رفتن به مطلب

کاهش بازدید و ip های امریکا

silver21

پست های پیشنهاد شده

الان که فکرش رو می کنم یه تغییراتی روی قالب انجام داده بودم که امروز برگردوندم به حالت قبل ببینم چی میشه

فعلا بازدیدم کمتر از نصف هست

لینک به ارسال

خدمت شما:

این ارورها احتمال زیاد نشون میده که سایتو تو بخش Data Highlight ثبت کردین که این بخش هم یه ساختار بخصوصی داره ، یعنی اگه میخواید سایت در ردیف : نویسنده ، رویداد ، مقالات ... باشه باید براساس همون یکسری کد به صفحات اضافه بشه و این احتمال هست که فقط صفحاتی که تشخیص داده میشه رو مورد اهمیت قرار میده / بنده هم این کارو حدود یکی دوماه انجام دادم که 2 - 3 روزه کدهارو از قالب بیرون کشیدم و سایت رو از Data Highlight حذف کردم. (آخرین موردی بود که شک داشتم) / فعلا تغییر بخصوصی در آمار نیست

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

به نظر من بچه ها همین ماه عسل گوگل با سایت ما درسته. هر سایتی که اول راه اندازی میشه گوگل بهش یه رتبه میده و در واقع به این عمل گوگل ماه عسل گوگل می گویند. بعد اینکه ماه عسلش تموم شد رتبرو ازتون میگیره و سایتتون در جایی که قرار است قرار بگیره میره اونجا و شما تلاشتونو از این موقعه به بعد باید بیشتر کنید. و نکته ای که در اینجا حاضر اهمیت است اینه که در این مدتی که گوگل با ما است چه مطالبی را در سایت قرار داده ایم. مال خودمو مثال میزنم که همش پست کپی دادم و همیشه در صفحه اول بودم و خیلی خوشحال شدم بعد یکدفعه سایتم به ناکجا آباد رفت. و گوگل الان پیشینه خوبی با سایت من نداره برا همین در جستجوی گوگل سایتم نمیاد.

شما به نظرم تنها کاری که باید بکنید اینه که در هفته یکی دو پست نایاب و خوب بزنید تا بعد از مدتی (دو سه ماه) به جایگاه اولتون برگردید.

لینک به ارسال

این ارورها احتمال زیاد نشون میده که سایتو تو بخش Data Highlight ثبت کردین که این بخش هم یه ساختار بخصوصی داره ، یعنی اگه میخواید سایت در ردیف : نویسنده ، رویداد ، مقالات ... باشه باید براساس همون یکسری کد به صفحات اضافه بشه و این احتمال هست که فقط صفحاتی که تشخیص داده میشه رو مورد اهمیت قرار میده / بنده هم این کارو حدود یکی دوماه انجام دادم که 2 - 3 روزه کدهارو از قالب بیرون کشیدم و سایت رو از Data Highlight حذف کردم. (آخرین موردی بود که شک داشتم) / فعلا تغییر بخصوصی در آمار نیست

ولی فکر نکنم من این قسمت رو دستکاری چیزی کرده باشم !

ممنون اقا الان باید چیکار کنم؟

ویرایش شده توسط internet
لینک به ارسال

نمی دونم چرا تیتر مطلبم رو حتی با نام دامنه هم که سرچ میکنم تو گوگل نیست مدت هاست که دیگه چیزی ایندکس نمیشه؟!

قبلاً اول گوگل بودم الان آخرش هم نیستم کلا نیستم

http://PersianStart.com

لینک به ارسال

نمی دونم چرا تیتر مطلبم رو حتی با نام دامنه هم که سرچ میکنم تو گوگل نیست مدت هاست که دیگه چیزی ایندکس نمیشه؟!

قبلاً اول گوگل بودم الان آخرش هم نیستم کلا نیستم

http://PersianStart.com

ایندکس میشید اما نه برای صفحات اول گوگل و رقابت با دیگر سایت ها

https://www.google.c...iw=1024&bih=657

در مورد سوال قبلتون هم اگه کدی به قالب اضافه نکردید برای ثبت در Data Highlight گوگل وبمستر ، هیچ کاری نکنید و اگه چیزی اضافه کردید اون کدها رو بردارید و سایت رو از Data Highlight گ وب.. پاک کنید.

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

اقا اگه مطلب هم از سایت های همدیگه کپی میکنید عناون مطلب رو کاملا تغییر بدید خیللللللللی تاثیر داره . روی سایت من که خیلی تاثیر داشته

لینک به ارسال

این ای پی های امریکایی که شما میگی واسه افزونه اماره

یه دوست عزیزمون گفته بود که بخاطر امتحانات اومده پایین مگه میشه ییهو این همه آمار چندین سایت با هم کلی بخوابه؟ :o بخاطر امتحان ؟ :rolleyes:

ماشالا چقدر درسخون داریم

ای پی های آمریکا اسپمرن و افزونه آمارن

وقتی اونا میان گوگل خیلی کم ای پی های ایران میفرسته

متاسفانه نمیشه ای پی هارو بست

گاهی اوقات یکی با قندشکن میاد اونم جز همون کشورای خارجی محسوب میشه و احتمال داره با بستن ای پی های خارجی خیلیا نتونن بیان سایت

لینک به ارسال

این ای پی های امریکایی که شما میگی واسه افزونه اماره

یه دوست عزیزمون گفته بود که بخاطر امتحانات اومده پایین مگه میشه ییهو این همه آمار چندین سایت با هم کلی بخوابه؟ :o بخاطر امتحان ؟ :rolleyes:

ماشالا چقدر درسخون داریم

ای پی های آمریکا اسپمرن و افزونه آمارن

وقتی اونا میان گوگل خیلی کم ای پی های ایران میفرسته

متاسفانه نمیشه ای پی هارو بست

گاهی اوقات یکی با قندشکن میاد اونم جز همون کشورای خارجی محسوب میشه و احتمال داره با بستن ای پی های خارجی خیلیا نتونن بیان سایت

افزونه آماری در کار نیست (استفاده نمیشه)

منظور از آی پی امریکا => فرض اگه 1000 تا آی پی از ایران بود و 200 تا امریکا .... الان 100 تا ایران هست و 200 تا امریکا (برای ایران کم شده ولی آمریکا تغییری نکرده)

لینک به ارسال

واسه منم همینطور در حال افت هستش منتها من از زمانی که سایت مپ و وردپرس جدید رو آپدیت کردم این مشکل درست شده

اینم یه حدس هستش

لینک به ارسال

50% به بالا سایت مپ گوگل میتونه باشه / تغییر مقادیر برای اولویت دادن به تگ و دسته ... در سایت مپ با مشکل روبرو هست(مقادیر داده شده به اشتباه اعمال میشه (شما درست مقادیرو میدید ولی رو تگ و دسته اشتباه انجام میشه))

و اینکه زمان بروز رسانی رو وقتی میدید هر لحظه یا هر روز باید هر روز مطلب جدید ارسال کنید که این روبوت رو صدا میزنه و تاثیر زیادی داره اگه درست عمل بشه ولی اگه بروز رسانی نکنید تاثیر عکس...

اشتباه دیگه اینکه برخی از جمله خودم چند روزی رو از دو سایت مپ (سایت مپ گوگل + Yoast ) همزمان استفاده کردم....

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

حالا چرا میگم سایت مپ اخه از زمانی که بروزرسانی شد هم بازدید به مشکل برخورده هم اینکه چند تا ارور داده که واقعا اعصاب خورد کنیه پیج مربوطه هست اما سایت مپ اررور داده باید با مدیرای سایتهای دیگه که از وردپرس استفاده نمیکنن هم در ارتباط باشیم ببینیم آیا این مشکل برای اونا هم وجود داره و یا فقط برای وردپرسیها هستش ما باید اول بفهمیم که مدیرای سایتهای دیگه هم مشکل دارن اگه داشته باشن که پس بر میگرده به خود گوگل اما اگه مشکل نداشته باشن باید ببینیم از وردپرس آخرین ورژن هستش یا سایت مپ و یا ...

لینک به ارسال

من یک ماه پیش افزونه سایت مپ گوگل که برای وردپرس درست شده ( اگه اشتباه نکنم google xml gene...) رو نصب کردم و حدود یک هفته کار کردم همزمان با نصب این افزونه تغییرات اساسی زیادی هم روی سایت به صورت استاندارد اعمال کردم / زمانی که سایت آمارش پایین اومد کارهایی که انجام دادمو همه رو مجددا مثل قبل کردم اما هنوز که هنوزه آمار سایت رو به کاهشه و منتظرم تا تغییری ایجاد بشه .

یکی از افزونه های مشکل دار که وجه مشترک هممون هست ، افزونه google بوده که تو پست های قبل هم دوستان گفتن مشکلاتی داشته و شک من هم روش خیلی زیاده/ وردپرس من : (زیر 3.7 )

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

دوست عزیز شما یک بررسی دیگه هم انجام بدید ببینید آی اس پی های ایرانی با سرور شما مشکل نداشته باشن؛ درصد احتمال اینکه مشکل از این باشه پایینه ولی بازم احتمالش هست.

بهترین راه هم پرسش از دوست و آشناهایی که از نقاط مختلف و با آی اس پی های متفاوت آنلاین میشن هست.

ببینید برای همه درست باز میشه یا نه.

لینک به ارسال

دوست عزیز شما یک بررسی دیگه هم انجام بدید ببینید آی اس پی های ایرانی با سرور شما مشکل نداشته باشن؛ درصد احتمال اینکه مشکل از این باشه پایینه ولی بازم احتمالش هست.

بهترین راه هم پرسش از دوست و آشناهایی که از نقاط مختلف و با آی اس پی های متفاوت آنلاین میشن هست.

ببینید برای همه درست باز میشه یا نه.

همه جای ایران سرای منست / دوستانم از تهران ، قزوین ، کرج، بوشهر، ساری ، گیلان ، گنبد، منجیل ،،، اپراتورهای ایرانی هم وارد سایت میشن (اخیرا باهاشون در ارتباط بودم و مشکلی برای ورود به سایت نداشتن ، البته آی پیشون هم ثبت میشه)

- مشکل کاهش از گم شدن مطالب از صفحه اول گوگل به صفحات دیگست 2/3/4 ...

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

تو پست قبل گفتم ما هنوز نمیدونیم این مشکل برای وردپرسیها هستش یا مشکل همه هستش اول این باید روشن بشه

لینک به ارسال

برا من که روز به روز تعداد ایندکسم داره بهتره میشه و در طول یه هفته تعداد ایندکس ها از ۹۰۰ رسید به ۱۶۷۰ ولی ورودیم فعلا تغییر نکرده.

لینک به ارسال

این تایپیک هم ببینید و نظر خانوم صادقی هم بخونید من هم احتمال زیاد میدم که درست میگن. http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/294-%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%a7-%d8%a2%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%86-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%db%8c%d8%a7-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%86-www/

لینک به ارسال

برا من که روز به روز تعداد ایندکسم داره بهتره میشه و در طول یه هفته تعداد ایندکس ها از ۹۰۰ رسید به ۱۶۷۰ ولی ورودیم فعلا تغییر نکرده.

1- ایندکس دقیق انجام میشه، و افزایش و روند صعودی هست / مشکل در نمایش هست که در صفحات گوگل به عقب برده شده: 4 یا 7 یا ...

این تایپیک هم ببینید و نظر خانوم صادقی هم بخونید من هم احتمال زیاد میدم که درست میگن. http://forum.wp-pars...با-یا-بدون-www/

2-درسته ، قبلا هم در تاپیک گفته شد؛ الگوریتم گوگل تشخیص میده / البته این در شرایطی هست که تو آدرس بار مرورگر شما تایپ بشه www.yoursite.com و وقتی سایت بالا میاد همین ثابت بمونه و اگه yoursite.com تایپ بشه yoursite.com ثابت بمونه. (این موارد بیشتر برای کسایی هست که دامنشون رو تبدیل به بدون www میکنن)

جابجایی سرور و ip پیش نمیاد مگه با اختلال1 یا اتمام قرارداد طرفین2 که مورد اول بخاطر اینکه با تاخیر کشف میشه (قطعی ، هک .. ) نهایت یک هفته بازگشت به حالت عادی و بازدید صعودی سایتو بدنبال داره که باید ببینید چه مدت گذشته و روند چجوریه.

- یه سر به بخش index stutus وبمستر تولز بزنید و ببینید در تاریخ 16 / 04 / 2014 نمودارتون افت داشته یا نه و اگه رو به پایین ادامه داره دلیلش آپدیت الگوریتم جدید گوگله

(چون این نمودار هفتگی بروز میشه اگه روی 16 گره ای نبود یه گره بالاتر ملاکه) / کار الگوریتم: استفاده همزمان http , https و همزمان www , بدون www دامنه و پارک دو دامنه برای یک سایت (محتوای تکراری با دو دامنه) که میتونید رفع کنید

اما تنها ما نیستیم > یکی دو ماهه گوگل بیشتر روی محتوای تکراری کار کرده که حتی برخی دوستان روند نمودارشون رو به بالا هست ولی ایندکساشون که قبلا روی گوگل بود در حال ناپدید شدنه .

ویرایش شده توسط silver21
لینک به ارسال

سایت من فقط در گوگل اینطوری هست و در یاهو و بینگ در درجه اول هستم. من همون احتمالو میدم که گوگل فعلا با توجه به مطالب کپی پیست قدیممون خاطره خوبی از ما نداره و رنک کمی را به ما داده. اونم به مرور زمان درست میشه

لینک به ارسال

چند ماهی هست که تعدادی از سایتها از جمله سایت بنده و سایت دوستانی که در تاپیک حضور دارن یک وجه مشترکی در ایندکس مطالبشون در گوگل وجود داره؛ از اونجایی که گوگل به تکرار اسم و تگ و مطالب و لینک شدن به صفحات بی ربط حساسه:

- تعدادی سایت مضخرف که خودتون هم در نتایج گوگل دیدین با اسامی مختلف: توضیحات ، تگ ، اسم سایت شما رو به سایت خودشون متصل می کنن و وقتی وارد میشید هیچ لینکی به سایت شما وجود نداره و حتی مطلبی که در صفحه موجود هست، مطلبی متفاوت و از همون سایت هست.

راه حلی برای جلوگیری وجود داره ؟

- تست شده و جواب نداده: مسدود کردن ip سایت مورد نظر (بی فایدست چون مطالب سایتو استفاده نمیکنه و تگ و عنوان سایت رو به مطالب سایت خودش میچسبونه و معمولا به بخش برچسب ها که ظاهرا دستی انجام میشه)

- درخواست از مدیر (جواب نمیده و اصلا خودشون عمدا این کارو انجام میدن)

- گزارش به گوگل (1- مطلبی کپی نمیشه فقط در ایندکس های گوگل وجود داره 2- یکی دوتا سایت نیست چندتا سایته و هر دفعه یکی ظهور میکنه )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...