رفتن به مطلب

مشکل اتصال برقرار نیست هنگام ارسال نوشته

mohmmadhosain

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت شمــا,

من از افزونه image cach استفاده میکنم یه افزونس برای اپلود خودکار عکس.من میخواستم وردپسو به ساب دامین ببرم بردم پشیمون شدم برگردوندم از اون موقع مشکل پیش اومد.

دیتابسو چک کردم سالم بود

لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم

راسی هنگام ارسال پست میگه:اتصال برقرار نیست. ذخیره‌سازی تا هنگام اتصال دوباره، غیرفعال شد. ما از این نوشته، در صورت نیاز، در مرورگر شما پشتیبان تهیه می‌کنیم.

باتشکر

لینک به ارسال

مشکل اتصال برقرار نیست با توجه به تجربه ای که داشتم مربوط به هاست ضعیفیه که داری ، منم همچین مشکلی داشتم ولی بعد از انتقال به یه هاست خوب مشکلم حل شد :)

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

دوستان من هم هرازگاهی دچار این مشکل میشم  برای مثال در طول روز سه چهار بار.به نظرتون مشکل از چیه؟ 

لینک به ارسال

نمیدونم چرا در این انجمن هرچی سوال می پرسم کسی جواب نمیده!!

ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، chem گفته است :

نمیدونم چرا در این انجمن هرچی سوال می پرسم کسی جواب نمیده!!

ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز سوالت نیاز به جواب سریع داشت تو خصوصی بنده بپرسید در خدمتم در حد توان

و در جواب مشکل از سرور هست میتوانه بسته به فایل ها یه افزونه های شما باشه اگر امارگیر وردپرس استفاده میکنید امارگیر منابع زیادی مصرف میکنه بگین برسی بشه فایل هاتون و فایل هایی که مصرف زیادی داره بهتون بگن مشکل از مصرف زیاد منابع هستش و بعضی موقع قطعی اینترنت شما اگر مشکل از شما نبود از منابع سرور هست که دلیل یا کمبود منابع یا زیاد بودن بازدید و یا ضعیف بودن سرور می باشد.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...