رفتن به مطلب

مشکل در کل سایت پس از آپدیت به 3.9.1

r72

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من از زمانی که به 3.9.1 آپدیت کردم سایتم دچار مشکل شده.مثلا زمینه دلخواه شرطی ایجاد کردم که اگر چیزی در فیلد وارد نکردم یه جمله دیگه رو نشون بده اما آدرس سایت رو نشون میده! با مثلا وقتی می خوام وارد پنل میدیریت شم تا لینک رو وارد میکنم به صفحه اصلی میره بعد افزونه better security من رو بخاطر خطای 404 بلاک میکنه بعد از تعویض نام پوشه افزونه به حالت اول بر میگرده درضمن من روی پوشه ادمین رمز گذاشتم از طریق پنل هاست.

من در ورژن 3.8.2 تا 3.9 مشکلی نداشتم از زمانی که آپدیت کردم خیلی مشکلات پیش اومده! الانم که تاریخ پست ها خراب شده میزنه سال 276 یا سال 8532 یا مثلا مینویسه ویرایش 5 ساعت پیش :(

راهی نیست این مشکلات رو برطرف کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ویرایش شده توسط r72
لینک به ارسال

متاسفانه دیگه وردپرس .وردپرس قبل نیست هر بار که اپدیت میشه عوض اینکه گره گشا باشه گره تو کار وب مسترها میندازه!!!

لینک به ارسال

انگلیسی و بسته پارسی ساز. والا وردپرس فارسی مشکلی نداشت.فقط این افزونه جلالی بیشتر از همه از سرور استفاده میکرد. من هنوز سایت رو راه ننداختم ولی همین که یه جاشو درست می کنم یه جا دیگش خراب میشه.الان بیشتر سایت ها ورژن وردپرسشون رو آپدیت نکردن فکر کنم میدونن چنین مشکلاتی هست.ای کاش بکاب میگرفتم:(

به نظر شما فعلا این این وردپرس استفاده کنم؟

http://fa.wordpress.org/ تا بعدا که مشکلات حل شد برگردم و بسته پارسی ساز رو نصب کنم؟ آخه الان مطالبم کمه داره اماده سازی میشه بعدا که مطالب زیاد شد نمیتونم همشو تک تک ادیت کنم و مشکلات رو برطرف کنم:(

لینک به ارسال

من کلا وقتی روی لوکال کارای قالب رو انجام دادمو کلا به منو ها تسلط پیدا کردم وردپرس انگلیسی رو از سایت اصلی نصب کردم مشکلی نبود ولی بعد از اینکه پیام آپدیت به نسخه بعد رو در داشبورد دیدم آپدیت کردم دیگه مشکلات شروع شد.اولیشم تاریخ بود.

تاپیک هم دلیلش این بود که دوستان با تجربه بگن چکار کنم واقعا دلسرد شدم تا یه قسمت رو ویرایش میکنم و مشکلش رو حل میکنم مشکل دیگه بوجود میاد.

لینک به ارسال

کدوم نسخه پارسی ساز رو نصب کردید؟ مشکلات رو یه بار دیگه دقیق بگید.

لینک به ارسال

از آخرین نسخه wp-parsidate . مشکلات هم که بالا ذکر کردم.قالب دقیقا با نسخه های قبلی به خوبی کار میکرد.یکی از مشکلات اینه که یکدفعه ای صفحه مدیریت دیگه باز نمیشه و به صفحه اصلی ریدارکت میشه که این از نسخه 3.9 به بعد واسم پیش اومد.مشکل دیگه هم افزونه زمینه دلخواه هست که از نسخه 3.9.1 وقتی واسه فیلد چیزی وارد نمی کنم لینک صفحه اصلی سایت رو وارد میکنه!

لینک به ارسال

عجیبه !! دوست عزیز مرجع اصلی وردپرس الکی نمیاد از سر تفریح آپدیت بده بیرون هر ورژنی رو که میخوان برای آپدیت بعدی وردپرس ایجاد کنن کلی تست و انالیز روش انجام میدن من خودم از زمانی که وردپرس رو نصب کردم تا الان با اپدیت مشکلی واسم پیش نیومده فقط سر چندتا افزونه مشکل داشتم که اونم بعد 24 ساعت افزونه ها خودشون رو با نسخه جدید فیکس میکردن .

90 درصد مشکلات میتونه از قدیمی بودن کد ها و تابع های قالب باشه یا آپدیت نبودن افزونه ها با نسخه جدید .

قالب رو یک بار عوض کنید و پلاگین ها رو غیر فعال کنید و بعد دوباره تست کنید ببینید باز هم مشکلی داره ؟؟

لینک به ارسال

الان تست کردم البته روی لوکال.افزونه ها حتی همین افزونه wp-parsidate با نسخه 3.9.1 که از سایت وردپرس حدود 2 هفته پیش گرفتم مشکلی نداره.جالبه هفته پیش که پیام آپدیت داد و من آپدیت کردم در حالی که اسم نسخه روی سایت من هم وردپرس 3.9.1 بود ولی مینوشت آپدیت به 3.9.1

الان با هیچکدوم از افزونه ها مشکلی نداره ولی باز هم در اعلانات مینویسه آپدیت به ورژن 3.9.1 اگر آپدیت کنم باز هم همون مشکلات میان سراغم آخه تست کردم.اولین مشکلم همون مشکلیه که بیشتر دوستان بعد از آپدیت با wp-parsidate در مورد تاریخ پیدا کردن.

الان نسخه فارسی وردپرس 3.9.1 رو هم تست کردم هیچ مشکلی نداره نه با قالب نه با افزونه ها.حتی سرعتش هم بالاتره اما افزونه جلالی خیلی مصرف بالایی داره.

به نظر شما با همین نسخه ای که دارم سر کنم یا منتظر باشم تا افزونه ها آپدیت شن شاید این مشکلات پیش نیاد؟

ویرایش شده توسط r72
لینک به ارسال

افزونه زمینه دلخواه من دوباره مشکل پیدا کرده یعنی بقیه مشکلات با نسخه فعلیم(توی تاپیک توضیح دادم که نسخه من آخرین نسخه نیست) وجود نداره تنها مشکل همین زمینه است من بنا به کاربرد سایت یه زمینه ای به نام راهنمای استفاده قرار دادم الان بعد 1 ساعت دوباره مشکل پیدا کرده

<?php $help= get_post_meta($post->ID, 'help', true); ?>
<div class="dl_txt" style="border-bottom:1px solid #fff"> <b>راهنما :</b><?php if(get_post_custom_values('help')) :?> <a href="<?php echo $help; ?>" target="_blank"> <strong>برای مشاهده راهنما کلیک کنید</strong> <?php else :?> نیازی ندارد </a>
<?php endif; ?></div>

از این کد استفاده میکنم که وقتی در فیلد زمینه چیزی وارد نکنم بنویسه نیازی ندارد اما جدیدا این جمله رو نمینویسه اگر خالی بگذارم میاد لینک دامین رو قرار میده!!!

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

گفتید که ابدیت کردید و باز م هم پیام ابدیت می یاد؟

اگر اینجوری باشه فکر کنم لازم نیست اپدتیت کنی چون پیامی که دوباره برای اپدیت می یاد برای وردپرس فارسی هست و شما هم لازم نیست که به وردپرس فارسی برید در حالی که با افزونه پارسی ساز کار میکنید

لینک به ارسال

الان تست کردم البته روی لوکال.افزونه ها حتی همین افزونه wp-parsidate با نسخه 3.9.1 که از سایت وردپرس حدود 2 هفته پیش گرفتم مشکلی نداره.جالبه هفته پیش که پیام آپدیت داد و من آپدیت کردم در حالی که اسم نسخه روی سایت من هم وردپرس 3.9.1 بود ولی مینوشت آپدیت به 3.9.1

الان با هیچکدوم از افزونه ها مشکلی نداره ولی باز هم در اعلانات مینویسه آپدیت به ورژن 3.9.1 اگر آپدیت کنم باز هم همون مشکلات میان سراغم آخه تست کردم.اولین مشکلم همون مشکلیه که بیشتر دوستان بعد از آپدیت با wp-parsidate در مورد تاریخ پیدا کردن.

الان نسخه فارسی وردپرس 3.9.1 رو هم تست کردم هیچ مشکلی نداره نه با قالب نه با افزونه ها.حتی سرعتش هم بالاتره اما افزونه جلالی خیلی مصرف بالایی داره.

به نظر شما با همین نسخه ای که دارم سر کنم یا منتظر باشم تا افزونه ها آپدیت شن شاید این مشکلات پیش نیاد؟

شما آپدیت فارسی رو مخفی کنید که دیگه براتون نمایش داده نشه.

افزونه پارسی ساز هم یه ایرادات کوچیکی مثل اینکه داره و دوستان دارن پیگیری میکنن.

لینک به ارسال

در مورد کد زمینه دلخواه نظری ندارید؟ آخه دیگه کدی نداره واسه تغییرات وقتی فیلد رو خالی میزارم آدرس دامین رو اتوماتیک در زمینه دلخواه مطالب قرار میده!

ممنون میشم دوستان جواب بدن

گفتید که ابدیت کردید و باز م هم پیام ابدیت می یاد؟

اگر اینجوری باشه فکر کنم لازم نیست اپدتیت کنی چون پیامی که دوباره برای اپدیت می یاد برای وردپرس فارسی هست و شما هم لازم نیست که به وردپرس فارسی برید در حالی که با افزونه پارسی ساز کار میکنید

آره شاید مشکل از همین بوده چون وقتی آپدیت کردم افزونه پارسی ساز رو که غیر فعال میکردم هنوز فارسی می موند! اما اگر به نسخه فارسی آپدیت میشد پس چرا افزونه جلالی رو وارد لیست افزونه ها نمیکرد؟

لینک به ارسال

در مورد کد زمینه دلخواه نظری ندارید؟ آخه دیگه کدی نداره واسه تغییرات وقتی فیلد رو خالی میزارم آدرس دامین رو اتوماتیک در زمینه دلخواه مطالب قرار میده!

ممنون میشم دوستان جواب بدن

آره شاید مشکل از همین بوده چون وقتی آپدیت کردم افزونه پارسی ساز رو که غیر فعال میکردم هنوز فارسی می موند! اما اگر به نسخه فارسی آپدیت میشد پس چرا افزونه جلالی رو وارد لیست افزونه ها نمیکرد؟

شاید چون بروزرسانی بود اضافه نشده یا هر چیز دیگه ای.

فقط میدونم که برای منم همین اتفاق افتاده و به لیست اضافه نشده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...