سعید شعبانی

چجوری می تونم یک تولتیپ اینجوری بسازم؟

3 پست در این موضوع قرار دارد

وقتی که وارد برخی از سایت ها می شویم عناوین لینک هایی که با قرار گرفتن موس پدیدار می شوند با اشکالک زیبایی دیده می شوند مانند این post-412-0-66931900-1345917783_thumb.jpg حالا چگونه می توان به سایت وردپرسی چنین تولتیپ هایی افزود؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم این علامت سمت چپیش رو می خوام ببینم چطوری میشه ایجاد کرد.

مثلث کناری.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rasoul
      سلام
      من میخواستم وقتی صفحه اسکرول میشه و هدر همراهش میاد پایین به هدر یه لگو مثلا اضافه بشه میدونم باید با جاوااسکریپ انجام بشه ولی من این زبان را تا این حد بلد نیستم ممنون میشم راهنماییم کنید.
      الان تو این دمو میخوام وقتی اسکرول میشه کنار My Header یک لوگو اضافه بشه و وقتی دوباره میبری بالا حذف بشه.

دمو
    • توسط acc
      سلام دوستان
      بنده علاقمند هستم که فونت و استایل یک ویجت خارجی که مربوط به چت انلاین هست رو تغییر بدم , ایا این به وسیله جاوا امکان پذیر است؟
      اگر از دوستان کسی در این زمینه مهارت دارد لطفا من را راهنمایی کند

با تشکر
    • توسط madidi
      سلام من همیشه واسه وردپرس که قالب مینویسم یه  مشکل دارم 
      توی تصویر زیر کامل توضیح دادم 
      چطوری تو یه دیو بزرگ دو تا دیو تعریف کنیم یکی متن و یکی عکس و وقتی دیو عکس تموم شده متن ها بقیه جاهای دیو بزرگ تر پر کنند ؟؟؟
      ممنون 

• توسط madidi
      سلام 
      چطور میشه شرط برای یه المان تعریف کرد ؟
      مثلا اگر در یک قسمت [500px*500px] با فونت 15px بصورت کامل متن پر شد بجا اینکه ارتفاع اون دیو زیاد بشه یا اسکرول بخوره یا ... سایز متن از 15 به 12 بصورت خودکار تغییر کنه تا اون دیو همون جوری بدون تغییر بمونه ؟
    • توسط Monica
      سلام
      من با این دو روش استایل reset.css رو به پوسته معرفی میکنم ،
      میخوام برای کش نشدن ver=2.0 به انتهای css اضافه بشه میخوام این استایل پایین تر از rtl.css قرار بگیره  در حال حاضر کدهای زیر رو امتحان کردم و جواب نگرفتم !!!
      //روش اول add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'custom_styles' ); function custom_styles() { wp_register_style( 'reset', get_template_directory_uri().'/my/reset.css', array(), '2.0', 'all' ); wp_enqueue_style( 'reset' ); } //روش دوم add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'custom_styles' ); function custom_styles() { wp_enqueue_style( 'reset', get_template_directory_uri().'/my/reset.css',false,'2.0','all' ); }