m0h3n

کمک در ویرایش پوسته

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

یک قالب دارم ولی نمیدونم این اسلایدر رو چه جوری حذف کنم به جاش تصاویر خودم داخل اسلایدر بذارم

pr8-89b-24-05-2014-11-55-23-ق-ظ.png

چه جوری تصاویر اینو حذف کنم به جاش تصاویر خودم بذارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

بسته به اسلایدر شما داره که در قالب به کار رفته است ؛به این طریق راحت نمیشه راهنمایی کرد شما را.

در صورتی که قالب تجاری نمی باشد نام آن را اعلام کنید تا راحت تر دوستان شما را راهنمایی کنند.

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گزینه ای به نام featured post یا slider post ببینید وجود نداره توی گزینه های وردپرس

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

این قالب هستش

VideoZone 3.1

featured post اینم داره ولی معلوم نیست اسلایدرش کجاست

اینم تنظیمات featured post

Featured Posts

Enable featured posts slideshow at: Homepage

Static Page (When a static page is set as front page from the "wp-admin / Settings / Reading" options page)

Category Pages

Tag Pages

Archive Pages

Search Results Pages

Featured Posts Images

The images should be added using the "Set Featured Image" link, located under categories list at post write/edit page. Recommended image sizes 580px. x 300px.

Featured Posts Source Category Selected Posts Selected Pages

Number of Feautured Posts:

The number of posts you want to show on featured slideshow.

Featured Posts Category:

The selected number of posts form the selected category will be listed in the featured slideshow. The selected category should contain at last 2 posts with featured image set.

Slideshow Effect

Misc Options

Heading Label:

Leave blank to hide

"Read More" link text:

Leave blank to hide

Post Excerpt Length: words

Slides Timeout: ms.

Milliseconds between slide transitions (0 to disable auto advance)

Slides Delay: ms.

Additional delay (in ms) for first transition (hint: can be negative)

Slides Speed: ms.

Speed of the transition (any valid fx speed value)

Slides Speed In: ms.

speed of the 'in' transition

Slides Speed Out: ms.

speed of the 'out' transition

Show Thumbnail

Show Post Title

Show Post Excerpt

Show Pager / Page Numbers

Show Next / Previous Buttons

In/Out transitions should occur simultaneously

Pause on hover

Pause when hovering over pager link

Start next transition immediately after current one completes (Will overwrite the other timing options like: delay, speed etc.)

ویرایش شده در توسط m0h3n
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

د راین قسمت شما براش تعیین میکنید که چی رو نشون بده:

Featured Posts Source

Category Selected Posts Selected Pages

دسته خاص پست خاص یا برگه خاص.

بعد از انتخاب شما باید ID دسته پست یا برگه های مورد نظرتون رو در کادر زیر این گزینه وارد کنید و ID ها رو با کامی انگلیسی از هم جدا کنید(,)

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

مرسی از توضیحاتش یه خورده حالیم شد

دسته بندی اسلاید شو رو پست گذاشتم حل شد

مرسی از همه

فقط یک درخواست نمیدونم اینجا بگم یا ن

یه افزونه vip فارسی میخوام که درگاه پرداخت خارجی داشته باشه که به بانک ایران متصل هم بشه

ویرایش شده در توسط m0h3n
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط یک درخواست نمیدونم اینجا بگم یا ن

یه افزونه vip فارسی میخوام که درگاه پرداخت خارجی داشته باشه که به بانک ایران متصل هم بشه

هر درخواست متفاوت در تاپیک جداگانه و اما جواب :

این درگاه ها با سایت های خارجی خیلی زیاد هست اما هر 2 نوعش رو پشتیبانی بکنه نیستش مگه اینکه خودتون افزونه vip که نوشته شدرو که درگاه بانک ملی و ملت هم داررو ویرایش کنید و درگاه بانک خارجیرو خودتون اضافه کنید

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ratinum
      با سلام. بنده یک دسته بندی جدید در سایت ایجاد نمودم که مربوط به محصولات مرتبط با کفشور خطی است و با محصول اصلی سایت که گاتر است متفاوت است. در بخش توضیحات محصول در عنوان به صورت پیش فرض نوشته شده "مشخصات گاتر پیش ساخته" ، چطور می توانم این عنوان را فقط در دسته بندی " کفشور خطی yon.ir/30cnQ  " (لطفا لینک را باز کنید تا متوجه منظور بنده شوید) تغییر دهم، به عنوان مثال بنویسم مشخصات کفشور. لازم به ذکر است میخواهم تغییر مذکور فقط در دسته بندی خاصی ایجاد شود. لطفا راهنمایی فرمایید. با سپاس.
    • توسط MohamamdZarei
      سلام،
      در حال ساخت یک قالب آموزشی هستم. در صفحات دوره، لیست دوره ها رو قرار دادیم که کاربر ( بعد از شرایطی ) بر روی محتوا و درس مورد نظرش کلیک کنه و صفحه به قسمت ویدیوپلیر اسکرول بشه ولینک این درس با لینک قبلی جایگزین بشه ( با js ).
      مشکلمون در حقیقت اینه که اون  "بعد از شرایطی"  رو دقیقا نتونستیم اجرا کنیم. مشکل اینجاست که بعضی از درس های دوره رایگان هستند و همه کاربران ( چه خریدار و چه بازدیدکننده) میتوانند این ویدیو را ببینند. خریدار دوره نیز میتواند همه درس ها را ببیند. برای قرار دادن اطلاعات دروس در صفحه قالب ، از افزونه Advanced Custom Fields و قابلیت Nested Repeaters استفاده شده است. شرط هایی که قرار میدیم همش غلطه
      <ul class="course-accordion"> <?php if( have_rows('chapters') ): ?> <?php while( have_rows('chapters') ): the_row(); ?> <li class="accordion-option opened"> <div class="option-title"><?php the_sub_field('chapter'); ?></div> <div class="option-wrapper"> <ul class="option-items"> <?php if( have_rows('lessons') ): ?> <?php while( have_rows('lessons') ): the_row(); ?> <?php if( have_rows('lesson') ): ?> <?php while( have_rows('lesson') ): the_row(); ?> <li class="option-item"><a><?php if (the_sub_field('Lfree') == "True") { echo '1'; } else { echo '2'; } ?></a> <div class="pull-right"><span class="duration"></span><a href="#"><i class="zmdi zmdi-hc-2x"></i></a> </div> <a href="#"><?php echo the_sub_field('Lname'); ?></a></li> <?php endwhile; ?> <?php endif; ?> <?php endwhile; ?> <?php endif; ?> </ul> </div> </li> <?php endwhile; ?> <?php endif; ?> </ul> Lfree برای هر درس تعیین شده که برای این قرار گرفته که اگه این درس رایگان بود لینکش قابل دسترسی باشه. مشکل اینجاست وقتی مقدار Lfree برای هر درس رو چاپ می کنیم یه عبارت مشخصه. بعد شرط if میزاریم که اگر مساوی با اون عبارت بود... اما همیشه شرط غلط اجرا میشه. بنظرم باید مربوط به حلقه while و اینجور چیزا باشه
      ممنون از پاسختون
    • توسط Timecity.ir
      سلام دوستان خسته نباشید . 
      من یک « پک فونت ایران سنس » خریداری کردم ، اما نمیدونم چجوری باید روی قالب وردپرس نصبش کنم .
      یه بار امتحان کردم سایت ارور مرگ صفحه سفید داد و با کلی تلاش تونستم آخرین بک آپی که داشتم رو اجرا کنم . 
      ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه چجوری این فونت رو نصب کنم .
    • توسط Ratinum
      با سلام. وقتی با موبایل سایت را باز می کنم فهرست اصلی بالای سایت باز نمی شود. لطفاً راهنمایی فرمایید. آدرس سایت: www.rkanal.ir
    • توسط Borzou
      سلام
      قالب سایتم  مدرن فایل هست. آدرس سایت:    www.First90day.ir  و از EDD  استفاده میکنم.
      میخوام سایدبار سمت راست در قسمت نوشته ها و قسمت دانلودها موقعی که اسکرول میشه ثابت بمونه. تو قسمت تنظیمات قالب چیزی نبود.  چیکار کنم؟
      ممنون میشم جواب بدید.