رفتن به مطلب

چندسوال در مورد FeedWordPress

پست های پیشنهاد شده

سلام

من با استفاده از این اموزش میخوام سایت خبرخوانی رو درست کنم ( مثل شهر خبر به صورت ای فریم )

الان همه چیز درسته و من مشکلی ندارم

و من داخل صفحه اصلی با این کد

<?php
$my_query = new WP_Query('showposts=10&cat=4');
while ($my_query->have_posts()):
$my_query->the_post();
$do_not_duplicate = $post->ID;?>
<li><h3><a href="<?php bloginfo('template_url'); ?>/news.php?u=<?php $syndication_permalink = get_post_meta($post->ID, 'syndication_permalink', true); echo $syndication_permalink; ?>"><?php the_title(); ?></a></li></h3></br>
<?php endwhile; ?>

دارم ار اس اس ها رو داخل صفحه اصلی میذارم

1 الان که من با این اموزش دارم ار اس اس های سایت های دیگه رو میذارم ایا مطالب در سایتم ثبت میشه ؟ ( منظورم این هست که داخل گوگل ایندکس میشه؟ )

مثلا یه خبر توی سایت شهر خبر هست مثلا

کمک آمریکا به شورشیان، اعلان جنگ به ایران است

شما اینو توی گوگل سرچ کنید هم سایتی که این خبر رو منتشر کرده میاره هم سایت شهر خبر

برای من که از این افزونه استفاده میکنم هم همین اتفاق میفته؟

باید کار خاصی انجام بدهم؟

مممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط Mohammad Javad
لینک به ارسال

تنظیمات افزونه رو باید روی کپی برداری از نسخه روی لوکال تنظیم کنید که قاعدتا به آی فریم دیگه نیاز پیدا نخواهید کرد

[sharedmedia=tutorials:tutorials:267]

[sharedmedia=tutorials:tutorials:157]

لینک به ارسال

1خب اگر روی لوکال بذارم خبر رو نمياره و فقط چند خط میاره چندین سایت رو تست کردم اینجوری بود

راه حلی برای این مشکل هست؟

2 اگر من روی لوکال بذارم با همون چند خط ، ولی توی صفحه اصلی با همین کد بالا که وقتی روی اون کلیک میکنم با ایفریم سایت مبدا باز بشه مطالب داخل گوگل ایندکس میشه؟

لینک به ارسال

آموزش ها را بخوانید برای احضار خلاصه یا متن کامل توضیح داده شده

به جستجو گر معرفی می شوید اما به هر حال به اندازه ای که زحمت می کشید برد می کنید و اینجوری نیست که سایت خودکار به روز بشه و سایت شما فقط معرف دوباره ی خبر باشه و در موتورهای جستجو هم رشد کنه

لینک به ارسال

شما مثلا شهر خبر رو ببینید

http://www.shahrekha...402715160195234

اخر ادرس سایت این اضاف شده

/political/1402715160195234

اما با وردپرس اینطوری نشده که

یا مثلا خبرفارسی اینطوری میشه

http://khabarfarsi.com/ext/9516413

و مطالب داخل داخل گوگل هم ایندکس میشه

ولی من که با اموزش شما درست کردم اینطوری میشه

wp-content/themes/mohammad/news.php?u=http://www.zoomit.ir/it-news/snews/11992-lg-expected-ship-15-million-phones

و فکر نکنم ایندکس هم بشه؟

میشه راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط Mohammad Javad
لینک به ارسال

ایندکس شدن فقط به موجود بودن اصل مطلب در سایت شما بستگی داره

می تونید به اون شکل هم ری دایرکت کنید ولی باید بدید یک برنامه نویس براتون انجامش بده

البته اگر آموزش را خوب بخونید و یک کمی هم در برنامه نویسی سر رشته داشته باشید خودتون هم شاید بتونید انجامش بدید

راهش هم همونیه که گفتید مطالب را در سایت کپی کنید (به صورت کامل) و لینکها را با آی فریم بسازید و با استفاده از متا تگ های INDEX - FOLLOW - NOINDEX- NOFOLLOW در جاهای مناسب ایندکس سازی گوگل را مدیریت کنید

http://www.robotstxt.org/meta.html

ولی حتی ایندکس شدن در گوگل ربط چندانی به کاربر فرستادن گوگل به روی سایت نداره و سایت شما به عنوان کپی کار خبر دست دوم مطرحه و گوگل برای فرستادن کاربران واقعی روی سایت به آیتم های دیگه سایت نگاه می کنه که مهمترینش سرمایه ی سایت و مدت زمان اجاره ی دامین نوع و مدت اجاره هاست در اولویتشند

لینک به ارسال

خب اگر روی لوکال بذارم خبر رو نمياره و فقط چند خط میاره چندین سایت رو تست کردم اینجوری بود

راه حلی برای این مشکل هست؟

و اگر ری دایرکت رو درست کنم . بهتر؟

راستی من چندحا دیدم که نوشته بود به سرور فشار میاد

برای این کار باید چه کاری انجام بدهم؟

لینک به ارسال
آموزش ها را بخوانید برای احضار خلاصه یا متن کامل توضیح داده شده

برای فشار سرور باید سرور را ارتقا دهید عرض کردم که یا باید خودتون در سایتتون فعالیت کنید یا باید سرمایه را بالا ببرید و الا بیش از هزاران سایت داره اینجوری کار می کنه و فقط چند تاشون در گوگل مطرحه

لینک به ارسال

من روی هم گزینه که تمام مطلب رو بگیره گذاشتم

اما سایت های خبری این کار محدود کزدن

و من از سایت http://fulltextrssfeed.com/ استفاده میکنم

ولی این سایت 2 ساعت درسته 10 ساعت خرابه

چه کار کنم؟

و به نظر شما چقدر سرمایه مورد احتیاج هست؟

و میشه در مرود ر ری دایرکت کمی توضیح بدید و بگید باید از چه کد هایی استفاده کنم؟

ممنون

لینک به ارسال

سایتی که ازش خبر می گیرید که نباید محدود به یکی دو تا باشه و باید حداقل از یک مجموعه گسترده سایت خبری استفاده کنید

اما اگر مطالب ناقص می آن می تونید در کدهای صفحه single.php کلید مربوط به آی فریم را بگذارید ولی باید قالبتون اینقدر ساده و سبک باشه که کاربر وقتش تلف نشه و حاضر بشه بعد از خوندن خلاصه باقی رو ورق بزنه اینجوری گوگل هم کار خودش رو می کنه

در مورد سرمایه تناسب یک به ده تناسبیه که در مورد در آمد مجازی و واقعی می گیرند

یک میلیون تومان را اگر درست سرمایه بگذارید به اندازه ده میلیون دنیای معمولی ارزش داره و با ده میلیون در دنیای واقعی بهترین کاری که می شه کرد خرید ماشین و کار توی آژانسه

در دنیای مجازی با یک میلیون به شرطی که همون اندازه زحمت بکشید که یک راننده آژانس می تونید به همون اندازه در آمد داشته باشید ولی برای اینکه خودتون کاری نکنید و همه چی خودکار انجام بشه حداقل باید 10 تا 15 میلیون سرمایه بگذارید که بشه 100 تا 150 دنیای واقعی که البته چندان هم زیاد نیست یعنی بدون کار کردن از در آمد این مبلغ می شه یه زندگی ساده را گذراند

لینک به ارسال

تشکر از راهنمایی تون

فقط به نظر شما برای ایندکس و کلا بهتر شدن سایت

از ای فریم استفاده کنیم یا خبرها به صورت کامل در سایت منتشر بشه؟

و به نظرتون من الان از واخر فروردین کارم رو شروع کردم تا حالا رتبم روی چند اماده باشه خوبه؟

لینک به ارسال

خبرها به صورت کامل در سایت منتشر بشه

رتبه شما در سال اول مجازیه و نواسانات زیادی خواهد داشت بعد از یک سال وضعیتتون دگرگون می شه در ابتدا از لحاظ آماری ورودیتون خیلی کم می شه اما ورودی حقیقی می گیرید یعنی کسانی که کلمات کلیدی سایت شما را جستجو کرده اند به سایت می رسند در صورتی که در یسال اول 98% ربات ها وارد سایت می شند که اغلبشون چینی اند و حتی زبان فارسی را نمی شناسند و در واقع کاربر سوری و غیر واقعی به حساب می آن

لینک به ارسال

خبرها به صورت کامل در سایت منتشر بشه

رتبه شما در سال اول مجازیه و نواسانات زیادی خواهد داشت بعد از یک سال وضعیتتون دگرگون می شه در ابتدا از لحاظ آماری ورودیتون خیلی کم می شه اما ورودی حقیقی می گیرید یعنی کسانی که کلمات کلیدی سایت شما را جستجو کرده اند به سایت می رسند در صورتی که در یسال اول 98% ربات ها وارد سایت می شند که اغلبشون چینی اند و حتی زبان فارسی را نمی شناسند و در واقع کاربر سوری و غیر واقعی به حساب می آن

نمیدونم والا ولی رتبه من اومده روی هفت هزار ایران

به نظرتون چطوره؟

لینک به ارسال

نظر من شرط نیست

پاسختون رو جامع عرض کردم

شما میتونید کاری کنید که خبر به صورت کامل بیاد؟

اگر میشه راهنمایی کنید

اگر هم به هزینه ای احتیاح هست بفرمایید

لینک به ارسال

خیر

خودتون باید انجامش بدید

البته می شه کد نویسی بشه ولی هزینه اش بالاست و قطعا مقرون به صرفه نخواهد بود

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام و خسته نباشید استاد

من از فانکشنی که معرفی کرده بودید به همراه افزونه فید وردپرس استفاده کردم ولی دو تا سوال داشتم اونم اینه که آدرس رو <a href="/news.php?u=<?php $syndication_permalink = get_post_meta($post->ID, 'syndication_permalink', true); echo $syndication_permalink; ?>">

طولانی میاره نمیشه یه طور کوتاه کرد که آدرس سایت دوم رو نیاره و یا یه چیز توی این مایه ها و سوال دوم وقتی فایل news.php رو داخل روت سایت قرار میدم برای این فایل نمیشه تایتل رو طوری قرار داد که عنوان خبر به عنوان تایتل باشه ؟

ببخشید که مزاحم شدم

لینک به ارسال

جفت کارها کدنویسی می خواهند

من فقط می تونم راهنمایی کنم مابقیش را باید با جستجو در انجمن بیابید و خودتون انجامش بدید

اگر تمام مطالبتون رو فیدخوان بیاره می تونید کدهای news.php را در صفحه single.php قرار بدید در اینصورت هم نیازی نیست که نشانی دستکاری بشه و هم اینکه عنوان را می شه با توابع استاندارد حلقه احضار کرد

فقط در کدهای داخل news.php باید مقدار src در frame ای که الان <?php echo $u;?> هست را به

<?php $syndication_permalink = get_post_meta($post->ID, 'syndication_permalink', true); echo $syndication_permalink; ?>">

تغییر بدید و title را هم می تونید با تابع مستقیم

<?php the_title();?>

احضار کنید ولی اگر بجز فیدخوان در سایتتون مطالبی دیگه هم دارید که می خواهید در single.php عادی سایت باز بشند قضیه فرق می کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...