رفتن به مطلب

مشکل با ورود به مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید.

بنده به راحتی وارد مدیریت سایتم میشدم و همیشه تیک مرا به خاطر بسپار رو میزدم.

history مرورگرم رو پاک کردم و الان هرچی میخوام وارد مدیریت سایتم بشم میگه:

خطا: کوکی ها با توجه به خروجی غیر منتظره مسدود شده اند. برای دریافت کمک به اینجا یا انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

الان باید چیکار کنم؟

پیشاپیش سپاس

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن وردپرس پارسی خوش اومدین

با مرورگر دیگه ای هم تست کردین؟

لینک به ارسال

ممنون بابت تبریکتون.

با مرورگرهای دیگه هم امتحان کردم کلا همه چیز به هم ریخته.

خودتون ملاحظه کنید:

upy.ir

قالب پیش فرض روش نصب نبوده اما الان داره قالب پیش فرض وردپرس رو نشون میده!

لینک به ارسال

http://codex.wordpress.org/FAQ_Troubleshooting#How_do_I_solve_the_Headers_already_sent_warning_problem.3F

برای تمام موارد نمونه آورده ممکنه دنبال کردن این تایپیک هم نتیجه ساز باشه

لینک به ارسال

با سلام داخل هاست اینجوری میشه یا لوکال هاست ؟

لینک به ارسال

منظورتون اینه که روی فایل wp-admin رمز بزارم؟اینطوری مشکلم حل میشه؟

منظور کی این بود من یا کس دیگه؟

من اصلا در مورد رمز گذاشتن که صحبت نکردم لطفا به لینکها سر بزنید و تا انتها بخوانید

لینک به ارسال

دوستان بذارید یه بار دیگه مشکلمو بگم:

من شناسه رو وارد میکنم اما رمز رو قبول نمیکنه.بعد میگه:

خطا: کوکی ها با توجه به خروجی غیر منتظره مسدود شده اند. برای دریافت کمک به اینجا یا انجمن پشتیبانی مراجعه کنید.

حالا این مشکل چجوری حل میشه؟لطفا آدرس یه تاپیک دیگه رو ندید و همین جا هر توضیحی هست بدید.ممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز نمی شه که برای هر نفر یکبار ده ها تایپیک رو باز نویسی کرد شما نمی خوای چند تایپیک رو بخونی تا مشکلت حل شه اونوقت انتظار داری برای حل مشکل شما یکی بیاد چند تا تایپیک رو از اول برات بنویسه؟!!

پاسختون عرض شد

خودتون باید حوصله کنید و بخونید تا به جواب برسید

لینک به ارسال

دوست عزیز اول بگید این مشکل از کی براتون به وجود اومد ؟؟ ایا تغییراتی داخل سایت دادید ؟؟

اگر نه که اولین احتمال میتونه مشکل از هاست باشه چون کوکی ها نمیتونن فعال بشن . الان سایت شما به خوبی بالا میاد و مشکلی نداره .

یک بار فایل wp-config.php رو پاک کنید و دوباره از اول اپلود کنید و اطلاعات دیتابیس رو مجددا به صورت دستی وارد کنید .

لینک به ارسال

دوست عزیز اول بگید این مشکل از کی براتون به وجود اومد ؟؟ ایا تغییراتی داخل سایت دادید ؟؟

اگر نه که اولین احتمال میتونه مشکل از هاست باشه چون کوکی ها نمیتونن فعال بشن . الان سایت شما به خوبی بالا میاد و مشکلی نداره .

یک بار فایل wp-config.php رو پاک کنید و دوباره از اول اپلود کنید و اطلاعات دیتابیس رو مجددا به صورت دستی وارد کنید .

دوست عزیز اول یه مشکلی در هاست به وجود اومد و بعد اینطوری شد.با مدیریت هاست هم مشورت کردم هرکاری میکنن مشکل حل شدنی نیست.

درضمن فایل wp-config رو هم مطابق راهنماییتون کاراشو انجام دادم فایده نداشت.

هنوز داره میگه کوکی ها بسته شدن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...