رفتن به مطلب

سوال در رابطه با افزونه user avatar

davo0d

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

افزونه user avatar هر فایلی رو آپلود می کنه و در آخر ارور می ده که باید تصویر آپلود بشه ولی می خواستم بدونم میشه کاری کرد که وقتی بروی browse کلیک می کنیم بجای all files که امکان آپلود هر فایلی رو می ده image files قرار بگیره تا فقط امکان اپلود تصاویر برای کاربران فراهم بشه .

اگر نه یه افزونه اواتار معرفی کنید که این قابلیت رو بصورت پیشفرض داشته باشه من هر چی امتحان کردم همینطوری بود ...

ممنون

لینک به ارسال

این برمیگرده به کدنویسی افزونه.

این رو هم تست کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/add-local-avatar/

لینک به ارسال

ممنون ، قبلا استفاده کردم ولی همین مشکل و داره ، مثلا می تونی یه فیلم انتخاب و آپلود می کنی ولی بعد قبول نمی کنه ...

نمی شه کد های user avatar و یا هر افزونه ی رو دستکاری کرد تا این مشکل بر طرف بشه !؟

من از 4 الی 5 افزونه استفاده کردم که همشون اینطوری بودن ...

لینک به ارسال

ممنون ، قبلا استفاده کردم ولی همین مشکل و داره ، مثلا می تونی یه فیلم انتخاب و آپلود می کنی ولی بعد قبول نمی کنه ...

نمی شه کد های user avatar و یا هر افزونه ی رو دستکاری کرد تا این مشکل بر طرف بشه !؟

اگر چند افزونه این شرایط رو دارند مشکل به دسترسی های پوشه های شما بر می گردد نه افزونه

پوشه ی uploads را در مسیر wp-content بیابید و دسترسی خودش و پوشه های زیر مجموعه اش را روی 777 بگذارید (اگر می خواهید از خاصیت کروب استفاده نمایید)

لینک به ارسال

رو 755 هم می شه از خاصیت کروب استفاده کرد ، اما با این حال من روش شما رو هم امتحان کردم ولی تاثیری نداشت .

لینک به ارسال

بله روی 755 می شه و در واقع 777 یعنی خواندن و نوشتن و ادیت کردن و پاک کردن همه آزاد باشه اگر در این دسترسی هم عمل نکنه بهتره با سرورتون تماس بگیرید

من هردو افزونه ای که صحبت شد و profile picture را در سایت های مختلف نصب دارم

این سابقه رو هم در سرور مجازی داشتم که تغییر دسترسی ها صوری بوده و گاها با وقفه انجام می شده و سرور هم هربار پایین بودن رم مشتری را بهونه می کرد ولی با تغییر سرویس به سرور دیگه و با همون مشخصات به راحتی داره کار می کنه

متوجه منظورتون نشدم چه چیزی را دستکاری کنیم

لینک به ارسال

ممنون ، ولی من فکر می کنم مشکلم مربوط به کدنویسی باشه نه چیز دیگه ای ... من می خوام کاربران فقط بتونند با افزونه عکس اپلود کنند یعنی افزونه وقتی پنجره بروزر رو باز می کنه نشه همه ی فایل ها ( ویدیو ، موزیک و ... ) رو انتخاب کرد و کاربران فقط اجازه انتخاب و اپلود عکس ها رو داشته باشند .

متوجه منظورتون نشدم چه چیزی را دستکاری کنیم

منظورم تغییر کدهای افزونه بود .

ویرایش شده توسط davo0d
لینک به ارسال

ممنون ، ولی من فکر می کنم مشکلم مربوط به کدنویسی باشه نه چیز دیگه ای ... من می خوام کاربران فقط بتونند با افزونه عکس اپلود کنند یعنی افزونه وقتی پنجره بروزر رو باز می کنه نشه همه ی فایل ها ( ویدیو ، موزیک و ... ) رو انتخاب کرد و کاربران فقط اجازه انتخاب و اپلود عکس ها رو داشته باشند .

منظورم تغییر کدهای افزونه بود .

افزونه user avatar که الان دیدم دقیقا همین کار رو کرده در خط 248 فایل user-avatar.php

if (!(($_FILES["uploadedfile"]["type"] == "image/gif") || ($_FILES["uploadedfile"]["type"] == "image/jpeg") || ($_FILES["uploadedfile"]["type"] == "image/png") || ($_FILES["uploadedfile"]["type"] == "image/pjpeg") || ($_FILES["uploadedfile"]["type"] == "image/x-png"))){

حالا اگر بخواین محدودتر کنید می تونید از فایل های مجاز کم کنید و به غیر از این تنها نکته ای هم که داره در خط 119 پوشه ی

mkdir(WP_CONTENT_DIR."/uploads/avatars/", 0777 ,true);

avatars در داخل پوشه ی آپلود رو گفته باید با دسترسی 777 باشه و دیگه هیچ چیز خاصی که بخواد مشکل ساز بشه نداره من رو یه سایتم چک می کنم ببینم می شه فایلی جز عکس اد کنم چون تا به حال امتحانشم نکردم

لینک به ارسال

ممنون از اینکه برای رفع این مشکل بهم کمک می کنید ...

مشکل من هم همین جاست که فایل های دیگه رو میشه اپلود کرد ولی در نهایت اخطار میده که باید فایل با پسوند تصویر باشه .

لینک به ارسال

این ارور به محض زدن روی دگمه آپلود برای فایل فلش اومد

post-336-0-49084100-1346250337_thumb.jpg

کدهای افزونه را چک کنید اگر آن خط کدی که نوشتم را نداشت به آن بیافزایید

لینک به ارسال

من فکر می کنم فایلی که شما اپلود کردید حجمش کم بوده ، یه فایلی که مثلا اپلودش با توجه به سرعت اینترنتتون 1 دقیقه طول بکشه رو امتحان کنید ، مثل یه فایل mp3

دقیق تر توضیح می دم ، من از مرورگر کروم استفاده می کنم آپلود شدن فایل رو نشون می ده ، مثلا یه فایل موزیک و اپلود می کنم اون گوشه پایین مرورگر نشون میده که فایل داره اپلود میشه و به 100 % هم میرسه بعد این اروری که عکسش و گذاشتین و نمایش داده میشه ، ضمنا وقتی به پوشه آپلود هاست هم سر می زنم اون فایل موزیک اپلود نشده ولی انگار همونطور که مرورگر نشون میده اول اپلود میشه و بعد افزونه تشخیص میده جزء فایل های تعریف شده نیست و حذفشون می کنه ، من می خواستم اگه می شد یه کاری می کردم که اصلا نشه فایل های دیگه رو اپلود کرد و وقتی روی بروزر کلیک می کنیم فقط بشه فایل های عکس و انتخاب کرد نه هر فایلی رو ...

باز هم ممنون که وقت گذاشتید .

ویرایش شده توسط davo0d
لینک به ارسال

بخشی که مربوط به آپلود هست رو پیدا کنید. باید با کدی شبیه به این شروع بشه:

<input type="file"...

و بعد بهش این کد رو اضافه کنید:

accept="text/html,image/jpeg

مثلا میشه این:

<input type="file" accept="text/html,image/jpeg">

بیشتر:

www.w3.org/TR/html401/interact/forms.html#adef-accept

لینک به ارسال

با توجه به راهنمایی های آقا مرتضی از کد زیر استفاده کردم مشکل حل شد :

<input type="file" id="upload" name="uploadedfile" accept="image/*" />

از همگی ممنون :)

لینک به ارسال

فعلا برای کاربران غیرفعال هست.

من براتون تغییر وضعیت دادم ;)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...