رفتن به مطلب

یک سایت روی دو سرور مجزا؟

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

من میخوام سایتم رو روی دو سرور مجزا بذارم به صورتی که هر آپدیتی که انجام میدم توی هردوتا سرور اعمال بشه که اگر روزی یکی از سرورها براش مشکل پیش اومد دومی رو داشته باشم

دقت کنید که من سرور ابری نمیخوام بلکه میخوام مثلا از دوتا شرکت متفاوت هاست بگیرم و...

امکانش هست؟

لینک به ارسال

سلام به همه

من میخوام سایتم رو روی دو سرور مجزا بذارم به صورتی که هر آپدیتی که انجام میدم توی هردوتا سرور اعمال بشه که اگر روزی یکی از سرورها براش مشکل پیش اومد دومی رو داشته باشم

دقت کنید که من سرور ابری نمیخوام بلکه میخوام مثلا از دوتا شرکت متفاوت هاست بگیرم و...

امکانش هست؟

درود ...؛

خب چرا از هاست پشتیبان استفاده نمیکنید ؟ یعنی یه هاست که روی اون بک آپ بگیرید از هاست اصلی.

لینک به ارسال

درود ...؛

خب چرا از هاست پشتیبان استفاده نمیکنید ؟ یعنی یه هاست که روی اون بک آپ بگیرید از هاست اصلی.

هاست پشتیان اون کارایی که من میخوام رو انجام نمیده

مثلا اگر یه روز خدای نکرده هاست اصلی دان بشه، تا بخوای DNS ها رو عوض کنی و کاملا ست بشن، کلی زمان میبره و داغون میشه سایتت

همچنین پشتیبان گیری معمولا فشار زیادی روی سرور اصلی میاره و اکثر اوقات هم که من با Dropbox و ایناها تست کردم موفقیت آمیز نبوده!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...