رفتن به مطلب

خطای برقراری ارتباط با پایگاه داده

پست های پیشنهاد شده

سلام

من هیچ کاری روی سایتم انجام ندادم وبخوبی کار میکرد تا اینکه 24ساعت گذشته تا الآن صفحه سفید"خطای برقراری ارتباط با پایگاه داده"میاد فایل wp-config.php را نگاه کردم همه چیز درسته دیتابیس را ریپایر وآپتیمایز کردمتو وب وتو این انجمن اکثر تایپیکها را مطالعه وکارهایی که گفته شده انجام دادم ولی درست نمیشه مشکل از کجاست؟

ضمنا دوتا سایت روی همین سرور دارم یکیش کار میکنه دومیش این خطا میده!!

ادرس سایت

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

سلام، اگر کار خاصی انجام ندادین و بقیه سایت های شما هم این مشکل را دارد مربوط به سرور هست و ظاهراً دارند به روز رسانی یا تغییراتی انجام میدهند.

لینک به ارسال

سلام، اگر کار خاصی انجام ندادین و بقیه سایت های شما هم این مشکل را دارد مربوط به سرور هست و ظاهراً دارند به روز رسانی یا تغییراتی انجام میدهند.

نه.دوتا سایت که دارم روی یک سرور،اولی سالم است وکار میکنه

ققط دومی که آدرس دادم مشکل ارتباط با پایگاه داده داره!

الان48ساعت هست که ارتباطش قطع شده!

لینک به ارسال

اطلاعات پایگاه داده را با استفاده از php_mysql_connect مورد آزمایش قرار دهید تا مطمئن شوید مشکل از هاست یا وردپرس است.

لینک به ارسال

وارد MySql Databases بشید در هاستتون. اگر یه پیغام قرمز رنگ نشون داده بود یعنی سرور هاستتون خاموشه و باید به پشتیبانی خبر بدید.

در غیر این صورت ، وردپرس تون رو آپدیت دستی کنید (روش آپدیت دستی : http://tuts.icomp.ir/post/3827.php) و فایل کانفیگ رو هم دوباره تنظیم کنید.

آیا افزونه Itheme Securety (همون Better WP Security) نصبه؟ چون این افزونه یه چند مدته که خطاهای عجیبی میده و هنوز هم بر طرف نشده! اگه نصبه در پوشه پلاگین ، افزونه حذف کنید.

اگر بازم درست نشد یا اینکه نصب نیست ، به هاستتون اطلاع بدید.

لینک به ارسال

مراحل زیر را طی کردم ولی مشکل جدید پیش آمده

دیتابیس جدید ساختم وبک آپ قبل را ایمپورت کردم و وردپرس طبق آموزشی که لینک دادین دستی آپدیت و سایت راه اندازی شدوخوب کار میکرد

تعدادی از افزونه ها آپدیت نشده بود خواستم آنها را آپدیت کنم خطای زیر داد

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request

حالا دیگه فقط هیدرسایت نمایش میده ومطالب نمیاد افزونه ها هم کاملا غیرفعال کردم ولی بازهم درست نمیشه باید چکار کنم؟

آدرس

لینک به ارسال

این مورد میتونه از تغییر ورژن PHP باشه

به هاستینگتون بگید آیا ورژن PHP سرور را تغییر داده اند یا خیر

لینک به ارسال

این مورد میتونه از تغییر ورژن PHP باشه

به هاستینگتون بگید آیا ورژن PHP سرور را تغییر داده اند یا خیر

اون ارور بقول شما قابل بررسی هست

ولی بالاخره سایت که باید برام نمایش بده

الآن فقط هیدرسایت نمایش میده

مگر اینهم ربطی به تغییر ورژن پی اچ پی داره؟ بعد از آپدیت وردپرس سایت نمایش میداد!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...