رفتن به مطلب

بررسی یک قالب برای cpu

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده دیروز روی یک هاست رایگان داشتم از قالب itheme2 استفاده میکردم تا قالب را ویرایش کنم و بعد به هاست اصلی منتقل کنم

مشکل اینجاست که بعد از نصب این قالب و کمتر از 24ساعت حالا ارور امده که شما از cpuبیش از حد استفاده کردید :blink:

من افزونه خاصی دیروز نصب نکردم و ادرس سایت را هم فقط خودم داشتم پس اگر مشکلی باشه باید از قالب باشه(از افزونه های کاهش cpu مثل gzip هم استفاده نکردم)

بنده به کدهای قالب نگاه کردم و مورد خاصی ندیدم به خصوص که قالب معروفی هم هست

حالا ایا این مشکل اصلا مربوط به هاست رایگان هست که خیلی حساس هست و مقدار cpuسرور هاشون خیلی کمه یا ممکنه با هاست اصلی و خریداری شده من هم این مشکل با قالب به وجود بیاد ؟؟؟

این هم لینک دانلود قالب از سایت رسمی سازنده قالب

http://themify.me/download/3/

این هم لینک صفحه معرفی قالب

http://themify.me/themes/itheme2

ممنون میشم استادان به قالب یک نگاه کنند و بیان کنند ایا این قالب مشکلی از نظر کد نویسی دارد که مصرف cpu را افزایش بدهد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر از پاسخ گویی دوستان

نکته :این قالب رایگان هست بنابراین مشکلی با قوانین انجمن ندارد :)

لینک به ارسال

با سلام

مشکلی در قالب نیست یه نکته هم عارض بشم که اکثرا سایت هایی که هاست و دامین رایگان می دن این مشکل رو مطرح می کنن و کلا توصیه نمی شه چون از نظر امنیتی هم اعتمادی به هاست های پولی نست چه به برسه به رایگانو بسیاری از مشکلات دیگر که با استفاده مداوم باعث می شه هر روز بدتر از دیروز باشه

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

با سلام

بنده دیروز روی یک هاست رایگان داشتم از قالب itheme2 استفاده میکردم تا قالب را ویرایش کنم و بعد به هاست اصلی منتقل کنم

مشکل اینجاست که بعد از نصب این قالب و کمتر از 24ساعت حالا ارور امده که شما از cpuبیش از حد استفاده کردید :blink:

همینکه از وردپرس استفاده می کنید برای متوقف کردن سرویس رایگانتون کافیه. برای تست می تونید از قالب پیش فرض استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...