رفتن به مطلب

سایت وردپرس فارسی هک شد

dsamyes

پست های پیشنهاد شده

سلام نمیدونم از کی اما من الان سایت http://wp-persian.com/ رو باز کردم هک شده

و صفحه دیفیس هم هنوز موجوده

لینک به ارسال

بله مشاهده شد ، امیدوارم مدیران نکات امنیتی رو لحاظ کنند

خوشبختانه انجمن IP.b هست و امنیت داره و تنها اینترو سایت رو هک کردند که مشکل چندانی نیست

بــــــــــله ، هک به تایید رسید

http://www.zone-h.org/mirror/id/22447940

لینک به ارسال

امنیت 100% هیچ موقع برقرار نیست و هر سایتی احتمال هکش هست حتی همین سایت که شما میگین با IPB راه اندازی شده و مدیر سایت باید از فایروال ها استفاده کنه و راه های نفوذ را ببنده

متاسفانه هکر ایرانی بوده و من نمیدونم ما باید از دست هکر ها ترکیه و اسرائیل بکشیم ، از دست هکر های ایرانی هم ....

متاسفانه هکر های ایرانی بجای تقویت سایت های داخلی در فکر تخریبشون هستند و فکر نمیکنن چطوری به کشوری که الان در تحریمه چه ضربه هایی وارد میکنن

لینک به ارسال

اينا يك سري بچه ي مهد كودكي و دبستاني هستند كه با مامان باباشون دعواشون شده اومدن ٤ تا اسكريپت كه توسط افراد وارد نوشته شدن رو دانلود كردن و به خودشون مي گن هكر! :|

واقعا موندم بايد از كجا بخوريم؟ به قول بالايي هكر هاي اسراييل و عربستان و تركيه و روسيه كم بودن كه اين ايرانيا هم اضافه شدن؟

فردا بيان اسپمر هم ست كنن رو انجمن هاي ايراني... چرا خجالت مي كشن؟

يكي نيست بهش بگه اصلا تو ٣٠٠٠ تا سايت ثبت كردي تو zone-h چي ميشه تهش؟

واقعا اين بچه ها ابروي هر چي هكر مثل Anonymous رو بردن!

اميدوارم مدير اون سايت بره يه شكايت كامل ازش بكنه تا اين بچه رو به دادگاه بكشونن! حداقل براي هم كلاسي هاش تو دبستان الگو بشه :|

ویرایش شده توسط Pois0nous
لینک به ارسال

جای تاسف داره. این هکر نباید این کارو میکرد. من باهاش حرف زدم گفت برمیداره. فقط میخاستم بگم که دارای نفوذ هست. و اگه خیلی طولش بده خیلی بد براش تموم میشه

لینک به ارسال

جای تاسف داره. این هکر نباید این کارو میکرد. من باهاش حرف زدم گفت برمیداره. فقط میخاستم بگم که دارای نفوذ هست. و اگه خیلی طولش بده خیلی بد براش تموم میشه

در صورتی که خود کرکر (یا بچه اسکریپتی) تمام نکات رو رعایت کرده باشه محاله گیرش بندازن.

لینک به ارسال

هک اول کار mahdi نیست که الان دیفیسش رو میبینید

صفحه دیفیس صبح تغییر کرده و فکر کنم هکر قبلی هک کرده و این صفحه دیفیس رو به نفع خودش برگردونده

صفحه دیفیس اصلی

post-3572-0-31891200-1401351737_thumb.pn

لینک به ارسال

ادرس ازش هست و می تونن راحت گیرش بیارن در کل زدن سایتهای ایرانی پیشینه خوبی نداره و مکافات هست. اگه میخوان مثلا خودشونو نشون بدن برن هزاران سایت بزرگ خارجی هست اونارو بزنن تا هم خودی نشون بدن هم اسم هکرای ایرانیو بالا ببرن

لینک به ارسال

آقا جو چرا میدید؟ :|

طرف زده صفحه اول رو دیفیس گذاشته بعدش یکی دیگه اومده از آب گل آلود ماهی بگیره اومده دیفیس رو عوض کرده حالا این چه ربطی داره به هک شدن یه سایت نیمبازی؟ :| این همه هکر :|

ضمنا وردپرس فارسی اونقدر براش اهمیت نداره که بخواد پیگیری کنه، پیگیری هم کنه ان شاالله چند سال طول میکشه تا بخوان حکم بگیرن

بچه بودن دلیل بر بلد نبودن نیست طرف تونسته...

لینک به ارسال

ادرس ازش هست و می تونن راحت گیرش بیارن در کل زدن سایتهای ایرانی پیشینه خوبی نداره و مکافات هست. اگه میخوان مثلا خودشونو نشون بدن برن هزاران سایت بزرگ خارجی هست اونارو بزنن تا هم خودی نشون بدن هم اسم هکرای ایرانیو بالا ببرن

چه جالب یعنی ایرانی ها فقط فرشتن نباید کاری بهشون داشت ولی خارجی ها ادم نیستن و باید همشون رو هک کرد ؟؟؟؟

لینک به ارسال

نه داداش من نگفتم همشون فرشتن و خارجیا بدا.

ولی ما به جای اینکه بیام امنیت سایت های خودمونو در برابر هکرهای عربو ترک بالا ببریم و غیر قابل نفوذ کنیم میام سایت های خودمونو هک میکنیم واقعا جای تاسف داره که هکرای ایرونی میخان با اینا مشهور بشن.

درسته که هر سایتی ممکنه راه نفوذ داشته باشه ولی حتی اگه میخواست تذکر هم بده به مدیر انجمن وردپرس فارسی نباید اونو دیفیس میکرد.

لینک به ارسال

هر سایت امنیتش کمه باید هک بشه!

اگه یه ایرانی هک نکنه, یه خارجی هکش میکنه!!! با این تفاوت که اون خارجی توهین هم میکنه

اشتباه از سایت وردپرس فارسی بوده!

وقتی این سایت خودش داره وردپرس رو انتشار میکنه, چرا خودش از وردپرس استفاده نمیکنه؟!

من فقط سایت وردپرس فارسی رو مقصر میدونم و همینجا از این هکر تشکر میکنم (این هکر سایت وردپرس فارسی رو از دست خارجی ها نجات داده)

لینک به ارسال

ببینید عزیز ما دو جور هکر داریم که به اصطلاح میگن : 1- هکر کلاه سفید 2-هکر کلاه سیاه

هکر کلاه سیاه کسی است که سایت ها رو هک کنه و ابروی اون سایت را ببره و هدفش تخریبه که این دوست عزیز هموطن ابله ما اومدن و دیفیس کردن

هکر کلاه سفید کسانی اند که باگ های سایت ها را پیدا و فقط گزارش باگ را به مدیر سایت ارسال میکنند و اصلن دیفیس نمیکنه که این جور هکر ها قابل احترام اند

لینک به ارسال

ببینید عزیز ما دو جور هکر داریم که به اصطلاح میگن : 1- هکر کلاه سفید 2-هکر کلاه سیاه

هکر کلاه سیاه کسی است که سایت ها رو هک کنه و ابروی اون سایت را ببره و هدفش تخریبه که این دوست عزیز هموطن ابله ما اومدن و دیفیس کردن

هکر کلاه سفید کسانی اند که باگ های سایت ها را پیدا و فقط گزارش باگ را به مدیر سایت ارسال میکنند و اصلن دیفیس نمیکنه که این جور هکر ها قابل احترام اند

دو هکر به صورت همزمان به سایت وردپرس فارسی حمله کردند!

اگه یکی از اونا گزارش میداد, تا مدیر وردپرس میخواست مشکل رو برطرف کنه توسط هکری دیگه هک می شد. شاید هم توسط یه خارجی

از نظر من بهترین راه دیفیس کردن بود!

لینک به ارسال

دوست عزیز بنده هکر کلاه سفید و کلاه سیاه را براتون تعریف کردم و نگفتم که دو هکر با هم حمله کردند

معلوم نیست این حفره امنیتی که باعث هکشون شده بوده از کی بوده و شاید چندین سال هست که چنین حفره ای وجود داشته

در ضمن قانون جنگل که برقرار نیست عزیز که بگی اگه هکشون نکنی یکی دیگه هک میکنه :D

هکر کلاه سفید وضیفشه باگ را گزارش بده دیگه رفع باگ بر عهده مدیر سایت هست

لینک به ارسال

در ضمن قانون جنگل که برقرار نیست عزیز که بگی اگه هکشون نکنی یکی دیگه هک میکنه :D

متاسفانه بعضی از هکر های خارجی از حیوان هم بدتر هستند! پس از جنگل هم خطرناک تره

هکر های ایرانی هم خیلی عجیب هستند. یه روز توی آشیانه به یکی از هکر ها گفتم که برام سایتم رو درست کنه تا پولی رو به حسابش بریزم, پسورد رو بهش دادم اومد کل هاست رو پاک کرد و اون رو دیفیس کرد

من هنوز هم توی این فکر هستم که این دیفیس چی داره که از پول بهتره؟! :lol:

لینک به ارسال

هك كردن سايت هاي خارجي كه بدتره! حداقل خودمون خودمون رو ميشناسيم... الان يه عرب مياد سايتت رو مي زنه چي مي گي پشت سرش؟ نمي گي چه قدر اين عربا وحشين براي مثال؟

لینک به ارسال

نظر من اينه كه سايتهای ايرانی توسط ايرانيا هك بشه بهتره تا خارجيا هك كنن و داخلش پيامهاي شرم اوری بزنن.

ولی هكرها بايد قبل از هك به مدير سرور يا سايت مشكل امنيتي رو گزارش كنن.خيليا هم اين كارو انجام ميدن ولی متاسفانه بعضي از مديرها خيلي مغرورن و طرف رو مسخره ميكنن و اون مجبور ميشه كه حالشون رو بگيره

لینک به ارسال

نظر من اينه كه سايتهای ايرانی توسط ايرانيا هك بشه بهتره تا خارجيا هك كنن و داخلش پيامهاي شرم اوری بزنن.

ولی هكرها بايد قبل از هك به مدير سرور يا سايت مشكل امنيتي رو گزارش كنن.خيليا هم اين كارو انجام ميدن ولی متاسفانه بعضي از مديرها خيلي مغرورن و طرف رو مسخره ميكنن و اون مجبور ميشه كه حالشون رو بگيره

من توی یه سایت بزرگ ایرانی با رتبه 3 رقمی الکسا ایران یه باگ خطر تاک دیدم. وقتی به مدیرش اطلاع دادم, بهم گفت که میخواد از من شکایت کنه. چون فکر میکرد به سایتش نفوذ کردم

لینک به ارسال

نمونه:

http://www.vbiran.ir/thread87086.html

جان ما طرز صحبت رو ببين:|

اين iranian vampire هم كه فكر كنم بعضياتون بشناسينش كلا طرز حرف زدنش مثل كودك هاي دبستانيه!

بنده خدا اومده باگ رو نشون داده گفته برات درستش مي كنم اين جور باهاش حرف زدن! ديفيس كردن و ثبت اين سايت ها تو zone-h ثواب هم داره! بايد با اين سايت ها اين كار رو كرد تا هم بره تو ليست سايت هاي خطرناك گوگل هم انتي ويروس هايي مثل eset بهش گيربدن تا بفهمن با كي بايد چه جوري صحبت كنن!

ولي اينكه همينجوري يهو سايت رو بخوابونه واقعا كار غير حرفه اي هست و فقط مي تونه كار يك كودك دبستاني باشه!

ویرایش شده توسط Pois0nous
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...