thinkdiff

درخواست افزونه امتیاز دهی بدون ابزارک

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من به یک افزونه امتیاز دهی اهتیاج دارم که برای کار کردنش نیازی به ابزارک نداشته باشه و مثلا خودکار یا با شورت کد اجرا شه.و بشه تعیین کرد برای کتگوری خاصی نشون داده بشه فقط

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تقریباً همه‌ی این افزونه‌ها از شورتکد استفاده می کنند. می تونید کد مورد نظر رو درون فایل single.php با شرط if in_category قرار بدید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kamalwp
      سلام
      دوستان من در حال طراحی یک قالب وردپرس هستم و میخوام برای قالبم یک ابزارک طراحی کنم که بر اساس یک دسته بندی خاص یکسری محصولات رو نشون میده 
      حالا میخوام امکانی برای این ابزارک ایجاد کنم که کاربر خودش داخل ابزارک بتونه دسته بندی مد نظر خودش همراه با تعداد محصولات برای نمایش در ابزارک رو انتخاب کنه

چجوری میتونم اینکارو انجام بدم 
      دوستان فقط نمیخوام از پلاگین استفاده کنم میخوام کدنویسی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر منبعی هست که این رو آموزش بده معرفی کنید لطفا
    • توسط farazt
      با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
      من یه مشکلی دام اونم این هست که وقتی ابزارک اضافه می کنم به سایدبارم فقط اولین ابزراک تو محل مورد نظر قرار می گیره بقیه بیرون از div سایدبار قرار می گیرن
      چطور میشه این مشکل رو برطرف کرد؟
    • توسط s.koohfar
      سلام 
      دنبال یک افزونه خوب برای امتیاز دادن به محصولات سایتم رو میخوام.
      اکثر افزونه ها به مطالب امتیاز میدم ولی به محصول امتیاز نمیدن.
    • توسط rezatmnt
      سلام ببخشید من یه افزونه میخواستم که وقتی کاربر روی یه لینک کلیک کرد به امتیاز بده 
    • توسط Rangarang
      سلام
      تا قبل ار نصب SSL روی سایت وردپرسی، ابزارک سایت جار که کارش ورق زدن روزنامه های صبح کشور هست به خوبی کار می کرد اما از هنگام نصب SSL و پروتکل HTTPS دیگه نمایش داده نمی شه و به جاش این پیام میاد:
      www.jaaar.com unexpectedly closed the connection.
      لطفا راهنمایی کنید که چطور باید برطرفش کرد.
      ممنونم