• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
دکتر مهندس

یک سایت روی دو سرور مجزا؟

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه

من میخوام سایتم رو روی دو سرور مجزا بذارم به صورتی که هر آپدیتی که انجام میدم توی هردوتا سرور اعمال بشه که اگر روزی یکی از سرورها براش مشکل پیش اومد دومی رو داشته باشم

دقت کنید که من سرور ابری نمیخوام بلکه میخوام مثلا از دوتا شرکت متفاوت هاست بگیرم و...

امکانش هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به همه

من میخوام سایتم رو روی دو سرور مجزا بذارم به صورتی که هر آپدیتی که انجام میدم توی هردوتا سرور اعمال بشه که اگر روزی یکی از سرورها براش مشکل پیش اومد دومی رو داشته باشم

دقت کنید که من سرور ابری نمیخوام بلکه میخوام مثلا از دوتا شرکت متفاوت هاست بگیرم و...

امکانش هست؟

درود ...؛

خب چرا از هاست پشتیبان استفاده نمیکنید ؟ یعنی یه هاست که روی اون بک آپ بگیرید از هاست اصلی.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود ...؛

خب چرا از هاست پشتیبان استفاده نمیکنید ؟ یعنی یه هاست که روی اون بک آپ بگیرید از هاست اصلی.

هاست پشتیان اون کارایی که من میخوام رو انجام نمیده

مثلا اگر یه روز خدای نکرده هاست اصلی دان بشه، تا بخوای DNS ها رو عوض کنی و کاملا ست بشن، کلی زمان میبره و داغون میشه سایتت

همچنین پشتیبان گیری معمولا فشار زیادی روی سرور اصلی میاره و اکثر اوقات هم که من با Dropbox و ایناها تست کردم موفقیت آمیز نبوده!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudch
      دوستان سلام و درود
      می خواستم وقتی کاربرهای وبسایت تصویری رو آپلود میکنن این تصویر در هاست اصلی آپلود نشه و بره توی یه هاست دیگه کسی میدونه چطور میتونم این کار رو بکنم.
      توی اینترنت خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم راستش نمیدونستم که چی رو باید سرچ کنم.
      خیلی خیلی ممنون
    • توسط amzzm75
      باسلام خدمت اساتید
      من یه وب سایت خبری دارم که چند وقتیه مشکل کندی داره اول روی هاست بود که مشکل کندی داشت و نویسنده ها شاکی بودن بعد روی سرور مجازی منتقلش کردم ولی بازم این مشکل هست با این تفاوت که گاهی باید ctrl+f5 بزنم تا عکسا آپلود بشن یا خبرو که میزارم واسه خودم تا 5 دقیقه بعد از انتشار خبر باز نمیشه واسم جدیدا مشکل ارسال مطالب به تلگرامم پیدا کردم و تصاویر شاخص به کانال تلگرام باز نمیشه اخیرا اومدم nginx رو هم نصب کردم ولی بازم همون مشکل هست حتی gtmetrix هم میزنه server is slow نمیدونم چیکارش کنم
      خودتون چک کنین و لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم درست بشه
      آدرس سایتم:umagazine.ir
    • توسط masoood
      سلام خدمت دوستان گرامی
      من میخام سایتم رو منتقل کنم به یک هاست دیگه حجم سایتم حدود 700 مگ هست
      میخاستم بدونم که میتونم با FTP یا روش دیگه ای سایتم رو انتقال بدم بین و دو هاست و نیاز نباشه دانلود و آپلود کنم؟
      اگه ممکنه یه توضیح کامل در مورد امکان این انتقال و روش کار بدین.ممنون
      در ضمن من از روش زیر استفاده کردم که خطای 504 time out گرفتم
      file_put_contents('backup.tar.gz', file_get_contents('http://hiva.com:2082/cpsess5550968018/download?skipencode=1&file=%2fhome%2fhivarobotics%2fpublic_ftp%2fbackup.tar.gz'));
    • توسط kasrakh
      دوستان من جدیدا از سایت نت افراز یک هاست خریدم واسه بلاگ وردپرسی چون داخل ایران نیست باهاش به مشکل خوردم و سرعت پایینی داره بنظرتون از کجا می تونم سرویس داخلی با کیفیت بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟
    • توسط معین
      سلام. وقت همگی بخیر
      من تا حالا چند بار شده که سایت هام رو به سرورهای مختلف منتقل و جابجا کردم...
      می خواستم ببینم هیچ راهی هست که بشه فهمید سرعت چه سروری واقعاً بیشتر هست؟ 
      متأسفانه سایت هایی مثل pingdom و gtmetrix صرفاً سرعت خود سایت رو بررسی میکنن و بیشتر روی حجم فایل ها تأکید دارن
      نهایتاً ممکنه سرعت پینگ شدن رو بررسی کنن
      هیچ سایتی هست که بشه ازش فهمید چه سروری خوبه و چه سروری خوب نیست؟ من میخوام دو تا سرور ایران رو مقایسه کنم