رفتن به مطلب

لیچر ها ایمن هستند؟!

پست های پیشنهاد شده

من قصد دارم یه لیچر رو واسه انتقال فایل از هاست به هاست, روی سایتم نصب کنم

لیچر ها امن هستند؟

نظر شما در مورد لیچر چیه؟

لینک به ارسال

درود.

موردی ندارند حالا بسته به لیچری که شما استفاده می کنید هم هست.

استفاده شخصی زیاد موردی ندارد اما استفاده مداوم بسته به هاست شما ممکن هست باعث بسته شدن سایت شما بشه.

لینک به ارسال

باید ببینید قوانین هاست شما به چه صورت هست تا اونجایی که من میدونم نصب اسکریپت های انتقال دهنده فایل روی هاست خلاف قوانین هاستینگ ها هستش چون شما اینطوری از اینترنت اون سرور دارید برای دانلود یک فایل استفاده میکنید و این باعث میشه به سرور فشار بیاد و دیگر سایت هایی که روی همون سرور همسایه شما هستند روی سرعتشون تاثیر بذاره .

لینک به ارسال

روی هاست دانلود هم خلاف قوانینه؟

اگه سرور vps بخرم چطور؟

ویرایش شده توسط سیدرضا بازیار
لینک به ارسال

هاست دانلود رو نمیدونم ولی به احتمال بسیار زیاد آزاده . اما مشکل اینجاست که هاست های دانلود دیتابیس ندارن و واسه استفاده از اسکریپت باید دیتابیس رو از یک هاست دیگه کانکت کنید .

VPS هم که دیگه مشخصه که همه چی داخلش ازاده چون اسمش روشه سرور اختصاصی مجازی .

لینک به ارسال

روی هاست دانلود هم خلاف قوانینه؟

اگه سرور vps بخرم چطور؟

به احتمال 99.9 درصد خلاف قانون نیست چون دیتا بیس نداره خودمم دارم استفاده میکنم

امنه .بگید پشتیبانی براتون نصب و کانفینگ کننند تا مشکلی پیش نیاد .

لینک به ارسال

بسته به لیچرتون داره که امنیتش چقدر باشه ، هاستتون هم باید کشش لیچ داشته باشه

خود بنده یه اسکریپت لیچر نوشتم که کاملا هم امن هست و میتونید در این صفحه دریافت کنید : سوپر لیچر

این لیچر به دیتابیس نیاز نداره ، نصبش سادس ، کاملا امنه ، پسوردش محافظت شده است ، در صورتی که کسی رمز اشتباه بزنه آی پی ، سیستم عامل ، اسم مرورگر ، ورژن مرورگر ، رمزی که وارد کرده برای شما ایمیل میشه

لینک به ارسال

رپيدليچ در بحث ليچ حرف اول رو مي زنه! سرعت بالا! بدون نياز به ديتابيس! ظاهر زيبا و قالب زياد ( اگر مي خوايد با چند نفر استفاده كنيد) ! افزونه هاي بسيار زياد! توسعه ي خوب! مام كه قراره پشتيبانيش كنيم :D

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

رپيدليچ در بحث ليچ حرف اول رو مي زنه! سرعت بالا! بدون نياز به ديتابيس! ظاهر زيبا و قالب زياد ( اگر مي خوايد با چند نفر استفاده كنيد) ! افزونه هاي بسيار زياد! توسعه ي خوب! مام كه قراره پشتيبانيش كنيم :D

من در حال حاضر از همین استفاده میکنم اما با مشکلات زیر مواجه شدم

میشه راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...