• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
k.hajivand

استفاده از header.php در صفحه دیگر

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.من یک فایل header.php دارم.

میخوام کاری کنم که بتونم این هدر رو برای این صفحه هم استفاده کنم.مثلا فولدر client

در این فولدر اسکریپت whmcs نصب کردم.میخوام از هدر وردپرس برای این اسکریپت هم استفاده کنم.رفتم توی کدهای اسکریپت whmcs و <?php get_header(); ?> گذاشتم ولی کارنکرد.نمیشه آدرس به این اضافه کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با کد زیر می تونید یه فایل php اضافه کنید ولی توابع وردپرس اگه می خواید جواب بدن باید ارتباط برقرار کنید بینشون

{include file='your.php'}

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد برای اتصال فایل php هست. اگه تابع وردپرس داخلش باشه فکر نمی کنم درست کار کنه.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر می خواهید وردپرس را بهش وصل کنید که با header.php قالب کاری ندارید این فایل خودش با تابع به موتور وصله

<?php
// Include WordPress
define('WP_USE_THEMES', false);
require('/home/yourdomain/public_html/wp-blog-header.php');
?>

بجای yourdomain نام دامینتون در ftp را بگذارید این نشانی با فرض اینه که وردپرس در پوشه ی public_html (روت سایت) نصب شده باشه

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نشد متاسفانه.من اسکریپت whmcs رو تو پوشه client نصب کردم و وردپرس هم در روت سایت.میخوام هدری که برای وردپرس درست کردم برای whmcs هم بذارم که یکی بشه و هر تغییری تو هدر وردپرس میدم تو هدر اسکریپت whmcs هم به طور خودکار انجام بشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می خواهید هدر رو اونجا بگذارید ؟

<?php
// Include WordPress
define('WP_USE_THEMES', true);
require('/home/yourdomain/public_html/wp-blog-header.php');
?>

مگه هدرتون رو خودتون نساختید

خب کدهای موردنیازتون رو منتقل کنید اونور با اینکار کلی کد اضافی را هم دارید حمل می کنید که هم به لود هم به امنیت هر دو سایت لطمه می زنه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل اینجاست که هدر whmcs با فرمت tpl هست.توی گوگل سرچ کردم یه سری کد تست کردم ولی نشد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

tpl که فرمت قالب صفحات شما template ها را نباید ویرایش کنید بگردید دنبال فایل های php اصلی سند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در ضمن tpl هم فرمت پیچیده ای نیست

شبیه php است

در کنار کدهای معمول html توابع را بجای خواندن در تگ php با علامت

{$تابع}

فراخوانی می کنند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری