رفتن به مطلب

تابع توضیحات برچسب ها وردپرس ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان ، سوالی داشتم : تابع توضیحات برچسب ها در وردپرس چیه ؟ البته به صورتی که بگزارم و نمایش داده بشه ( تازه کاریم :D ) ، دوستان لطفاٌ کد تابع رو که وقتی بزارم تو قسمت تگ ها نمایش داده بشه لطف کنن

اینم لینکش تو وردپرس : http://codex.wordpress.org/Function_Reference/tag_description

لینک به ارسال

نمایش توضیحات یک تگ خاص - به جای آی دی , شناسه تگ را وارد نمایید

First available with WordPress Version 2.8, this template tag returns the description of a tag. A tag ID can be passed as a parameter, but if no tag ID is passed, the description current queried tag will be returned.

لینک به ارسال

منظورم برای یک تگ خاص نیست ، ابن تابع رو میخوام تو قسمت برچسب ها ( برای همه برچسب ها بزنم ) مثل همه توابع دیگه .

لینک به ارسال

سلام

متوجه نمی شم. برای همه برچسب ها می خواید یک توضیح بنویسید؟

لینک به ارسال

خیر ، تابع توضیحات برچسب ها رو میخوام ، اگر دقت کنید توی وردپرس دسته ها و برچسب ها یک قسمت توضیح دسته و توضیح برچسب دارید ، یعنی برای هر دسته و برچسب توضیح وارد می کنی بعد اگر تگش تو قالب باشه نمایش داده باشه ، تابع هر کدوم هم جداست ، تابع توضیحات دسته های من هست ، اما تابع توضیحات برچسب ها رو به صورت کامل که اجرا بشه ندارم

لینک به ارسال

اینو که خودم تو پست اول داده بودم :D طرز استفاده صحیحش رو میخوام

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...
در در 5/28/2014 at 22:12، \.:MbOy2050:./ گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان ، سوالی داشتم : تابع توضیحات برچسب ها در وردپرس چیه ؟ البته به صورتی که بگزارم و نمایش داده بشه ( تازه کاریم :D ) ، دوستان لطفاٌ کد تابع رو که وقتی بزارم تو قسمت تگ ها نمایش داده بشه لطف کنن

اینم لینکش تو وردپرس : http://codex.wordpress.org/Function_Reference/tag_description

سلام. با  این کد میشه توضیحات تگ رو اضافه کرد.

<?php echo tag_description(0); ?>

سایت من توضیحات تگ رو نشون نمیداد به جاش توضیحات مطلب رو نشون میداد.

ولی بعد کلی تحقیق تونستم مشکلم رو حل کنم. توجه کنید که حتما از  پنل وردپرستون ، توضیحات تگ رو اضافه کنید.

این تابع در قالب من در قسمت tag.php بود .(اکثر قالب ها به این شکل هستند.)

لطفا تشکر بزنید.

خرید هاست ارزان

ویرایش شده توسط aliahmadi935
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...