رفتن به مطلب

شروع برای کدنویسی و تغییر هسته ورد پرس و طراحی قالب ؟

WP4All

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من از طراحی قالب برای وردپرس

و کدنویسی و تغییر هسته چیزی نمیدونم .

برای شروع از کجا یاد بگیرم وشروع کنم ؟

ویرایش شده توسط WP4All
لینک به ارسال

سلام برای شروع اول شما باید HTML & CSS رو یاد بگیرید تا وقتی که به این دوتا زبان مسلط نشید فایده ایی نداره البته تسلط نه اینکه صرفا فقط به صورت پیش فرض یاد بگیرید باید شروع کنید تکنیک های اونها رو هم درک کنید و یاد بگیرید بعد از اون باید توابع وردرس و شیوه تبدیل قالب به وردپرس رو بلد بشید اول پیشنهاد میکنم فقط HTML & CSS رو یاد بگیرید و بعد برای وردپرس وقت بذارید .

برای تغییر در هسته وردپرس هم باید با زبان PHP آشنایی داشته باشید .

لینک به ارسال

HTML & CSS رو با کتاب خوندن شروع کنم یا اموزش کامل تو نت پیدا میشه ؟

چه کتابی بخونم ؟

برای یاد گرفتن این دو چقدر حدودا زمان لازمه ؟

برای طراحی قالب وردپرس هم این دو زبان لازمه دیگه نه ؟

با نرم افزار هم میشه طراحی کرد قالب ؟

ویرایش شده توسط WP4All
لینک به ارسال

منابع فوق العاده زیادی برای html و css موجوده. بهترینش w3scholss. سعی کنید کدنویسی رو یاد بگیرید و به محیط دیزاین نرم افزارهای آماده خودتون رو عادت ندید.

لینک به ارسال

منابع فوق العاده زیادی برای html و css موجوده. بهترینش w3scholss. سعی کنید کدنویسی رو یاد بگیرید و به محیط دیزاین نرم افزارهای آماده خودتون رو عادت ندید.

این کتاب w3scholss انگلیسی هستش ؟

فارسی معرفی کنید .

لینک به ارسال
http://www.w3schools.com/ برای شروع منابع فارسی هست. سرچ کنید. ولی برای حرفه ای کار کردن منبع فارسی خوبی موجود نیست.
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...