رفتن به مطلب

مشکلی در پنل تنظیمات

پست های پیشنهاد شده

درود.

من دارم یه پنل تنظیمات حرفه ای آماده می کنم تقریبا آماده شده اما یک مشکلی وجود داره اونم اینه.اگه همه ی تنظیمات رو ذخیره کنم و سفارشی کنم.بعد پوسته فعلی که پنل تنظیماتش همه چیزش ذخیره شده تعویض کنم حالا تا چند ساعت یا یه روز و یا اینکه wamp server رو قطع کنم روز بعد پوسته رو فعال کنم تمام تنظیمات از قبل ذخیره شده از بین می ره و در textarea و input مقدار Y رو اتوماتیک وارد می کنه نمی دونم مشکل کجاست توابع رو همه رو بررسی کردم همه رو دوباره بازبینی کردم اما مشکلی نیست.فکر کنم تابعی باید کم داشته باشه اما نمی دونم چیه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

توابع زیر برای فراخوانی تنظیمات و افزودن مقادیر هست.فکر کنم باید موردی اینجا کم داشته باشه

//********** Get options from DB ***********//
function pasargad_get_option( $name ) {
$get_options = get_option( 'pasargad_options' );

if( !empty( $get_options[$name] ))
return $get_options[$name];
}
//********** Set value ***********//
function pasargad_set_value ($value, $default, $type = 'text') {
if ($type == 'text'){
if ( $value ) {
return $value;
} else {
return $default;
}
}elseif($type == 'boolean') {
if ( $value ) {
if ($value = 'on'){
return 'true';
}else{
return 'false';
}
} else {
return 'false';
}
}
}

لینک به ارسال

این کلشه؟

این که خیلی بیشتر از یک چیز کم داره علی الحساب این را اضافه کن ببین مشکلت برطرف میشه

function pasargad_options_exist( ) {
if( false == get_option( 'pasargad_options' ) ) {
add_option( 'pasargad_options' );
}
}

(شما در این کدها هیچ آپشنزی رو اد نکردی که آپدیتش کنی )

بعد می مونه که این پنل قراره صفحه ای مستقل داشته باشه یا در صفحه ی (فرمی) دیگه لود شده اگر قراره مستقل باشه نیاز به فرم و اکشن و باقی مطالب هم داره

این کدها فقط آرایه های آپشنز را مقدار value های فیلدهای text مقدار دهی می کنه

لینک به ارسال

نه کلش نیست در صفحه ی مستقل هست و همه کاراش انجام شده یه ماهه دارم کدهاشو می نویسم حدود 200KB هست اما فکر کردم مشکلش اینجا باید باشه که مشکل رو فهمیدم.همین پنل رو یکم سبک تر روی یک قالب دیگه پیاده کرده بودم اون پوسته رو فعال می کردم بعد میومدم این یکی رو فعال می کردم پنل ریست می شد همه input ها و textarea رو مقدار Y می داد.تداخل پیدا می کردن.

بازم ممنون اگر مشکلی بود ایندفعه کل فایل رو می زارم.

لینک به ارسال

نیازی به کد ها نیست مشکلی خوردید این دو نمونه ی خود وردپرس رزا ببینید و کدهاتون رو بر اساسش تنظیم کنید

http://codex.wordpress.org/Creating_Options_Pages#See_It_All_Together

http://codex.wordpress.org/Creating_Options_Pages#Example_.232

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...