رفتن به مطلب

حذف کردن پسورد پوشه wp-admin

پست های پیشنهاد شده

من روی پوشه wp-admin پسورد قرار دادم و باعث خراب شدن سایت شده. چطوری میتونم پسورد رو بردارم؟

لینک به ارسال

یه راه سادش اینه که وارد پوشه wp-admin بشید و فایل htaccess درون این پوشه را پاک کنید

راه دومش اینه که از طریق سی پنل به همون شکلی که رمز گذاشتید وارد بشید و یوزر را پاک کنید

لینک به ارسال

البته میشه اون مشکل هم برطرف کرد و رمز هم روی اون بمونه

توی بعضی از سرور ها و...

برای رفع این مشکل ابتدا وارد پوشه ای که رمز دوم دارد شوید و سپس فایل .htaccess آن را ویرایش کنید و به خط اول آن کد زیر را اضافه کنید و فایل را ذخیره کنید.

ErrorDocument 401 default

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 4 ماه بعد...

دوست عزیز پسورد و بردار و یا اینکه وقتی نام کاربری و کلمه عبور میخواد بزن و در مرورگر ذخیره کن تا مجبور نباشی هر دفه وارد کنی

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

دوستان من روی پوشه wp-admin پسورد گذاشتم اما بعد از اون وقتی میخوام وارد سایت بشم وارد نمیشه و وارد صفحه پیشخوان نمیشه...

چیکار باید کنم تا این مشکل رفع بشه؟؟

کلا نمی تونی سایت رو ببینی یا پنل مدیریت رو ؟

دقیقا مرورگرت چه پیامی میده؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

من مشکل سفید شدن صفحه برام پیش اومده موقع ورود به مدیریت حالا که اومدم پوشه wp-admin را نگاه کردم دیدم هیچی داخلش نیست و خالیه هر کاری هم میکنم این پوشه خالی حذف بشه نمیشه که نمیشه حتی ورد پرس جدید هم میریزم این پوشه خالی نمیزاره wp-admin ورد پرس جایگزین بشه

منتظر یاری...

http://www.samrom.ir

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، samrom گفته است :

سلام

من مشکل سفید شدن صفحه برام پیش اومده موقع ورود به مدیریت حالا که اومدم پوشه wp-admin را نگاه کردم دیدم هیچی داخلش نیست و خالیه هر کاری هم میکنم این پوشه خالی حذف بشه نمیشه که نمیشه حتی ورد پرس جدید هم میریزم این پوشه خالی نمیزاره wp-admin ورد پرس جایگزین بشه

منتظر یاری...

http://www.samrom.ir

سلام

به انجمن خوش اومدین

2 حالت داره. یا یکی از پلاگین ها مشکل سازه یا قالب. باید تک تک بررسی کنید ببینید مشکل از کدومه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...