رفتن به مطلب

کمک در انتخاب سرویس وبلاگدهی وردپرس

m0h3n

پست های پیشنهاد شده

سلام

من هاست خریدم حدودا 1ماه میشه تا 1 ساعت پیش هم کار میکرد

ولی الان میگه اکانت شما مسدود شده من نگاه کردم از 1 گیگ فقط 100 مگ رو استفاده کردم

نمیدونم به چه دلیلی مسدود کردن

حالا درخواستی که دارم اینکه یک سرویس وبلاگدهی وردپرس بهم معرفی کنید که چند ویژگی داشته باشه

1.مثل این سرویس هاستی که من داشته نشه و مسدود نکنه

2.بتونیم تاحدودی افزونه دلخواه نصب کنیم

3.بتونیم دامنه بهش وصل کنیم

دوستان لطفا کمک کنید

ممنون

لینک به ارسال

در سرویس‌های وبلاگدهی وردپرسی به شما اجازه‌ی راه‌اندازی افزونه‌های دلخواهتون داده نمیشه باید هاست بخرین. اما درباره‌ی دامنه سرویس‌ها برای این‌کار پول دریافت میکنن

لینک به ارسال

هاست خریدم 1 ماه نشده مسدود کردن

همون سرویس وبلاگدهی بهتره

ویرایش شده توسط m0h3n
لینک به ارسال

هاست های رایگان معمولا دیتابیس ندارند و مشکل ساز می شن. پیشنهاد میدم سمت هاست رایگان نرید و از جای معتبر تهیه کنید.

لینک به ارسال

دوست عزیز این مشکل فقط از پهنای باند استفاده شده نیست هاست های اشتراکی این دردسر رو دارند شما به علت این که حالا به هر دلیلی یا بازدید 10 کاربر همزمان و یا بیشتر و یا افزونه های فشار بر روی Cpu سرور مسدود شدید نه پهنای باند یا باید سرور مجازی تهیه کنید یا فکری برای این مشکل انجام بدید

لینک به ارسال

دوتا سرویس وبلاگدهی پیدا کردم که میشه دامنه بهش وصل کرد

یکی زهتاب

یکی هم میهن فا

زهتاب تبلیغات داره

میهن فا بدون تبلیغات هست

میترسم اینا هم با مصرف 100 مگ مسدود کنن

دوست عزیز این مشکل فقط از پهنای باند استفاده شده نیست هاست های اشتراکی این دردسر رو دارند شما به علت این که حالا به هر دلیلی یا بازدید 10 کاربر همزمان و یا بیشتر و یا افزونه های فشار بر روی Cpu سرور مسدود شدید نه پهنای باند یا باید سرور مجازی تهیه کنید یا فکری برای این مشکل انجام بدید

دوست عزیز کاربر دوتا یا سه تا همزمان دیگه بیشتر از این نبوده

افزونه ها هم 18 تا بیشتر نبودن

حالا من بهشون تیکت زدم ببینم چرا اینجوری شده

لینک به ارسال

بنظر من با هر کدوم از سرویس دهنده های وبلاگ که پیدا کردی تماس بگیر و مشکلت رو بگو ببین پشتیبانیشون چی میگه .

لینک به ارسال

ساختن سایت روی هاست رایگان فایده نداره (پنیر رایگان توی تله موش گیر میاد...)

اگه شما میخواید واقعا یه سایت خوب داشته باشید باید دست کنید توی جیب مبارکتون و حداقل سالیانه 30 هزار تومان خرج کنید

اگه میخواید یه سایت با امنیت بالا داشته باشید, یه هاست بخرید و روی اون شروع کنید (میهن وب هاست رو به شما پیشنهاد میکنم)

اگه بازدید سایت شما به 10000 بازدید در روز رسید, انتقال بدید به یه سرور اختصاصی

لینک به ارسال

خوب دوست عزیز وقتی از یک جای نا معتبری میرید هاست میخرید باید هم این مشکلات رو داشته باشید برید ازیک شرکت معتبر هاست بخرید مطمعن باشید این مشکلات براتون پیش نمیاد !

حداقل یه تیکت بهشون میدادی که به چه علت ساسپند کردن ؟؟؟!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...