رفتن به مطلب

کدوم فروشگاه ساز؟

yavar99

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام یک فروشگاه کوچیک موچیک راه اندازی کنم. میخوام یه 10-15 تا محصول رو داخلش بفروشم.

الان موندم چه فروشگاه سازی رو انتخاب کنم. میخوام یک فروشگاه سازی باشه که هم از نظر سئو خیلی قوی باشد و هم سرعت و رابط کاربری عالی داشته باشد.

الان پیشنهاد شما چیه؟ ترجیحا رایگان هم باشد.

لینک به ارسال

وو كامرس بد نيست ! قالب هم براش زياده!

پرستا هم خيلي تعريف مي كنن ازش ولي از نظر من خيلي داغونه!

لینک به ارسال

پرستا یک سیستم پرقدرت برای فروشگاه ساز هست اما متاسفانه انعطاف پذیری بالایی برخوردار نیست

اما اگر فقط یک فروشگاه ساده است با خود وردپرس و یا وکامرس هم میشه انجام داد

لینک به ارسال

بابا من پرستا شاپ و اپن کارت و توماتو و همینطور ووکامرس رو که نگاه کردم خیلی تنظیمات اضافی والکی داشت که برای من اضافی بود/

آقا من یه سیستم ساده میخوام تا یک فروشگاه خیلی ساده مثل این راه اندازی کنم:

http://www.kolbedvd.net/index.php

امکاناتی که من نیاز دارم:

امکان گذاشتن محصول

امکان دسته بندی

امکان فروش با پرداخت آنلاین

امکان فروش پستی

پنلی برای مدیریت سفارش ها و امکان تغییر قالب (قالب های بسیار ساده مثل همون سایتی که گفتم)

لینک به ارسال

نه ببینید دوستان. من کلا از سیستم پرستا و اپن کارت و توماتو چون زیاد تنظیمات دارند و خیلی پیچیده هستند خوشم نمیاد. خوشمم هم نمیاد وردپرس رو به هر نحوی به عنوان فروشگاه ازش استفاده کنم.

الان ممنون میشم یک فروشگاه ساز با این امکانات به من معرفی کنید:

امکان گذاشتن محصول

امکان دسته بندی

امکان فروش با پرداخت آنلاین

امکان فروش پستی

پنلی برای مدیریت سفارش ها و امکان تغییر قالب (قالب های بسیار ساده مثل همون سایتی که گفتم)

لینک به ارسال

والا هر چی بود دوستان دقیق توضیح دادن.. منم پرستا رو پیشنهاد میدم.

لینک به ارسال

Virtual Freer راحت ترین چیزی هست برای به دور ماندن از تنظیمات اضافی.که دوستان توصیه کردن و شما هم میتونید کمی وقت بذارید و این اسکریپت رو مطابق محصول خودتون تنظیم کنید

لینک به ارسال

سوژه های مناسبی مثل فروشگاه ساز فایر شاپ یا فروشگاه ساز سبد خرید پیدا کردم ولی کلا از ایجاد فروشگاه منصرف شدم. ولی ان دوتا که گفتم دقیقا همن امکاناتی رو که خودم گفتم دارند.

مرسی از دوستانی که راهنمایی کردند.

یا حق

لینک به ارسال

سایتی که خودتون معرفی فرمودید از این سایت سرویس گرفته

http://www.xshopsaz.ir/

و فروشگاه ساز لبخند هم امکانات خوبی به شما میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...