رفتن به مطلب

معرفی کد یا افزونه خودکار برای حذف پیوند های تصاویر و متن داخل پست

wpman

پست های پیشنهاد شده

درود بر اساتید محترم

من از feedwordpres در سایتم استفاده میکنم که مطالب رو از سایت های دیگه میگیره و به صورت خودکار منتشر میکنه

ولی ممکنه در یک مطلب که وارد میکنه پیوندهایی در تصاویر و کلمات به سایت های دیگر باشه

می خواستم بدونم افزونه یا کدی هست که بصورت خودکار پیوند تصاویر و کلمات در نوشته رو تغییر بده به آدرس دلخواه یا اینکه حذف کنه

من از این افزونه ها استفاده کردم ولی کار نمیکنه : No Image Link - Image Link - linked image automatically

یک سایت رو پیدا کردم که از feedwordpres استفاده میکنه و پیوند کلمات و تصاویر رو بصورت خوکار به صفحه دلخواه میده

نمونه ای از مطالب اون سایت: نمونه تغییر پیوند کلمات به آدرس دلخواه نمونه تغییر پیوند تصاویر به آدرس دلخواه

ویرایش شده توسط wpman
لینک به ارسال

در تنظیمات افزونه صفحه پیوندها و لینکها

بخش پیوندها

برای

Permalinks point to

گزینه ی

The local copy on this website

را تیکدار کنید

برای

Posts from aggregator feeds

گزینه ی

Give the original source of the post as the source, not the aggregator.

را و

در بخش ساختار برای Formatting filters گزینه ی

Expose syndicated posts to formatting filters

وبرای Relative URIs گزینه ی

Leave relative URIs unchanged, so they point to this site

/contact is left as /contact

را تیکدازر کنید البته همه ی پیوندها را تغییر نمی دهد ولی پیوندهای اصلی را به سایت تغییر می دهد

لینک به ارسال

درود بر شما استاد

این تغییران رو انجام دادم ولی متاسفانه هنوزم همونجوری هست , وقتی روی عکس های مطالب کلیک می کنم میره به سایت مرجع و همینطور کلمه های داخل پست دارای پیوند هستند

استاد عزیز راهی نداره مثل این سایت 30bil.ir ما هم اوکی بشیم؟

ویرایش شده توسط wpman
لینک به ارسال

مطالب قبلی را تغییر نمی ده مطالب جدید را به صورت کامل می گیره و فید معمولا چند ساعتی تاخیر داره عجله نکنید و روی مطالب جدید تست کنید (این تغییر مشروط به اینه که فید بتونه تصویر رو از سایت مرجع به سیایت شما منتقل کنه)

لینک به ارسال

یکی از دوستان بهم گفت گه 30bil.ir دخل قالبش این کد رو گذاشته و امتحان کردم و اوکی شد فقط الان روی تبلیغاتم یا تمام صفحه سایت کلیک میکنم میره به آدرسی که توی کد دادم

من می خوام فقط داخل نوشته رو پیوند بده به آدرس دلخواه

<script>

jQuery(document).ready(function(){

jQuery('a').each(function() {

var a = new RegExp('/' + '(www\.)?' + window.location.host + '/')

if(!a.test(this.href) && this.href != '#' && this.href != 'mailto:' && this.href != '/') {

jQuery(this).addClass('ext_css');

//add nofollow

jQuery(this).attr('rel','nofollow');

jQuery(this).attr('href','http://30bil.ir');

//open external link in new window

jQuery(this).click(function(event) {

event.preventDefault();

event.stopPropagation();

window.open(this.href, '_blank');

});

}

});

});

</script>

ویرایش شده توسط wpman
لینک به ارسال

این کد جی کوئری است و اگر صفحه های سایت تعداد زیادی لینک داشته باشند به سایت فشار وحشتناکی می اره پیشنهاد می کنم اصلا سمت این نوع کدها برای اینکار ها نرید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...