سعید شعبانی

چجوری می تونم یک تولتیپ اینجوری بسازم؟

3 پست در این موضوع قرار دارد

وقتی که وارد برخی از سایت ها می شویم عناوین لینک هایی که با قرار گرفتن موس پدیدار می شوند با اشکالک زیبایی دیده می شوند مانند این post-412-0-66931900-1345917783_thumb.jpg حالا چگونه می توان به سایت وردپرسی چنین تولتیپ هایی افزود؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم این علامت سمت چپیش رو می خوام ببینم چطوری میشه ایجاد کرد.

مثلث کناری.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Ali.soleimani1378@
      سلام دوستان خسته نباشید
      برای ساخت صفحات سایت از افزونه المنتور و المنتور پرو استفاده کردم و فوق العاده برام کار راه انداز بوده
      منتها الان میخوام برای عکس ها و آیکون هام یه قالب شش ضلعی درست کنم
      درست مثل این سایت
      http://flatmode.com/

اما المنتور امکان انتخاب قالب رو بهم نمیده
      حداکثر امکان گرد کردن حاشیه رو میده
      اما شش ضلعی نمیشه باهاش ساخت

میخواستم ببینم آیا میشه از قسمت CSS افزونه المنتور یا خود بخش CSS اضافی قالب این مساله رو بهش تزریق کرد؟

خیلی مهمه لطفا کمک کنید
    • توسط amir5250
      با عرض سلام
      دوستان من قالب kahuna رو از مخزن وردپرس دانلود کردم و استایل هاش رو توی سیستمم تغییر دادم و با استفاده از localhost تغییرات رو چک میکردم و مشکلی نداشتن، اما حالا که قالب رو روی وردپرس نصب کردم قالب مثل روز اولش شده و استایل هایی که بهش دادم رو نمی خونه. من استایل جدیدی هم بهش اضافه نکردم فقط همون استایل های قبلی رو ویرایش کردم،آخه مگه غیر از style.css و rtl.css راه دیگه ای برای استایل دهی هست؟ جالب اینجاست با اینکه اسکرین شات رو هم عوض میکنم ولی اسکرین شات اولیه خودش رو نمایش میده...کسی میدونه باید چیکار کنم؟
      در ضمن از ویرایشگر وردپرس هم که استفاده میکنم همه تغیراتی که به استایل ها دادم هستشون 
      لطفا راهنمایی کنید
    • توسط madidi
      سلام یه تگ i frame دارم که لینک یه صفحه سایت داره و محتوا اون سایت پخش میکنه حالا اگه بخوام توی صفحه اصلی که تگ ای فریم داره به محتوا تگم استایل بدم آیا میتونم یا باید حتما از توی خود لینک هدف استایل تعیین بشه ؟

امیدوارم بتونم متوجه تون کرده باشم که چی شده
    • توسط WpFixer
      سلام
      عکس زیر رو نگاه کنید
      متن "سلام" هیچ div ای نداره
      چطوره می تونم فقط رنگ متن "سلام" رو تغییر بدم؟

اصلا فرض کنید میخواید رنگ متن "آغاز شده توسط" رو در بالای همین تاپیک عوض کنید یا بولدش کنید.
      چیکار می کنید؟
      مرسی
    • توسط Selno
      سلام من میخواستم فایل های css و js رو به جای اینکه تو هدر و به وسیله get_template_directory_uri فراخوانی کنم به صورت enqueu_style در functions قالبم تعریف کنم ولی متاسفانه تغییرات اعمال نمیشه این روشی که توی تصویر استفاده کردم مشکلش چیه ؟