رفتن به مطلب

صفحه همه ی نوشته ها !!!

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

دارم ی قالب طراحی می کنم که "همه پستا" تو صفحه اول یا index نیستن و مثلا تو ی کادر کوچکی هستن و زیر کادر کوچک زدم دیدن همه نوشته ها ...

حالا برای نمایش همه پستها ک مثل صفحه ایندکس باشه چکار کنم ؟ ی صفحه مثل ایندکس طراحی کردم و اسمش رو زدم all و همه توابع صفحه ایندکس رو داره ولی مطالبی رو نشون نمیده !

ممنون

لینک به ارسال

منظورتون رو نگرفتم.

شما اومدین دسته دسته کردین مطالب صفحه اول رو یا نه همه با هم قاطی هستن؟

اگه که دسته دسته نیست کارتون درسته فقط باید توی all یه کوئری بزارین که آخرین مطالب رو نمایش بده.

اگه کوئری گذاشتین کد های ایندکس و قالب all رو اینجا بزارین.

لینک به ارسال

ببینید طبق تصویر ... کادر اول مکان اخرین نوشته هاست و کادر بعدی ی دسته خاص

پایینشم باز دسته بندیا رو به شکل دیگه ای گذاشتم ، در واقع تو صفحه ایندکس نمیشه همه مطالب رو رو دید بنابراین اگه کسی دوس داشت همه مطالب رو ببینه بتونه بهش دسترسی داشته باشه با لینک همه نوشته ها.

بله قبل و اخر کدهای دسته بندی کوئری گذاشتم

حالا این صفحه all رو چجوری باید درست کنم ؟ مثلا من محتویات کتگوری رو ک شبیه صفحه ایندکسه و عنوان و کانتنت رو نشون میده رو ی پیج درست کردم و از طریق افزودن برگه اضافه کردم و هیچی چیزی نشون نمیده !

post-2192-0-19896300-1402556150_thumb.pn

لینک به ارسال

دوست عزیز شما صفحه اول رو با کوئری دارین مطالب رو در باکسها نشون میدین خب کار تموم هست برای صحفه اول

برای صفحه ارشیو نیز نیاز نیست برگه بسازید یا چیزی به اسم all کافی هست فایل archive.php یا category.php رو بسازید و استیال خاص بهش بدین و لوپ وردپرس رو درونش ایجاد کنید ، کار تموم هست

لینک به ارسال

خب تو صفحه ایندکس که با صفحه های ایندکس معمول فرق داره و چند تا باکس وجود داره و بالاخره باید همه نوشته ها تو ی جایی لینک داشته باشه ، تو ارشیو هم که ادرس میدم نمیشه

شما این سایت رو ببینید صفحه ایندکس به صورت چند تا باکسه ولی برای نوشته های اخر ی صفحه مخصوص هم داره : لطفا این سایت رو ببینید ...

تو قسمت Latest Software Releases لینک داده به همه نوشته ها

http://www.filehorse.com/

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام

با کمک دوستان تونستم یه صفحه برای نوشتن آخرین نوشته درست کنم و به خوبی کار می کنه اما ی مشکل هست و اونم کار نکردن شماره بندی صفحه هست اینو دیگه نمی دونم چکار کنم ؟

کدایی که جایگزین کد تابع نمایش پست کردیم این بود :

<?php
$the_query = new WP_Query('post_type=post');
if ( $the_query->have_posts() )
while ($the_query->have_posts()) : $the_query->the_post(); ?>

<?php endwhile;
wp_reset_postdata(); ?>

از دوستان کسی تجربه ای نداره که دلیلش رو پیدا کنیم !

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...