رفتن به مطلب

مشکل در نمایش عنوان جستجو شده در گوگل

کوروش

پست های پیشنهاد شده

درود بر همه

دوستان عزیز من وقتی پست هایی که در سایت قرار دادم رو در گوگل سرچ میکنم و سایت رو تو صفحه گوگل میاره عنوان سایتم به عنوان پست متصل میشه مثلا این مورد رو ببینید:

پارسی برق – دنیای برق و الکترونیکدانلود اسلاید مدار منطقی |

مشکل از کجاست؟و چرا انتهای بعضی از اونها یک خط عمودی میاد!!!درضمن همه جستجو ها هم اینطوری نیستن بیشترشون تقریبا درست هستند .......ممنون میشم کمک کنید

ویرایش شده توسط پارسی برق
لینک به ارسال

از چه افزونه ای برای سئو استفاده می کنید؟ به درستی تنظیم شده؟ تنظیمات بخش همگانی رو هم بررسی کنید

لینک به ارسال

از همین افزونه

All In One SEO Pack

که همه هم استفاده میکنند البته گزینه های تنظیمش فارسی هست اما آموزش هایی که موجوده همش انگلیسی و باید نگاه کنی ببینی کدوم واسه کدومه، الان این مشکل به همین افزونه مربوط میشه؟چون بعضی وقت ها هم موقعی که میخوام کاربران حاضر رو از پیشحوان ببینم بازهم عنوان سایت به عنوان پست متصل نشون داده میشه

من احتمال میدم از همین افزونه باشه ولی نمیدونم چرا عنوان هارو بهم متصل نشون میده بعضی از tag هامو تو سرچ گوگل درست نشون میده ولی بعضی هارو میچسبونه و آخرش یه خط عمودی هم میذاره حالا خط عمودیش مهم نیست این اتصال بینشون خیلی بده و اشکال بزرگیه

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند کمک کنند

ویرایش شده توسط پارسی برق
لینک به ارسال

اصلا اموزش ورژن فارسیش هیچ جا نیست یکم بهم ریخته اس شاید جایی رو نباید تیک میزدم یا در وارد کردن عنوان و کلید واژه اشتباهی شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...