رفتن به مطلب

کاهش بازدید و ip های امریکا

silver21

پست های پیشنهاد شده

سلام منم دچار این مشکل شدم و سایتم بازدیدش به حدود 100 - 200 رسیده قبلا حداقل 1000 تا بود

یک هفته ای میشه این مشکل رو دارم

post-119-0-66340600-1400866000_thumb.png

post-119-0-88143500-1400866017_thumb.jpg

لینک به ارسال

سلام منم دچار این مشکل شدم و سایتم بازدیدش به حدود 100 - 200 رسیده قبلا حداقل 1000 تا بود

یک هفته ای میشه این مشکل رو دارم

سلام ؛ نوسان و تاریخ افت بازدید شما در نمودار مشابه نموداریه که در پست ها قرار ارسال کردم / امیدوارم تو 10 الی 15 روز اخیر کاری رو سیستم سایت انجام نداده باشید تا نتیجه 100% بشه : مشکل بوجود اومده از طرف گوگل، که البته با اعلام شما الان بالای 80% میشه گفت از طرف گوگله.

شما تو 10-15 روز چه کارهایی روی سایت انجام دادید (قالب ، نصب افزونه، بروزرسانی ،وبمستر تولز گوگل ، robots.txt و ...) اگه افزونه ای رو بروز کردید اسمشو بگید / هر چه بخاطر دارید رو بگید، تا بشه نتیجه گرفت.

- اگه براتون مقدور هست آدرس سایتتون رو بگید و یا پیغام خصوصی بدید

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

سلام. منم به این مشکل بر خوردم اکثر آی پی های ورودی گوگلم آمریکاست و بازدید سایتم از روزی 60 هزارتا به 15 هزارتا رسیده!!!! :( سرور سایتم رو هم ارتقا دادم ولی مشکل از اون هم نبود!!!

لینک به ارسال

سلام. منم به این مشکل بر خوردم اکثر آی پی های ورودی گوگلم آمریکاست و بازدید سایتم از روزی 60 هزارتا به 15 هزارتا رسیده!!!! :( سرور سایتم رو هم ارتقا دادم ولی مشکل از اون هم نبود!!!

- تا الان دوستانی که اینجا اومدن قانون کپی رایتو تو سایتشون رعایت نکردن... میشه گفت محدودیت گوگل افزایش پیدا کرده که اگه اینطور باشه باید منتظر روزی 10-50 بازدید بود چون روند نزولی همینطور ادامه داره / دلیل دوم: گوگل یه چیزیش شده.

- البته اگه از بروز رسانی بگید که در پست قبل توضیح دادم، (تغییرات 10-15 روز اخیر ....) شاید بشه مشکلو از افزونه ای چیزی دونست که احتمالا همگی بروزرسانی کردیم.

- ناگفته نماند به popup هم فکر میکنم...

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

سایتم:

http://PersianStart.com

بازدید سایتم داره صفر میشه

فقط اخیراً مشکل هاست داشتم یک روزه سایت رو انتقال دادم

این اتفاق زمانی روی داد که all in one seo Pro و پولی رو نال شده نصب کردم و سریع هم حذفش کردم

بازدیدم داره به صفر میرسه!

لینک به ارسال

سایتم:

http://PersianStart.com

بازدید سایتم داره صفر میشه

فقط اخیراً مشکل هاست داشتم یک روزه سایت رو انتقال دادم

این اتفاق زمانی روی داد که all in one seo Pro و پولی رو نال شده نصب کردم و سریع هم حذفش کردم

بازدیدم داره به صفر میرسه!

خود جابجایی هاست و مشکلی که داشته ، میتونه دلیل کم شدن باشه تا به امروز ، شما که تازه نقل و انتقال دادی یک هفته ای صبر کن ، اگه بازدیدت بالا نیومد پس یه مشکل مشترک با مارو داری / all-in-one-seo-pack من هم 10-15 روز اخیر نصب کردم و 2 روز بعد پاکش کردم

بقیه دوستان که پست ارسال کردن ، شما هم از all-in-one-seo-pack استفاده میکنید ؟ یا اخیرا بروز کردید؟

لینک به ارسال
خود جابجایی هاست و مشکلی که داشته ، میتونه دلیل کم شدن باشه تا به امروز ، شما که تازه نقل و انتقال دادی یک هفته ای صبر کن ، اگه بازدیدت بالا نیومد پس یه مشکل مشترک با مارو داری / all-in-one-seo-pack من هم 10-15 روز اخیر نصب کردم و 2 روز بعد پاکش کردم بقیه دوستان که پست ارسال کردن ، شما هم از all-in-one-seo-pack استفاده میکنید ؟ یا اخیرا بروز کردید؟

جابجایی سایتی با بیش از 40000 مطلب اصلا چیز خاصی نیست یعنی هاستینگی نیست که من تو ایران ازش هاست نگرفته باشم همیشه هم یکی دو ماه می گذره هاستینگ ها کم می یارن می گن سایتت فشار میاره هاست عوض میکنم یعنی یه چیز طبیعی هست برای سایت من بعد هم هاست مستقیم از خارج از کشور تهیه کردم که مشکلی دیگه نداشته باشم که ندارم ولی بعد از چند روز یه دفعه این مشکل برام پیش اومد

چهل هزار مطلب تو گوگل با کلی تگ و سابقه چند ساله تو گوگل همینطور هر جا که باشی همینطوری حداقلش روز 1000 تا بازدید داشت و روز به روز هم داشت بهتر میشد

در مورد all in one seo pack Pro نصب کرده بودم که سریع هم حذفش کردم

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

من all-in-one-seo-pack رو خیلی وقته دارم و همیشه به روز رسانیش هم کردم ولی فکر نمیکنم مشکل از این افزونه باشه

لینک به ارسال

عرض کردم نسخه PRO یا NULL شده اش رو نصب کردم که از همون موقع هم به نظرم افت شدید بازدید داشتم و سریع هم حذف و کامل پاکش کردم مجدد نسخه رایگان رو نصب کردم

لینک به ارسال

مشکل از از افزونه نیست خصوصا این افزونه ها. البته شاید با افزونه های مشابه سئو که در صورتی که چند تا افزونه سئو نصب کرده باشین این مشکل پیش بیاد.

من فهمیدم که مشکل سایتم کجاست.من چهار ماه پیش از همون موقع که اینجا هم تاپیک زدم فهمیدم که سرور سایتمون هک شده و تمام اون سایت هایی که در اون سرور بودن مورد حمله واقع شدن و شل هایی را در سرور گذاشتنو من الان به دنبال رفع باگ هستم در صورتی در سایتم باشه و میزبانی هم همون موقعه به علت کاهش بازدید عوض کردم و اصلا ندونستم هک شدم.

میزبانی هم بلافاصله که هک شدیم یه نخسه بک آپ داشته و جایگزین کرده.

لینک به ارسال

جابجایی سرور و ip پیش نمیاد مگه با اختلال1 یا اتمام قرارداد طرفین2 که مورد اول بخاطر اینکه با تاخیر کشف میشه (قطعی ، هک .. ) نهایت یک هفته بازگشت به حالت عادی و بازدید صعودی سایتو بدنبال داره که باید ببینید چه مدت گذشته و روند چجوریه.

- یه سر به بخش index stutus وبمستر تولز بزنید و ببینید در تاریخ 16 / 04 / 2014 نمودارتون افت داشته یا نه و اگه رو به پایین ادامه داره دلیلش آپدیت الگوریتم جدید گوگله

(چون این نمودار هفتگی بروز میشه اگه روی 16 گره ای نبود یه گره بالاتر ملاکه) / کار الگوریتم استفاده همزمان http , https و همزمان www , بدون www دامنه و پارک دو دامنه برای یک سایت (محتوای تکراری با دو دامنه) که میتونید رفع کنید

اما تنها ما نیستیم > یکی دو ماهه گوگل بیشتر روی محتوای تکراری کار کرده که حتی برخی دوستان روند نمودارشون رو به بالا هست ولی ایندکساشون که قبلا روی گوگل بود در حال ناپدید شدنه .

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

نمودارش به این صورت است.این افزایش ایندکس موقعی بود که افزونه سایت مپ بروز کردم

ymw1_untitle343434d.png

لینک به ارسال

دیروز هم برای سایت دیگه ام که فروشگاه اینترنتی هست از OVH.com هاست گرفتم (بصورت مستقیم بدون واسطه) که بهترین دیتاسنتر فرانسه هست و هر دو سایتم الان روی این شرکت هست در نتیجه اگه ایراد بازدیدم از هاست باشه هر مشکلی پیش بیاد بایست برای هر دوش همزمان پیش بیاد چون هر دوش هم وردپرس هست

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

امیدوارم دست رو دست نذاشته باشید که ببینید خود به خود درست میشه / قرار بر درست شدن بود تا الان درست م... / تغییری ، حذفی ، درجی انجام بدید .... / رو ارسال و تگ و... تغییر ایجاد کنید / حتی شده برای مدتی برخی خروجی ها رو ببندید چون ممکنه بخاطر افزایش ارسال تگ های بی ربط با موضوع به گوگل باشه که گوگل اصلا خوشش نمیاد

لینک به ارسال

من که اصلا گیج شدم معلوم نیست بازدید سایت چرا کم و زیاد میشه!!! دو روز پیش بازدید سایتم 75 هزارتا بود بعد دبروز یه دفه شد 13 هزار تا!!!!!!!!!!!!!!!! اینقد اختلاف!!!!!!!!! طبیعیه؟

لینک به ارسال

من که اصلا گیج شدم معلوم نیست بازدید سایت چرا کم و زیاد میشه!!! دو روز پیش بازدید سایتم 75 هزارتا بود بعد دبروز یه دفه شد 13 هزار تا!!!!!!!!!!!!!!!! اینقد اختلاف!!!!!!!!! طبیعیه؟

روندش به این شکله : مثلا 1000 تا میشه 200 بعدا یکی دوبار ممکنه بیاد 300 تا 400 بعد دوبار 200 و 100 و 50 و...

- در واقع مطالب در گوگل ایندکس میشه ، اما هر چقدر هم مطلبتون جالب باشه در صفحات اولیه گوگل (1.2.3..) دیده نمیشه که موجب میشه ورودی کمتر داشته باشید1 و کلمات سایت شما بی اهمیت بشه که میتونید این روند رو در گوگل وبمستر search Traffic > Search Queries ببینید که در نهایت ip ها و درآمد سایت = 0

من که واقعا کلافه شدم ، گوگل که تو ایران نمایندگی نداره، چقد پول دارید برم شخصا شرکت گوگل پیگیر شم

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

سلام و عرض ادب .

یه نکته خواستم بگم که شاید بی ربط به این بحث نباشه .

همونطور که میدونید ابزار آنالیز گوگل خیلی وقته که ایران رو تحریم کرده ، پس قاعدتا دوست نداره به ایرانیها سرویس بده .

حالا من موندم چرا ما اینقدر پافشاری میکنیم واسه استفاده از این سرویس آماری اونم به روش دورزدن تحریم و ... ؟!!!

مطمئنا میدونید که گوگل اینقدرها هم ساده نیست که به راحتی بشه دورش زد .

به عقیده ی بنده این دور زدن با روشهای رایج چیزی جز تلف کردن وقت خودمون نداره و به جای نتیجه ی درست ، نتیجه ی عکس میده و به این حد میرسه که 75 هزار بازدید رو یکدفعه 13 هزار بازدید نشون میده که این به عقیده ی بنده در یکروز اصلا طبیعی نیست . ( پس مطمئنا به دلیل همون تحریم کردن ، یکجای کار میلنگه که اینجوری میشه )

شاید یه عده الان بگن ما با هر شرایطی ( دور زدن تحریم و ... ) از این سرویس استفاده میکنیم چون نمونه ی مشابهی نداره و خیلی دقیقه . شاید این حرف درست باشه ولی زمانی که گوگل ایران رو تحریم نکرده بود نه الانی که تحریم شدیم . شما اگه بتونید با روشهای رایج این تحریم رو دور بزنید ، نمیتونید منکر ایرانی بودن خودتون بشید ، چون گوگل به راحتی میفهمه که سایت رو در ایران دارید اداره میکنید و این میشه همون نتیجه ی عکس .

حالا هرکسی هرجور که مایله میتونه تصمیم بگیره ولی به عقیده ی بنده خودمون رو به یک سرویسی که تحریم شده زیاد وابسته نکنیم و از سرویسهای دیگه حتی با امکانات کمتر ولی بدون تحریم استفاده کنیم .

موفق باشید .

یا علی .

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب .

یه نکته خواستم بگم که شاید بی ربط به این بحث نباشه ...

سلام دوست عزیز ... هیچ علاقه ای به استفاده از گوگل آنالیز نیست ، این سرویس 2 سال پیش بر روی سایت فعال بود و حذف شد (فیل ..بودن که موجب دیر لود شدن میشد .. ) امسال هم برای مدت زمانی تست شد و اصلا نیازی به این سرویس نیست و بیشتر دوستان هم اطلاع دارن و از گوگل وبمستر استفاده میکنن...

- پیگیر داده های موجود در گوگل آنالیز هم میشم .... ازینکه نظرتون رو منتقل کردید ممنون ........... به هر حال بهتر از سکوت بعضیاست...!

لینک به ارسال

یکی از مشکلات افزونه WP-Parsidate که تاریخ xml sitemap رو برده روی 1348

من حدسم روی نسخه وردپرس 3.9.1 فارسی هم هست

post-119-0-52500900-1401202581_thumb.jpg

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

خیالت ازین بابت راحت > وردپرسم نسخه زیر 3.6 / از این افزونه هم استفاده نمیکنم. چون برای نسخه های جدید هست.

ولی پیگیر رفع مشکل تاریخ باش

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

منم از این افزونه استفاده میکنم و واسه منم 1348 هست!!!! اگه ممکنه دوستان مدیر راهنمایی کنن چرا 1348؟؟!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...