رفتن به مطلب

نمایش مخفف ماه ها در افزونه WP-Parsidate

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقت همگی دوستان بخیر.

افزونه WP-Parsidate نام ماه ها رو مخفف نمایش میده چرا؟ مثلا خرداد رو مزنه خرد یا اردیبهشت رو میزنه اردی ! چجوری میشه درستش کرد؟ ممنونم

لینک به ارسال

اونجا که چیزی خاصی ندیدم که تنظیم کنم. قبلا که از افزونه جلالی استفاده میکردم اینجوری نبود و کامل نمایش میداد ولی وقتی WP-Parsidate رو جایگزین کردم اینجوری شده

لینک به ارسال

اونجا که چیزی خاصی ندیدم که تنظیم کنم. قبلا که از افزونه جلالی استفاده میکردم اینجوری نبود و کامل نمایش میداد ولی وقتی WP-Parsidate رو جایگزین کردم اینجوری شده

کجا این مشکل وجود داره؟

لینک به ارسال

دوتا مشکل می‌تونه باشه، یک مورد تنظیمات نحوه نمایش تاریخ در مدیریت و مورد دیگه کد قالب اگر به تابع نمایش تاریخ، به‌طور دستی پارامتر داده شده باشه. احتمال زیاد مال شما مورد دومه.

ویرایش شده توسط Anisi
لینک به ارسال

کجا این مشکل وجود داره؟

مطالب سایت بالای هر مطلب نوشتم تاریخ انتشار اونجا

دوتا مشکل می‌تونه باشه، یک مورد تنظیمات نحوه نمایش تاریخ در مدیریت و مورد دیگه کد قالب اگر به تابع نمایش تاریخ، به‌طور دستی پارامتر داده شده باشه. احتمال زیاد مال شما مورد دومه.

مورد دوم اگه باشه چجوری اصلاحش کنم؟

کدش که دستی دادم اینه:

<?php the_time('j F Y'); ?>

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

مطالب سایت بالای هر مطلب نوشتم تاریخ انتشار اونجا

مورد دوم اگه باشه چجوری اصلاحش کنم؟

کد تاریخ پست هاتون رو پیدا کنید.

این حالت رو براش بزارین:

j F Y

لینک به ارسال

ممنون درست شد

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...