رفتن به مطلب

برزو رسانی مطالب گذشته !

mam1371

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام قبلا داخل تاپیکی تعدادی از دوستان فرمودند که اگه پستی قدیمی به طور مثال 1 سال پیش به همراه تاریخ بروز رسانی بشه به تاریخ امروز که در صفحه اول قرار بگیره تاثیر مثبت داره !

الان بعد مدتی بازدیدم به 1/3 رسیده خیلی اومده پایین ..

از طرفی افزونه سئو اپدیت منیخاد که هرکاری کردم اپدیت نشده و مشکل از طرف هاستینگ بوده به نظره شما مورد اول اصلا تاثیر منفی داشته ؟

مورد دوم چطور /؟

لینک به ارسال

سلام .

دوستان سلام قبلا داخل تاپیکی تعدادی از دوستان فرمودند که اگه پستی قدیمی به طور مثال 1 سال پیش به همراه تاریخ بروز رسانی بشه به تاریخ امروز که در صفحه اول قرار بگیره تاثیر مثبت داره !

اگه هدف از این بروزرسانی ، اضافه کردن محتوای جدید یا تغییر مثبت در محتوا و کامل کردنش باشه ، بله خوبه .

ولی اگه هدف ، فقط واسه این باشه که بخواید سر کاربرا یا گوگل ، کلاه بزارید ، خیر اصلا توصیه نمیشه و در بیشتر مواقع سایت شما آسیب میبینه . ( البته دیر و زود داره ولی سوخت و سوز هرگز ! )

پس توصیه میشه اگه به صورت جدی دارید روی سایتتون کار میکنید ، از اینگونه کارها پرهیز کنید تا ایشالله موفقیت بیشتری کسب کنید .

الان بعد مدتی بازدیدم به 1/3 رسیده خیلی اومده پایین ..

اگه بروزرسانی سایتتون رو با همون نیت منفی که در بالا ذکر کردم انجام میدادید که افت بازدیدتون چیز غیرطبیعی نیست .

ولی اگه اون کار رو نمیکردید و قصد کلاه گذاشتن سر کاربرا و گوگل رو نداشتید ، علتش میتونه به خاطر آپدیت جدید گوگل باشه که یکم داره تغییرات اساسی ایجاد میکنه و همین موضوع باعث ایجاد اختلال برای برخی سایتها شده که ایشالله رفع میشه .

از طرفی افزونه سئو اپدیت منیخاد که هرکاری کردم اپدیت نشده و مشکل از طرف هاستینگ بوده

واسه ی آپدیت ، معمولا نباید مشکلی باشه ، مگر اینکه از شما رمز ftp بخواد که اونم در اکثر مواقع وقتی رمز رو درست وارد کنید ، بدون مشکل آپدیت میکنه .

( البته جدای از مسائل فنی که برخی مواقع برای سرورها پیش میاد و چاره ی اون صبر تا حل مشکل سروره . )

موفق باشید و یا علی .

لینک به ارسال

الان مشکل حل شد از بابت سرور

بابت ویرایش پست خدمتتون عر ض کنم لینک کاملا بروز رسانی میشه یعنی عوض میشه و لینک جدید قرار میگیر ی برچسبی برای نمایش تغییرات نرم افزار برای کاربران میزارم ایا این کافی هست یا نه !

به قول معروف دل و روده نوشته رو باید بریزم بیرون !؟!!!!

لینک به ارسال

تو کدوم تایپیک گفته شده تغییر تاریخ پست های گذشته در سئو تاثیر مثبت داره !

این نوع تغییرات قبلا برای مدت کوتاهی بازدید را بالا می برد و بعد کاربر تیکت تقلب دریافت می کرد و با تکرار چند باره اش بلوکه می شد

الان دیگه اون مدت کوتاه هم تقریبا وجود نداره و سیستم های جدید بلافاصله تشخیص می دند و گزارش تقلب می فرستند

به روز رسانی یک پست به این شکل در سئو تاثیر مثبت داره

فرض کنید شما ارائه دهنده یک نرم افزارید ورژن قبلی را معرفی کردید

ورژن جدید را با دسته بندی و تگ های مشابه با ورژن قبلی معرفی کنید و در زیر مطلب لینک به ورژن های قبل را هم اضافه کنید که اگر برچسب ها مشابه باشند با افزونه های مطالب مشابه این کار انجام می شه در اینصورت استفاده از تصاویر و لینکهای پست قبلی در سئو تاثیر منفی نداره اما استفاده از تصاویر جدید تاثیر مثبت داره

در ضمن یک سوم شدن بازدید شما معمولا به هیچکدام مربوط نمی شه مگر در گزارش های گوگل آنالیز که براتون ایمیل می شه بهشون اشاره شده باشه

لینک به ارسال

دوستان فرمودند در صورتی که حتی تاریخ پست ا به تاریخ جدید ویرایش بشه ! مشکلی نیس و تاثیر کاملا مثبتی داره !! و من در ویرایش پست های قدیمی کمی متن متناسب با نسخه جدید همراه با لینک جدید میفرستادم ولی لینک های قدیمی رو حذف میکردم ...

عجب اشتباهی کردم !!! یعنی من الان بلوک شدم ؟

در صورتی که با هاستینگ صحبت کنم و تاریخ اطلاعات وردپرس رو به قبل ویرایش تاریخ ها انتقال بده به نظرتون درست میشه ! ؟

به نظرتون راه حل درست چی هست >

ویرایش شده توسط mam1371
لینک به ارسال

به هاستینگ ارتباطی نداره

شما اول پیوند تایپیکی که می فرمایید بگذارید ببینم چی گفته شده و در چه بحثی عنوان شده

حذف مطالب گذشتتون احتمالا باعث بروز این مشکل شده اگر بک آپ دارید ریستور کنید و هرگز مطلبی را که منتشر کردید حذف نکنید گوگل با صرف سرمایه ای میلیاردی مطالب را ایندکس می کنه و اصلا خوشش نمی آد لینکاش به 404 بخوره

لینک به ارسال

تغییر تاریخ پست و تاثیرات ا بر سئو

دوستان

ببینید چند چیزو واضح بگم اینبار دچار مشکل نشم !

من پست های گذشته رو فقط لینک دانلود رو حذف میکردم و این بروزتر براش میذاشتم که خب اون نسخه جدید بود ه !! و برچسبی براش میزاشتم و قبلا به صورت سنجاقک میزاشتم که میرفت اولین پست !!

اما از اون موقع که برخی دوستان عزیز با اطلاعات غلط گفتن تغییر تاریخ پست واسه سئو مفیده که لینکش در بالای متن هست ! باعث شده بعد 2 هفته بازدیدم دیگه وحشتناک بیاد پالیین و گلید واژه های سایت دیگه در گوگل نمایش داده نمیشه !

حالا از اون موقع من لابه لای این بروز رسانی ها پست فرستادن در صورتی که ریستور کنم مسلما پست های که جدید گذاشتم پاک میشه ! و این باز بدتر از همین الان نمیشه ؟

راه حلی سراغ دارین

لینک به ارسال

چرا پستهای جدید را پاک کنید به سرور بگید براتون تاریخی رو که می خواهید ریستور کنه اگر سرورتون جواب سربالا داد به پیشخوان - ابزارها - برونبری برید و انتخاب نوشته ها می تونید تاریخ شروع و پایان را هم مشخص کنید تاریخی که می خواهید باقی بمونه را انتخاب کنید بک آپ بگیرید ریستور کنید و بک آپی را هم که جدید گرفته اید بازگردونی کنید

هیچ مطلبی را نباید بعد از انتشار حذف کنید یا در نشانیش تغییر ایجاد کنید این رفتار گوگل رو از سایت دور می کنه

فراموش نکنید گوگل برای ایندکس سایتها هنوز از نیروی انسانی و مهندسین مجرب استفاده می کنه و اون هم با کلی هزینه ی جانبی برای مثال بخش پارسی زبان گوگل در دوبی مستقره برای پرسنلش آپارتمان و ماشین تهیه کرده و اونها رو با خانواده هاشون در اونجا مستقر کرده تا سایت شما رو ایندکس کنند حالا اگه این ایندکس ها به 404 بخوره اون هم در حجم بالای سایتهای موجود که خیلی سریع می تونند جایگزینتون رو تعیین کنند مسلما منتظر رفع اشتباه شما نمی شند

لینک به ارسال

اون لینک رو هم خوندم

از ابتدا طرح سئوال خودتون اشتباه بود

و عجولانه هم تصمیم گرفتید

1. رفتار گوگل در مقابل هر مجموعه ای یکسان نیست

به عنوان مثال اگر در انجمنی شبیه به این انجمن

مطالب اکتیو باشند یعنی سئوال و جواب اضافه بشه

مفهومش اینه که سایت فعاله و بهش توجه می شه ولی اگر همین اتفاق در وبلاگ شخصی من بیافته مفهومش اینه که مطالب بی ثباتی رو منتشر می کنم و کنارم می گذارند

2. در کل تمام آنچه سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) نامیده میشه اصلا وظیفه اش بیشتر کردن بازدید سایتها نیست

بهینه سازی یعنی کارهایی روی سایت انجام بشه که موتورهای جستجوگر راحت تر مطالب رو تشخیص بدند و به عبارتی یعنی روش هایی که بازدید کنندگان سایت کم نشوند

برای بالا بردن بازدیدکنندگان فقط دو آیتم را در نظر بگیرید

1. سرمایه سایت را بالا ببرید (هاست اختصاصی بگیرید یا دامین ده ساله ثبت کنید یا ... هرکاری که تضمینی برای حضور دائمیتون در نت باشه)

2. مطالبتون رو پر بار و با ارزش کنید

لینک به ارسال

کاربر محترم ( mam1371 ) ، بروزرسانی مطالب با تغییر تاریخ پست مطالب خیلی متفاوته و همونطور که در ابتدا هم عرض کردم ، این کار یه جور تقلب و کلاه گذاشتن سر گوگل و کاربراس . اوضاع زمانی بدتر میشه که شما بیاید ، عنوان پست رو تغییر بدید ، اونم پستی که قبلا توسط گوگل ایندکس شده . اگه میخواید مثه سایتهای بزرگ دانلود عمل کنید ، نباید ارزش مطالب رو از بین ببرید یا کوچکترین تغییری در عنوان مطالب بدید چون اینکار فقط و فقط زحمات قبلی شما رو بی ارزش میکنه . ( سایتهای خبری هم که کلی مطلب در روز منتشر میکنند تا جای ممکن اخبار قدیمیشونو حذف نمیکنند ( حتی اخباری که تاریخ انقضاش مال یه سال پیشه ) با اینکه اخبار تاریخ گذشته ارزش خیلی پایینی داره . )

سایت شما که جای خود داره و اگه یه نرم افزار مربوط به یه سال پیش هم باشه ، ارزشش رو از دست نمیده .

شما بروزرسانی و اطلاع از بروز شدن نرم افزارهای سایت رو با روشهای دیگه بایستی به کاربراتون اطلاع بدید نه این مدل عملکرد .

در هر صورت باز هم نمیشه گفت که مشکل کم شدن بازدیدتون یا مشکلاتی از این قبیل ، دقیقا مربوط به چی میشه ، ولی چیزی که مسلمه اینه که ارزش مطالب قبلیتون رو به هیچ وجه نباید نابود کنید . ( چون مطالب ایندکسی هر سایت ، جزء قسمتی از سرمایه ی اون سایته و وقتی شما این سرمایه رو با دست خودتون دور بریزید نباید توقع موفقیت داشته باشید . )

به عنوان نکته ی پایانی : شما از همین امروز عملکرد صحیح تری برای سایتتون در پیش بگیرید و صبر رو هم چاشنی کارتون کنید ( ایشالله کم کم به روال طبیعی گذشته برخواهید گشت و چه بسا این تجاربی که در این مدت از عملکردتون کسب کردید باعث موفقیت بیشتر شما در آینده خواهد شد )

موفق باشید .

لینک به ارسال

چرا پستهای جدید را پاک کنید به سرور بگید براتون تاریخی رو که می خواهید ریستور کنه اگر سرورتون جواب سربالا داد به پیشخوان - ابزارها - برونبری برید و انتخاب نوشته ها می تونید تاریخ شروع و پایان را هم مشخص کنید تاریخی که می خواهید باقی بمونه را انتخاب کنید بک آپ بگیرید ریستور کنید و بک آپی را هم که جدید گرفته اید بازگردونی کنید

هیچ مطلبی را نباید بعد از انتشار حذف کنید یا در نشانیش تغییر ایجاد کنید این رفتار گوگل رو از سایت دور می کنه

فراموش نکنید گوگل برای ایندکس سایتها هنوز از نیروی انسانی و مهندسین مجرب استفاده می کنه و اون هم با کلی هزینه ی جانبی برای مثال بخش پارسی زبان گوگل در دوبی مستقره برای پرسنلش آپارتمان و ماشین تهیه کرده و اونها رو با خانواده هاشون در اونجا مستقر کرده تا سایت شما رو ایندکس کنند حالا اگه این ایندکس ها به 404 بخوره اون هم در حجم بالای سایتهای موجود که خیلی سریع می تونند جایگزینتون رو تعیین کنند مسلما منتظر رفع اشتباه شما نمی شند

بکاپ کامل سرویس مربوط به بکاپ هفتگی سرویس تهیه شده در بامداد روز جمعه گذشته (۱۶ خرداد)

با توجه به موارد بالا قدیمی ترین بکاپ موجود از اطلاعات سرویس مربوط به بامداد جمعه ۱۶ خردادماه می باشد و بکاپ قدیمی تر از اطلاعات سرویس موجود نمی باشد.

البته در شاخه

سرویس یک بکاپ از دیتابیس های

موجود می باشد که در تاریخ ۴ ماه می (حدود ۵ هفته قبل)‌تهیه شده است. ظاهرا این بکاپها تنها بکاپهای جدید موجود پیش از تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه می باشند.

--------------------------------------------------------------------

الان فقط میتونه دیتابیس روئ به اون موقع برگردونه !!! که 1393/2/30 ماه گذشته هست ! ایا این مفید هستش !>؟؟؟؟

حتی اگر بک اپ هفتگی برگرده میتونه مفید باشه ؟

یا هردوتاشک تا جایی که امکان داره ریستور کن م >>؟

لینک به ارسال

من اصلا سر در نیاوردم چی شد

تا هر جا که می تونید مطالبی که حذف شدن رو بازسازی کنید (با همون آی دی و نشانی)

لینک به ارسال

گفتن که امکان باز گردانی اطلاعات دیتابیس تا 37 روز پیش هست فعلا به جمعه 16 ام بازگردانی کردم ! روز قبل اینکه این این مشکل به وجود بیاد

حالا بعد16 ام 2-3 مطلب فرستادم

الان اون مطالب جدید که بعد 16 ام نوشتم رو با همون برجسب ها و تاریخ و زمان ارسال کنم ؟

ویرایش شده توسط mam1371
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...