رفتن به مطلب

سوال در مورد دو زبانه کردن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من زبان سایتم فارسی است

اما بازدیدکنندگانی انگلیسی زبان داره به همین دلیل نیاز دارم تا یک زبان انگلیسی هم براش اضافه شه

افزونه یا چیزی هست که به طور اتوماتیک متن ها رو به انگلیسی ترجمه کنه و برای کاربر نمایش بده؟

لینک به ارسال

سلام

من زبان سایتم فارسی است

اما بازدیدکنندگانی انگلیسی زبان داره به همین دلیل نیاز دارم تا یک زبان انگلیسی هم براش اضافه شه

افزونه یا چیزی هست که به طور اتوماتیک متن ها رو به انگلیسی ترجمه کنه و برای کاربر نمایش بده؟

قبل از ایجاد تاپیک جستجو کردید؟

http://forum.wp-parsi.com/topic/621-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

لینک به ارسال

بله اتفاقا حدود 6 بار جستجو کردم و اینا رو هم دیدم ولی اینا یا قالب رو ترجمه میکنن یا این که فقط ادیتور یک زبان دیگه اضافه میکنن

من می خوام خودش اتوماتیک متن فارسی رو به انگلیسی تبدیل کنه

لینک به ارسال

اتوماتیک!؟ بر چه اساسی آخه؟! اگر بخواهید بر اساس آی پی فرد این کار را انجام دهید کار جالبی نیست چون خیلی از کاربران از سرویس های تغییر دهنده آی پی استفاده می کنند...#

لینک به ارسال

سرویس هایی متصل به گوگل برای ترجمه هست که اشکالات دستوری متعدد داره و به شکل خنده داری معانی رو عوض می کنه اصلا پیشنهاد نمی کنم سمتش برید شاید یکی دو سالی تا ترجمه صحیح زمان لازم باشه

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...

salam doostan.man mikham site ro 2zabane konam.vali ba in afzoone wpml va qtranslate movaffagh nashodam.mamnoon misham rahnameim konid.

injoori ke masalan balaye page bezanam farsi/englisi

harkodoomo ke zadam taghir kone

man mohtavaye farsi va englisi daram baraye sitam

site alan ba mohtavaye farsi bala oomadas..vali mikham bedoonam mohtavaye englisimo koja bayad gharar bedam??

ویرایش شده توسط abdiahmad1989
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...