رفتن به مطلب

عدم تعیین نقش انجمن برای اعضای جدید

shojae

پست های پیشنهاد شده

آخرین ورژن وردپرس رو دارم به همراه آخرین ورژن بادی پرس و ‌بی‌بی‌پرس

مشکلی که خیلی وقته باهاش درگیرم اینه که وقتی یه عضو جدید ثبت نام میکنه، در بی‌بی‌پرس هیچ نقشی پیدا نمیکنه و به همین خاطر به جای صفحات انجمن و تاپیک‌ها، صفحه ارور 404 براش نمایش داده میشه.

تو سایت‌های انگلیسی زبان سرچ کردم و دیدم بعضی‌ها این مشکل رو دارن و توی این تاپیک دربارش بحث شده:

http://bbpress.org/forums/topic/roles-and-capabilities-in-bbpress-2-2/

ولی چون زبانم ضعیف بود راه‌حل اساسی براش پیدا نکردم.

فعلا دارم هرکسی که ثبت نام میکنه رو بصورت دستی به عنوان کاربر انجمن تعریف میکنم.

نکته اینکه در تنظیمات بی‌بی‌پرس تیک مربوط به تعیین نقش اعضای جدید رو زدم و نقش اعضای جدید رو روی Participant قرار دادم ولی تاثیرگذار نبود.

ظاهرا این مشکل به دلیل نصب افزونه‌های مربوط به ویرایش نقش اعضا به وجود میاد.

کسی می‌تونه بگه برای رفع این مشکل باید چکار کنم؟

لینک به ارسال

همچنان در حال جستجو...

کسی چنین مشکلی نداشته؟

وارد تنظیمات اصلی بی بی پرس (انجمن ها) بشید. سپس تیک بخش نقش خودکار رو بزنید و جلوی اون هم تایین کنید که به کاربران چه نوع نقش کاربری داده بشه.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

وارد تنظیمات اصلی بی بی پرس (انجمن ها) بشید. سپس تیک بخش نقش خودکار رو بزنید و جلوی اون هم تایین کنید که به کاربران چه نوع نقش کاربری داده بشه.

موفق باشید.

:)

خیلی ممنون

حداقل شما اومدید یه جوابی دادید

اینکارو قبل کردم ولی تاثیرگذار نبود.

نظر؟ ایده؟ تجربه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...