رفتن به مطلب

آموزش افزونه CyStat

پست های پیشنهاد شده

دوست عزیز پیشنهاد نمیکنم از این افزونه استفاده کنید چون 2 ساله که اپدیت نشده و طبق تحقیقاتی که خودم از این افزونه انجام دادم تقریبا چندین سایت موفق هم این افزونه رو کنار گذاشتن به دلیل اینکه جداول بسیار زیادی در دیتابیس ایجاد میکنه که باعث کندی و فشار روی سرور میشه .

به زودی یک آموزش کامل درباره ثبت نام و استفاده از سرویس CloudFlare و Woopra درست میکنم که میتونید از این دو سرویس قدرتمند استفاده کنید که رایگان هم هستند .

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
در در 6/1/2014 at 08:34، Alireza Xn گفته است :

دوست عزیز پیشنهاد نمیکنم از این افزونه استفاده کنید چون 2 ساله که اپدیت نشده و طبق تحقیقاتی که خودم از این افزونه انجام دادم تقریبا چندین سایت موفق هم این افزونه رو کنار گذاشتن به دلیل اینکه جداول بسیار زیادی در دیتابیس ایجاد میکنه که باعث کندی و فشار روی سرور میشه .

به زودی یک آموزش کامل درباره ثبت نام و استفاده از سرویس CloudFlare و Woopra درست میکنم که میتونید از این دو سرویس قدرتمند استفاده کنید که رایگان هم هستند .

سلام من قالب خریدم  و تا cystat را نصب نکنم قالب درست نمیشه میشه لینک را در اینجا بگذارید و نحوه پاک کردن کش های این افزونه را هم بگذارید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...