رفتن به مطلب

مدیریت نظرات در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه کاربران وردپرس.

من میخوام توی ورپرس دو کار در رابطه با نظرات انجام بدم.

1- کاری کنم که کسانی که عضو میشن، نظراتشون بدون نیاز به تایید مدیر، نمایش داده بشه

2- نظرات بعضی برگه ها رو برای عموم آزاد بزارم، یعنی نظرات همه بدون نیاز به تایید مدیر، نمایش داده بشه(مثل چت روم)

لطفا دوستانی که اطلاع دارند، راهنمایی بفرمایند. با تشکر

لینک به ارسال

1- در تنظیمات - بخش گفتگوها تیک " کاربران باید نام‌نویسی کرده باشند و وارد شده باشند تا بتوانند دیدگاهشان را بنویسند"

2- وقتی از طریق وردپرس تیک بالا رو میزنید دیگه نمیتونید اینمورد رو هم داشته باشید مگر اینکه فرم ارسال دیدگاه رو بصورت کاستوم ایجاد کنید(یعنی خودتون کدنویسی کنید)

لینک به ارسال

1- اینجوری دیگه افرادی که عضو نیستن نمیتونن نظر بدن، ولی من نمیخوام اینجوری باشه. میخوام همه نظر بدن ولی افرادی که عضو هستن، نظرشون بدون تایید نمایش داده بشه

2- تو بعضی سایتها دیدم، یه برگه درست کردن به نام gap و تو اون برگه همه با هم صحبت میکنن و نظراتشون بدون نیاز به تایید نمایش داده میشه، به عنوان مثال: 3ali3.com/gap لطفا بفرمایید چجوری این کارو کرده؟

لینک به ارسال

خوب بالاتر گفتم. اگر خیلی کاستوم میخواین که ثبت نام شده ها بیان و بدون تایید نظرتشون بیاد باید فرم نظرات رو کاستوم کنید و کد جدید بزنید. چون تایید کامنت در حالت عمومی با مدیر هست یا نیست. نمیشه هم باشه و هم نباشه. چون هر کامنتی یک وضعیت داره که با اون مشخص میشه باید نمایش داده بشه یا خیر.

در مورد دوم هم یک برگه هست با فرم ارسال نظر که طبق گفته بالاتر من میتونید برای همین هم عمل کنید.

لینک به ارسال

پس برای هر دو مورد باید یه کد نویسی مخصوص انجام بدم. این کد نویسی مربوط به قالب هستش یا مربوط به خود وردپرس؟ یعنی باید کد های وردپرس رو تغییر بدیم یا کدهای قالب رو؟ کد آماده اش وجود نداره؟

لینک به ارسال

شما می تونی هر دو تیک مدیر باید همواره دیدگاه‌ها را بپذیرد و نویسنده باید یک دیدگاه پذیرفته شده داشته باشد را برداری و همینطور تیک مربوط به ثبت نام و حتی اجباری بودن آدرس ایمیل و نام ولی تعداد زیادی اسپم های تبلیغاتی با اینکار به سمت سایتتون هدایت می شند

لینک به ارسال

ممنون از اینکه جواب دادید ولی کاش قبلش سوال رو هم با دقت میخوندید. :( من تعجب میکنم که آقا مرتضی چرا از این جواب تشکر کردن.

تو انجمن به این بزرگی من دو روز صبر کردم و فقط آقا مرتضی به سوالاتم جواب دادن. جا داره از ایشون به خاطر این همه زحمتی که میکشن تشکر کنم. امیدوارم انجمن های وردپرس در آینده وضعیت بهتری داشته باشند.

لینک به ارسال

ممنون از اینکه جواب دادید ولی کاش قبلش سوال رو هم با دقت میخوندید. :( من تعجب میکنم که آقا مرتضی چرا از این جواب تشکر کردن.

تو انجمن به این بزرگی من دو روز صبر کردم و فقط آقا مرتضی به سوالاتم جواب دادن. جا داره از ایشون به خاطر این همه زحمتی که میکشن تشکر کنم. امیدوارم انجمن های وردپرس در آینده وضعیت بهتری داشته باشند.

سئوال شما :

2- نظرات بعضی برگه ها رو برای عموم آزاد بزارم، یعنی نظرات همه بدون نیاز به تایید مدیر، نمایش داده بشه

(مثل چت روم)

جوابش باز هم همونه

من هم امیدوارم

لینک به ارسال

تئضیحات ایمان عزیز تکمیلی جوابی بود که دادم.

ببینید شما همونظور که گفتم یا باید کدنویسی کنید و به دیتابیس مستقیم وارد کنید یا اینکه از همین قابلیت های وردپرس استفاده کنید.

البته میتونید از بعضی افزونه ها مثل guest book هم برای وردپرس استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...