رفتن به مطلب

ایران سامانه یا وردپرس؟

پست های پیشنهاد شده

من قصد راه اندازی یه سایت بسیار بزرگ با پندین نویسنده رو دارم

اما میخواستم در اینجا سیستم ایران سامانه رو بت وردپرس مقایسه کنم

میخواستم بدونم تفاوت این دو سیستم با هم چیه؟

سیستم ایران سامانه آخرین نسخه رو 11 میلیون تومان میفروشه! مگه چه امکاناتی داره که وردپرس نداره؟

به نظر شما واسه یه سایت بزرگ که در همه زمینه ها فعالیت میکنه, سیستم ایران یامانه بهتره یا وردپرس؟

لینک به ارسال

هیچ سیستمی انعطاف پذیری وردپرس رو در جهان نداره ! ایران سامنه چون یک سیستمی هست که شخصی نوشته شده و برای معدود سایت هایی (معمولا خبرگذاری ها ) استفاده میشه ...

شما اگه میخاید که از قالب های زیبا و افزونه های زیادی بهره ببرید شک نکنید وردپرس دیگر سیستم های مدیرت محتوا را قورت میدهد !

لینک به ارسال

از نظر امنیت وردپرس بهتره. چون توسعه دهندگان زیادی داره. اما ایران سامانه از نظر امنیت...!

اما ایران سامانه بهتر از وردپرس توی گوگل بالا میاد و قالب های خبری اون امکانات بیشتری نسبت به وردپرس دارن

لینک به ارسال

این شرکت‌ها زیاد گرون می‌دن، برای دانشگاه ما هم از ParsCMS سیستم خریدن، به هیچ وجه، تاکید می‌کنم به‌هیچ وجه کیفیت کارشون به‌پای سیستم‌های متن‌باز به‌ویژه wordpress و drupal نمی‌رسه.

در ضمن شما وابسته به اون شرکت‌ها می‌شید، مورد بعدی هم اینکه خودتون قضاوت کنید 50 نفر روی یه سیستم کار کرده باشن قوی‌تره یا چند هزار نفر؟

ویرایش شده توسط Anisi
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...