رفتن به مطلب

سایت کسب در آمد خارجی - کسب درآمد به دلار

saeedsaeed

پست های پیشنهاد شده

با سلام

مدتی بود توی اکثر سایت ها یه بنر تبلیغاتی میدیم که فقط یه آیکون دانلود داشت برام سوال شده بود این تبلیغات چی هست تا بالاخره فهمیدم چی هست

شما در این سایت با ارسال ترافیک به بنر ها و لینک هایی که به شما میدن پول میگیرید

این سایت بازدهی بسیار بالایی داره نسبت به IP و ورودی گوگل شما

مثلا این بنر که برای سایت های دانلود و یا وارز میتونه منبع درامد مناسبی باشه

21bc5e3db0754f7bf80af850df4d6d94.png

2.gif

روش ثبت نام در این سایت

1 - روی این لینک کلیک کرده و وارد سایت بشوید -

2 - بعد به پایین سایت سمت چپ بروید Create your account now ایمیل و آدرس سایت تون رو بزنید بعد تیک Publisher را هم بزنید سپس براتون یه ایمیل میاد حاوی قوانین و مقررات شرکت که باید تاییدش کنید

و بعد یوزر و پسورد براتون ایمیل میشه

سپس با ورود به سایت میشید در قسمت چپ پنل یه گزینه هست نوشته شده Site توی اون قسمت آدرس سایتتون رو ثبت می کنید بعد یه کد میده که باید سایتتون رو verify کنید .

برای verify دو روش هست یکی این که کدی که بهتون میده رو توی قسمت <head> سایتتون بزارید یا اون فایل رو دانلود کنید و توی ریشه هاستتون آپلود کنید .

بعد از این مرحله شما نحوه تبلیغات رو انتخاب میکنید که انواع زیادی داره از جمله بنری و مستقیم و برای موبایل که یکی رو انتخاب میکنین و کد رو میگیرید و میزارید توی سایت و درامد زایی شروع میشه

25806345488061952592.jpg

من شخصا پلان direct رو پیشنهاد میکنم چون لینک مستقیم میده که شما هر کاری دوست داشتید باهاش انجام بدید و از هر نوعی خواستید روش ترافیک بفرستید.

06108933697461638637.png

بعد از این موارد یک بار دیگر به همین صفحه Add New Channel رو بزنید اینبار گزینه Moblie Pushup رو انتخاب کنید وبعد یه کد اسکریپت میده اونم بزارید توی سایت برای کسانی که با موبایل وارد سایت میشوند.

این هم گزارشی از در آمد

43868223022902540453.png

که اون گزینه MY INCOME در آمد شما می باشد . من به شخصه که راضی هستم اما در دریافت پول درد سرهایی هست که باید حساب پی پال داشته باشی ولی یه خوبی داره این هست که به سایت وب مانی روسی هم پول رو واریز میکنه بعد میتونید دلار هارو بفروشید - حداقل واریزی هم 100 دلار هست - اگر هم بخواین میتونید با سایت های که حساب ارزی دارند همکاری کنید یه مقدار پول بهشون بدید و پول خود رو به ریال دریافت کنید

• امتیاز 4
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...