رفتن به مطلب

گوگل سایت رو بلاک کرد !!!

Germanizer

پست های پیشنهاد شده

سلام

من روی سایتم 2 تا وردپرس نصب دارم. یکی صفحه اول و پورتال. یکی هم روی ساب دامین و ازش برای گالری عکس استفاده می کنم.

چند وقتیه فهمیدم صفحات اون بخش گالری که روی ساب دامین هست اصلا دیگه توی نتایج گوگل نمیاد. البته صفحات ایندکس هستند اما توی نتایج نمیان

رفتم گوگل وبمستر دیدم یه ایرادی هست. آدرس اون ساب دامینم که مشکل داره اینه: http://www.gallery.nazicenter.ir

توی گوگل وبمستر چنین پیامی داده:

http://www.gallery.nazicenter.ir/: Googlebot can't access your site - View details

و وقتی روی View details می زنم این میاد:

Over the last 24 hours, Googlebot encountered 1 errors while attempting to connect to your site. Your site's overall connection failure rate is 100.0%.

You can see more details about these errors in Webmaster Tools.

Recommended action

• Verify that the web service software for your site is installed and running properly.
  • Verify that your firewall or server are not blocking googlebot's access to your site.
  • Verify that all scripts that run on your site have proper permissions to run.
  • Verify that your site has proper permissions to access the pages of your site.
  • Using Webmaster Tools, find a day with a high error rate and examine the logs for your web server for that day. Look for errors in the logs for that day and fix the causes of those errors.
  • Your site may be overloaded. Talk with your hosting provider about either reconfiguring your web server or allocating more resources to your web server.

لطفا راهنمایی کنید دوستان چیکار باید بکنم مشکلم حل شه

مرسی

لینک به ارسال

شما باید کد تایید ساب دامین را جدا گانه بگیری و اونرو Verify کنی

یعنی ساب دامینت رو به صورت جدا گانه در وبمستر تولز به عنوان یک دامنه ثبت کنی و مراحل را تا Verify پیش بری

لینک به ارسال

دوست عزیز اتفاقا من همین کارو کردم

ساب دامینم رو جداگانه و مستقل در گوگل وبمستر ثبت کردم و از طریق فایلی که بهم داد و در ساب دامین آپلودش کردم ، Verify کرده بودم.

والا اول کار این ساب دامین درست بود و به خوبی مطالبش در گوگل نشون داده میشد و اروری هم نبود. یه چند وقتی هست که این مشکل پیش اومده و توی گوگل وبمستر هم این ارور رو میده

دیگه از چی می تونه باشه این هشدار گوگل ؟

لینک به ارسال

شاید مشکل از خود سرور شماباشه که بعضا از دسترس خارج میشه.

لینک به ارسال

من یه پورتال با وردپرس دارم در روت سایتم

و یه ساب دامین دیگه که فرومم هست

اینها خیلی خوب و عالی کار می کنن و در گوگل موقعیت خیلی خوبی دارن

فقط مشکل همین ساب دامین گالری ام هست که اخیرا این طوری شده

به نظرتون ممکنه از سرور باشه؟

چون یه چیزایی هم توی پشتیبانی سرور از یه نفر دیگه در همین موضوع شنیده بودم

ممکنه مشکل از هاستینگ و سرور باشه دوستان ؟

لینک به ارسال

راستش طبق خطایی که بالا هست و مواردی که خودتون مطرح کردید بیشتر باید به سرور شما شک کرد.

لینک به ارسال

احتمالی که مرتضای عزیز می ده به نظر من هم درسته بعضی از ابزارهای فایروال سرور ممکنه با روبات ها و عنکبوت ها مشکل داشته باشه و اجازه دیدن فایلی که گذاشتید رو به گوگل نده می تونید از سرور بپرسید یا یکبار دیگه مسیر رو برید و کد را در هیدر قرار بدید (بجای آپلود فایل)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...