رفتن به مطلب

وارد کردن دستی نوشته به دیتابیس

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید حدمت اساتید محترم

من بخش جدیدی رو تو سایت راه اندازی کردم که موزیک و فیلم نام داره

نوی موضوعات هم موزیک رو اضافه کردم که وقتی تیکش رو میزنم اون نوشته تو دسته ی موزیک ارسال میشه(تا اینجاش که معمولی نوشته گذاشتن شد)

توجه:

1.سمت چپ دسته هارو زده که تیک هر کودوم رو میزنیم تو اون دسته ارسال میشه نوشتمون(درست؟)

حالا چند تا سوال دارم

من میخام بتونم که دستی از توی همون دستابیس نوشته ارسال کنم نه از تو مدیریت سایت

1.نوشته هایی که ارسال میکنیم تو کودوم تیبل از دستابیس ارسال میشه؟

2.اون تیکه تو دستابیس کجاست؟

من wp-pposts رو کلی گشتم بودن اما از هر مطلب چند تا بود که من فقط یکی رو ارسال کرده بودم

راهنماییم کنید که بتونم یک نوشته رو دستی از دیتابیس وارد کنم و دستی از دیتابیس اون تیک رو بزنم واون نوشته ای که مستقیم ار دستابیس دادم رو تو سایت نمایس بده

لینک به ارسال

توی دیتابیس تمام ذخیره های احتیاطی یک مطلب هم قرار می گیرند که بهتره به وسیله ی افزونه های مربوطه اش پاک شه ولی شما اگر بتونی ردیف به جدول اضافه کنی جدول wp-posts رو به ترتیب id سورت کن آخرین id رو بخون و یک ردیف جدید با عدد بعدیش بساز مهم ترتیب id در این جدوله (گرچه تصمیم شما سخت ترین راه برای ارساله)

برای نمایشش هم آدرس اولیه اش

yourdomain.com/?p=ID است که با به روز رسانی پیوند یکتا می تونی به شکلی که پیوند یکتا رو تعریف کردی هم احضارش کنی

راستی post_status هم باید بر روی publish باشه

لینک به ارسال

خوب این شد ارسال یک نوشته

حالا برای ارسال تو دسته ی خاص باید چی کار کنم؟

اون تیکی که میزنیم تا مثلا تو دسته موزیک نوشته ارسال شه

بله میدونم سخته اما داستان این نیست

میخام به یک سیستم دیگه وصلش کنم تا خودش اتوماتیک نوشته های جدید رو ارسال کنه

تبدیل به ساده ترین راه

یعنی خخودم هم نبودم سایت خودش خودش رو اتوماتیک آبدیت کنه ;)

لینک به ارسال

توی wp_term_relationships در ردیف object_id آی دیه مطلب و در ردیف term_taxonomy_id آی دیه دسته قرار می گیره البته به شرطی که توی جدول term به عنوان category معرفی شده باشه

لینک به ارسال

درست شد متوجه شدم عزیز ممنونم

نتیجه رو هم اعلام میکنم

فکر نکنم کسی تاحالا همچین کاری کرده باشه

ویرایش شده توسط soft2fire
لینک به ارسال
فکر نکنم کسی تاحالا همچین کاری کرده باشه

وردپرس easy to use هست واسه همین هیچ کسی اینکارو نمیکنه :P

لینک به ارسال

اره اما کودوم ورد پرسی میره خودش تو سایت های مشخص شده اهنگ های جدید رو لیست میکنه عکس و اهنگ رو به سرور خودم انتقال میده و بعد تگ اهنگ رو ادیت میکنه و خودش میاره تو سایت میزاره بدون این که حتی من بدونم که اهنگ جدید اومده؟

;)

راستی قابل توجهت اگه میگی اینا همش فیکه

همش انجام شده فقط مونده اتوماتیک کردن ارسال نوشته تو وردپرس ;)

لینک به ارسال

سلام

من با حرف رضا عزیز موافقم

تابع wp_insert_post رو برای ارسال پست ساختن. بصورت کاستوم.

و تابع wp_schedule_eventهم برای اتوماتیک کردن کارها :) موفق باشید

لینک به ارسال
راستی قابل توجهت اگه میگی اینا همش فیکه

توجهتون !!!

بعدم من متوجه نشدم ! منظورتون از fake چیه ؟

لینک به ارسال

خب من منظورم این نبود که شما نمیتونید .

منظورم اینه لقمه رو دور سرتون نچرخونید . :)

که ظاهراً دوست دارید بچرخونید :P

لینک به ارسال

ای بابا من میخوام بجای این که خودم داخل سایتم مطلب بزارم و موزک های جدید رو اپلود کنم و تگ موزیک رو عوض کنم خودش انجام بده

این لغمه پیچوندنه؟

سایتم خودش بگرده موزیک هارو پبدا کنه و بعد کس و موزیک رو به سرور خودم لیچ کنه و تگ های خوزیک رو عوض کنه و داخل سایت قرار بده

بدون این که من حتی بفهمم موزیک جدید اومده

این لقمه پیچودن از نطر شما؟

لینک به ارسال

ای بابا من میخوام بجای این که خودم داخل سایتم مطلب بزارم و موزک های جدید رو اپلود کنم و تگ موزیک رو عوض کنم خودش انجام بده

این لغمه پیچوندنه؟

سایتم خودش بگرده موزیک هارو پبدا کنه و بعد کس و موزیک رو به سرور خودم لیچ کنه و تگ های خوزیک رو عوض کنه و داخل سایت قرار بده

بدون این که من حتی بفهمم موزیک جدید اومده

این لقمه پیچودن از نطر شما؟

دوست عزیز به هر حال یک سایتی باید مرجع کار شما باشه اگر هست کافیه خروجی rss اون سایت رو داشته باشید تا وردپرس با یک افزونه بسیار راحت تر از آنچه فکر می کنید براتون این کار رو انجام بده

اما اگر سایت مرجعی در کار نیست من توجیه نمی شم که آهنگ ها چگونه به روز می شوند و ممنون می شم توضیح بدی

لینک به ارسال

100% سایت های مرجه وجود دارند

4 تا سایت مرجع رو در نظرذ گرفتم اما نه با استفاده از ار اس اس

ار اس اس ها امکان لین دانلود رو نمیدهند

افزونه ای هست که عکس و موزیک رو از سرور مثلا فارسکیدز دانلود و به سرور خودم منتقل کنه و تگ های موزیک و عکسی رو که رو موزیک گذاشته شده رو عوض کنه؟

فکر نکنم؟خروجی ار اس اس فقط مطلب رو منتقل میکنه

حالا متوجه شدید؟

لینک به ارسال

چرا خر.جی باید xml باشه که قابل تجزیه و تحلیل باشه یا rss2 یا rss1 یا atom خروجی های دیگه هم بعید می دونم برای این نوع کار استفاده بشند البته بعضی سیستم های مدیریت محتوی که برای پاکدست نوشته شدند خروجی mp3 دارند که اون هم در واقع rss هست و فقط یک برنامه رابط آدرس یک پلیر رو بهش اضافه می کنه

البته هدف اینه که شما اذیت نشی کار با دیتابیس جدا از اینکه تخصص بالا می طلبه باعث نا امنی بانک اطلاعاتی هم می شه چون فیلتر های حفاظتی و امنیتی رو دور می زنه

لینک به ارسال

من متوجه نشدم

پس انتقال وزیک و عکس موزیک به سرور دیگه و عوض کردن تگ ها چی؟

لینک به ارسال

افزونه

http://wordpress.org/extend/plugins/feedwordpress/

تمام آنچه که می توان از هاستی دیگر دریافت کرد رو براتون می گیره و سایتتون رو هم باهاش به روز می کنه و این قابلیت رو هم داره که اطلاعات رو روی هاست شما ذخیره کنه یا لینک به مرجع باقی خواص یک پست معمولی wordpress رو هم داره مثلا

http://sabtesher.youhosting.ir

یک سایته که برای یک مرکز ادبی ساخته شده و به طور خودکار از چندین مرکز مربوطه اشعار شاعران عضوش رو می گیره و براشون ثبت می کنه و شماره ثبت رو به تایید فرهنگسراش می رسونه که در موقع لازم بتونند بهش مراجعه کنند با همین افزونه داره کار می کنه البته دانلودی در کار نیست ولی برای فید اینکه متنش لینک دانلود باشه یا یک شعر فرقی نمی کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...