رفتن به مطلب

مواجه شدن با صفحه خالی در wp-statistics

پست های پیشنهاد شده

سلام تا چند وقت پیش wp-statistics کار میکرد و الان چند وقتی هستش که وقتی باز میکنم تا آمارو ببینم صفحه سفید باز میشه و هیچ اطلاعتی نداره تمامی بخش های افزونه به این صورته ؟ مشکل چی میتونه باشه ؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

افزونه جدیدی نصب کردید و یا تغییری...؟!

با پوسته پیش فرض امتحان کنید ، البته ممکنه بخاطره کمبوده فضایه Ram هم باشه ، اروری ندارید یا فقط صفحه سفید؟!

لینک به ارسال

مواردی که دوستان گفتند را بررسی کنید و اگر مشکل حل نشد از میزبان خود بپرسید تازگی ها، ماژول یا Extension را برروی سرور فعال یا غیرفعال نکرده اند!

لینک به ارسال

تمامی افزونه ها، بجز افزونه آمار بازدید را غیرفعال کنید و سپس بررسی کنید.

قابلیت دیباگ وردپرس را فعال کنید تا ببینید دقیقاً چه خطایی میدهد.

اگر کشینگ فعال است، غیرفعالش کنید.

لینک به ارسال

تمامی افزونه ها، بجز افزونه آمار بازدید را غیرفعال کنید و سپس بررسی کنید.

قابلیت دیباگ وردپرس را فعال کنید تا ببینید دقیقاً چه خطایی میدهد.

اگر کشینگ فعال است، غیرفعالش کنید.

صفحه مرور کلی برای من نشون داده نمیشه و ارور (شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.) نشون داده میشه .

سطح دسترسی برای دیدن صفحه مرور کلی باید چی باشه ؟توی تنظیمات هر دو سطح دسترسی برای من manage_opton ــه !

لینک به ارسال

افزونه را غیرفعال و سپس فعال کنید.

اگر مشکل حل نشد یک دسترسی پ.خ کنید تا بررسی شود.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

درود فراوان.این مشکل برای من هم به وجود آمده.!!!افزونه رو حذف کردم و مجدد راه اندازی کردم مشکل حل نشد.همه ی افزونه ها رو غیر فعال کردم باز هم همین مشکل دارم. :unsure: حیف افزونه ی فوق العاده ای بود.الان یکی دو ماهی میشه فقط آمار امروز و دیروز رو از نوار ابزار بالا چک میکنم.دیگه از امکاناتش نمیتونم استفاده کنم.

لینک به ارسال

برا منم اینجوری شده بود از ریشه افزونه را پاک کردم و تیبل هاشو از دیتابسم پاک کردم دوباره افزونه را نصب کردم بعد بازدید امروز و دیروز و بازدید کل که یادداشت کرده بودم به طور دستی وارد کردم مشکل حل شد برای من.ولی احتمال میدم از سرور بود خود افزونه مشکلی نداره

لینک به ارسال

درود فراوان.این مشکل برای من هم به وجود آمده.!!!افزونه رو حذف کردم و مجدد راه اندازی کردم مشکل حل نشد.همه ی افزونه ها رو غیر فعال کردم باز هم همین مشکل دارم. :unsure: حیف افزونه ی فوق العاده ای بود.الان یکی دو ماهی میشه فقط آمار امروز و دیروز رو از نوار ابزار بالا چک میکنم.دیگه از امکاناتش نمیتونم استفاده کنم.

کلا بعد یه مدت اینجوری میشه رو خیلی از سایت ها تحقیق کردم مواجه شدن با این مورد

قابلیت دیباگ وردپرس را فعال کنید تا خطای رخ داده را مشاهده کنید.

برا منم اینجوری شده بود از ریشه افزونه را پاک کردم و تیبل هاشو از دیتابسم پاک کردم دوباره افزونه را نصب کردم بعد بازدید امروز و دیروز و بازدید کل که یادداشت کرده بودم به طور دستی وارد کردم مشکل حل شد برای من.ولی احتمال میدم از سرور بود خود افزونه مشکلی نداره

احتمالاً

لینک به ارسال

طبق دستورتون انجام دادم و با ارور زیر در آدرس admin.php?page=wp-statistics/wp-statistics.php مراجهه شدم

Notice: get_settings is deprecated since version 2.1! Use get_option() instead. in /home/....../public_html/wp-includes/functions.php on line 3201
Notice: Undefined index: action in /home/....../public_html/wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/wp-thread-comment.php on line 372
Notice: is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.) in /home/....../public_html/wp-includes/functions.php on line 3370
Notice: load_plugin_textdomain از نگارش 2.7 از رده خارج شده و هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد. in /home/....../public_html/wp-includes/functions.php on line 3320
Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/....../public_html/wp-includes/functions.php on line 3318
Notice: has_cap از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /home/....../public_html/wp-includes/functions.php on line 3318

ارور زیر هم در صفحه ایندکس داده میشه

Notice: get_settings is deprecated since version 2.1! Use get_option() instead. in /home/....../public_html/wp-includes/functions.php on line 3201
Notice: Undefined index: action in /home/....../public_html/wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/wp-thread-comment.php on line 372
Notice: Undefined index: memory_limit in /home/....../public_html/wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/wp-thread-comment.php on line 391
Notice: is_feed was called incorrectly. Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 3.1.) in /home/....../public_html/wp-includes/functions.php on line 3370
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/....../public_html/wp-includes/functions.php:3201) in /home/....../public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 60
Notice: load_plugin_textdomain از نگارش 2.7 از رده خارج شده و هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد. in /home/....../public_html/wp-includes/functions.php on line 3320

ویرایش شده توسط ::AmiR::
لینک به ارسال

سلام .من از میهن وب هاست دوتا اشتراک دارم . رویه یکیش میاد اما روی یکی دیگش نمیاد این امارگیر .

فکر کنم اون یکی که نمیاد رو تغیر دامین دادم یعنی پار دامین کردم. کمک کن اقای صوفی

لینک به ارسال

من فکر کنم مشکل از دیتا بیس باشه چون برای منم اینطوری شد دیتا بیس رو خالی کردم از تنظیمات افزونه نمایش داد دوباره و درست شد

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام و خدا قوت

منم هم از بخش بهینه سازی --پاک سازی ---خالی کردن جداول این افزونه دیتا بیس مربوط به افزونه رو خالی کردم و فعلا که درست شد. :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...