رفتن به مطلب

تغیر موردی در پیوند یکتا و عنوان نوشته ها

پست های پیشنهاد شده

سلام.

مسئله من یه چیزه و دو قسمتی: من یه دسته دارم با عنوان "روز نوشت" میخوام عنوان همه نوشته های این دسته این گونه بشن؛ جایگزین عنوان نوشته های قبلی بشه "روزنوشت n م"

مثلا نوشته دهمی بشه روزنوشت دهم یا نوشته ۹۸ می این دسته بشه روزنوشت نود هشتم و ... (توجه شماره نوشته بصورت عددی نباشه همون فارسی باشه مثلا به جای ۹۸ باشه نود هشتم)

حالا همین دسته رو در نظر بگیرید و توجه داشته باشید فرمت پیوند یکتای وبلاگ من اینه: /%postname%/.. میخوام پیوند یکتای همه نوشته های این دسته که هم اکنون کارکاتر های فارسی عنوان نوشته رو به خودشون گرفتن به /"tweets-"id تغییر کنه.

همچنین میخوام این دو فرمت عنوان و پیوند یکتا برای نوشته هاییی که بعد ها قرار خواهم داد لحاظ بشه

راه حلی یافت میشه؟. ممنون.

تعداد نوشته های این دسته م ۴۹۶ تاس که اگه بخوام دستی این کار رو بکنم با عقل جور در نمیاد

ممنون از همگی

ویرایش شده توسط jiloman
لینک به ارسال

اینکه شما عددی نوشته باشی 98 و بخوای الان تبدیل بشه به نود و هشتمی که خودش یک پروژه است ولی اگر خودت نود و هشت را با حروف نوشتی می تونی در قالب بگردی تابع

<?php the_title();?>

را پیدا کنی تبدیل کنی به

روزنوشت <?php the_title();?>می

تغییر پیوند یکتا برای یک دسته بعیده شدنی باشه مگر پست تایپ جدید تعریف بشه

لینک به ارسال
اینکه شما عددی نوشته باشی 98 و بخوای الان تبدیل بشه به نود و هشتمی که خودش یک پروژه است ولی اگر خودت نود و هشت را با حروف نوشتی می تونی در قالب بگردی تابع

را پیدا کنی تبدیل کنی به

روزنوشت می 

تغییر پیوند یکتا برای یک دسته بعیده شدنی باشه مگر پست تایپ جدید تعریف بشه

ممنون ک وقت گذاشتین

حالا تایتل ها رو دستی شاید تغییر دادم ولی مهم اون پیوند یکتای دسته ی مذکور بود

فکر کنم توو این مقوله توقع زیادی از وردپرس داشته ام :)

ویرایش شده توسط jiloman
لینک به ارسال

می شه با کد نویسی سفارشی اینکار را کرد ولی براتون مقرون به صرفه نخواهد بود وردپرس امکان قوی تری به نام post_type داره که می تونید با تعریفش یک بخش حرفه ای مجزا در سایت داشته باشید نیازی به تغییر نشانی یک دسته نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...