیلی کپی میکردم ولی با توجه به اینکه سه چهار ماه فقط پست اختصاصی میدم ولی تاثیری در بهتر شدن نتیجه گوگل نگرفتم.

یه چیزم خیلی عجیبه وقتی که مطلب اختصاصی مینویسم که اصلا در گوگل نیست با توجه به اینکه گوگل ایندکس میکنه ولی اصلا در نتایج گوگل نمیاد. البته برای همشون اینطوری نیست و فقط برای بعضیا اینطوریه

ممنون میشم که منم در این باره راهنمایی کنید.

ادرس سایت: www.acgih.ir

لینک به ارسال

دوستان من این مشکل رو دارم و تو پست قبلی گفتم مشکل از پست های شما نیست چند روزه گوگل پست های منو که تو پیج اول بود ناپدید کرده :D فقط به چیزی دست نزنید خودش درست میشه فقط خواستم بگم فقط شما نیستین منم هستم و خواستم همدردی بکنم :D

لینک به ارسال

اینطوری نمیشه ، باید کاری کرد، واقعا سایتم با مشکل بدی روبرو شده از 3000 بازدید به زیر 1000 رفت ، احتمال همه موارد زیر رو باید سنجید:

هر کس این موارد رو انجام داده لطفا اطلاع بده:

1. شما از وقتی که سایتت افت پیدا کرد چه کاری انجام دادی؟
  2. بروز رسانی افزونه Youast
  3. بروز رسانی و یا تغییر در افزونه Google (XML) Sitemaps Generator
  4. crawl جدید در گوگل وبمستر
  5. افزودن و یا تغییر و یا بروزرسانی مجدد سایت مپ به گوگل وبمستر
  6. تغییر نام و توضیحات سایت
  7. افزودن کد گوگل آنالیز به قالب سایت
  8. افزودن و یا فعالسازی کد وریفای سایت bing یا yandex
  9. تغییر در فایل robots سایت (اعمال محدودیت و یا حذف محدودیت)
  10. افزودن کد pinterest به قالب
  11. تغییر در کدهای قالب برای گوگل ( rich snippets)
  12. ثبت جدید و افزودن به شبکه اجتماعی
  13. ثبت و مجوز استفاده از خروجی RSS برای انتشار در سایت خاصی
  14. قطعی سرور هاست و DNS و فعال شدن مجدد (بدون اینکه ip سایت شما تغییر کنه)

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

۱. کار خاصی نکردم چون میدونم تقصیر من نیست و گوگل داره تغییراتیو انجام میده

۲.افزونه یوهاستو دوبار بروزرسانی کردم

۳. افزونه سایت مپ هم بروز رسانی کردم. من مشکلو در بروز رساننی ها نمیبینم بلکه یه چیز دیگست که ما ازش بی خبریم و فقط باید صبر داشته باشیم.

۴. ابتدا در قسمت گوگل وبمسترم هر روز ۱۰۰ ارور نات فاوند و ۴۰۴ اضاف میشد به طوری که تعدادشون رسیده بود به ۴۰۰۰ تا بیشترشون مال تگ ها بود که من همه رو بعدش علامت زدم و گزینه حل اونارو زدم که خداروشکر فعلا گوگل برای من به تگ ها گیر نداده و الان فقط ۴۰ نات فاوند دارم. البته من در robots.txt یک سری تغییرات به وجود آوردم اونم این بود که disallow ها رو کم کردم و فقط برای پوشه های مهم disallow گذاشتم.

۵. بعد از بروز رسانی سایت مپ نقشه های جدید را به وبمستر دادم و یک دفعه تعداد ایندکسام از ۳۰۰۰ رسید به ۴۰۰۰ هزار

۶. تغییر خاصی در پیوند های یکتا نداشتم و همچنین سایت.

۷. کد گوگل آنالیز را به وب سایتم اضاف کردم و از موقعی فک کنم اضاف کردم بشدت بازدیدم کم شد چون اون موقع بیشتر پستام کپی پیست بود.

۸.برای ثبت در bing هم فایلشو دانلود و در هاست قرار دادم.

۹. حذف محدودیت ها انجام شد و محدودیت تنها برای فایل های مهم انجام گرفت

۱۰. کد

pinterest را به قالبم اضاف نکردم

۱۱. تغییری در کدا داده نشد

۱۲. قبل اینکه بازدیدم هم افت پیدا کنه من مطالبو به شبکه های اجتماعی منتشر میکردم الانم منتشر میکنم

۱۳. من از feedburner برای سایتم استفاده میکنم و rss سایتم بعد اینکه به feedburner انتقال دادم از کار افتاد.

۱۴. قطعی نداره

فقط یه نکته هم بگم البته بعد از کاهش بازدید این اتفاق افتاد. من در سایتم تقریبا ۱۵۰۰ پست داشتم که به اثر سهل انگاری یکی از دیتابسام حذف شد و بک آپی که داشتم ۱۳۰۰ مطلب داشت. و اون ارور هی زیادم در گوگل فک کنم برای همین بود

لینک به ارسال

با نظر Sir1 موافقم که مشکل از طرف ما نیست

من فقط sitemap بروز کردم

مشکل not found رو داره برای منم کم میکنه

قطعا مطمینم مشکل از ما نیست از من گفتن بود به چیزی دست نزنید

لینک به ارسال

منم درست مشکلو دارم. سایتم همیشه در اولین و دومین نتیجه میومد ولی عد کلا از نتیجه گوگل خارج شد. در گوگل آنالیز هم بررسی کردم برای بازدیدکنندگان خارجی تا ۹۰ درصد رفته ولی مال ایران به یک درصد هم نرسیده بود.

فقط من قبلا خیلی کپی میکردم ولی با توجه به اینکه سه چهار ماه فقط پست اختصاصی میدم ولی تاثیری در بهتر شدن نتیجه گوگل نگرفتم.

یه چیزم خیلی عجیبه وقتی که مطلب اختصاصی مینویسم که اصلا در گوگل نیست با توجه به اینکه گوگل ایندکس میکنه ولی اصلا در نتایج گوگل نمیاد. البته برای همشون اینطوری نیست و فقط برای بعضیا اینطوریه

ممنون میشم که منم در این باره راهنمایی کنید.

ادرس سایت: www.acgih.ir

گوگل آنالیز فقط بر روی ip های خارجی کار میکنه و ایران هم تحریم هم فیل تر هست.پس آمار درستی نخواهد داد.

این ip ها تنها ورودیهای سایت هستند ؛ چک میفرمائید؟ / post-1826-0-25742700-1400677087_thumb.jpدر حال حاضر اثری از گوگل نیست ! قبلا ورودیهای از گوگل و ip ایران بود

یکم مشکلتون پیچیده شده.

لینک به ارسال

تک تک مواردی که گفته شد رو پیگیری میکنم تا به نتیجه برسم ، متاسفانه حداقل زمان برای تست بازدید یک هفتست ولی پیگیرشم و نتیجه داد اعلام میکنم ، نداد باید مزاحم وقت برخی دوستان ، از جمله آقای اشکان بشیم.

این موردم یادآور بشم youast نسخه قبلش مواردی مشکل داشت که برطرف کرده از جمله قابلیت حذف category ؛ همچنین افزونه sitmap google هم توی اولویت tag وcategory دچار مشکل هست

موارد مشترک با آقای sir1 رو بررسی میکنم. هر چند اگر ربطی هم نداشته باشه ، مثلا گوگل آنالیزو چون به تازگی در قالب قرار دادم و ایشون هم همینطور .

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

توصیه میکنم قبل هر کاری افزونه های اضافی را از روی سایتت پاک کن. چون بعضی مواقع این افزونه ها مشکل ساز هستن و دچار اختلال در کار بعضی دیگر از افزونه ها می شوند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...