رفتن به مطلب

درخواست افزونه برای مسابقه عکاسی با امکان امتیاز دهی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یک افزونه یا یک روشی می خوام برای این کار.یک سایت عکاسی دارم و میخوام یک مسابقه در اون راه اندازی کنم.

به طوری که یک صفحه ای وجود داشه باشه برای این مسابقه و کابران بتونن بیان عکساشون رو آپلود کنن و بعد از تایید مدیر سیستم عکس در صفحه قرار بگیره و کاربران بهش امتیاز بدن همین

ممنون میشم راهمایی کنید.

لینک به ارسال

کمی جستجو کنید :

http://forum.wp-parsi.com/topic/3965-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA/

ابتدا افزونه پست مهمان رو نصب کن تا افراد بتونن پست بزارن

بعدش شما هم تائید میکنین تا به نمایش در بیادش

از افزونه بالا هم برای امتیاز دهی استفاده کنید

لینک به ارسال

ممنون از شما

من پست مهمان رو نصب کردم .با ارسال عکس مشکل داره و ارسالی انجام نمیشه

اما موضوع مهم اینه که من فقط میخوام قسمت متن خلاصه حذف بشه. و این که افزونه رتبه دهی رو فقط برای این صفحه میخوام.چطوری این کار رو انجام بدم که برای تمام پست هام اعمال نشه.شورت کدی چیزی نداره ؟

لینک به ارسال

میشه یک افزونه برای امتیاز دهی ستاره ای بدین که برای اجرا نیاز به ابزارک نداشته باشه و مثلا با شورت کد اجرا شه.و بشه داخلش تعیین کرد برای چه دسته ای از پست ها نشون داده بشه.

category base باشه ؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

کسی از دوستان پاسخی برای این تاپیک دارد من هم دقیقا یک مسابقه عکس دارم و فقط یکی از پست هایم میخوام یکسری عکس بذارم و امتیاز دهی داشته باشم ولی بقیه پستها نیازی به امتیاز دهی ندارم میشه راهنمایی کنید به چه صورت و با چه افزونه ای میشه انجام داد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...