رفتن به مطلب

افزونه ایجاد کننده یک دایرکتوری در root سایت و قرار دادن یک فایل php در امکان ویرایش آن

پست های پیشنهاد شده

با سلام

به یک افزونه نیاز دارم که پس از نصب یک دایرکتوری myads در مسی اصلی سایت ساخته و یک فایل index.php نیز در آن قرار دهد و از قسمت مدیریت افزونه بتوان محتویات فایل index.php ویرایش کرد.

این صفحه (index.php ) نیازی به استفاده از قالب ورد پرس ندارد و فقط ممکن است از html خالی یا کدهای مستقل php برای امور تبلیغاتی استفاده کند

با تشکر

لینک به ارسال

افزونه اگر بخواد براتون دایرکتوری درست کنه عملا امنیت سایت را به هم می زنید یعنی دسترسی پوشه اصلی را باید خواندنی و نوشتنی کنید که درست نیست چرا دستی پوشه را اضافه نمی کنید؟

لینک به ارسال

با سلام

بدلیل اینکه میخوام از کنترل پنل وردپرس قابلیت کنترل و مدیریت داشته باشه و قابل آپدیت شدن باشه.

با توجه به راهنمایی و تذکر بحث امنیتی که شما فرمودید، بدلیل رسیدن به هدف، آیا افزونه ای داریم که یک برگه جدید ایجاد کنه و یک آدرس مشخص داشته باشه(sitename/myads) و از بخش مدیریت افزونه بشه کدهای html یا php را در آن قرار داد و در صفحه ایجاد شده امکان تعریف داشتن یا نداشتن قالب برای صفحه وجود داشته باشه

با تشکر

لینک به ارسال

کلا چیزی که گفتید رو متوجه نشدم یعنی چی باشه

دقیق توضیح بدید چی کار می خواهید بکنید

اگر برگه php جداگانه ای رو می خواهید ویرایش و ذخیره کنید چه ارتباطی با پنل وردپرس داره؟

اگر منظورتون اینه که یک سری کد را در یک textarea بریزید و ذخیره اش کنید روی هاست که روشش فرق داره و نیازی به وردپرس هم نداره می شه خارج از وردپرس همه کارش را به راحتی انجام داد

اگر هدفتون ساخت tryit است که خودش رایگان و سورس بازه از خودش به طور مستقیم استفاده کنید بهتره

http://sourceforge.net/projects/tryiteditor/

لینک به ارسال

با سلام

ضمن تشکر از راهنمایی شما.

من برای یک سری مشتری وردپرس نصب میکنم و میخوام یک صفحه و آدرس خاص در همه این ورد پرسها وجود داشته باشه که یک متن و یا عبارت مشخص یا تبلیغاتی و یا معرفی خدمات من رو نشون بده ، مثلا با فعال کردن این افزونه یک برگه در سایت ایجاد شده و http://sitename/myads فعالش شده و اطلاعات این صفحه علاوه بر یک سری کدهای html , php و چیزی رو نشون بده که من در یک آدرس مشخص در اینترنت قرار داده ام(http://forum.wp-parsi.com/myads)

به یک پلاگین ورد پرس نیاز دارم که قابلیت انجام اینکار را داشته باشه

الان خودم بصورت دستی اینکار را انجام میدهم اما برای انجام اینکار حتما باید به کنترل پنل هاست رفته و اینکار را انجام بدهم و در مواردی که میخوام برای یک کسی اینکار را انجام بدهم و دسترسی به هاستش ندارم مشکله، اگه پلاگین باشه میتونم اونو به خود مشتری بدم و بگم روی وردپرسش نصب کنه و از این صفحه استفاده کنه

البته اگر در صفحه اصلی افزونه هم بتونم بفهمم که چه سایتهایی از این افزونه استفاده میکنند هم خیلی خوب میشه

امیدوارم تونسته باشم منظورمو بدرستی بیان کنم

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

در حقیقت میخوام یه آدرس مثل http://blog.parhost.net/rnd یا fkhandani.ir/rnd باشه ، با لود شدن این صفحه یکی از پستهای وبلاگ بصورت تصادفی نشون داده میشه و من میخوام یکنوار تبلیغاتی بالای این صفحه ایجاد کنم که محتویات این نوار تبلیغاتی از داخل کنترل پنل وردپرس قابل تعریف و مدیریت باشه و در زیر این نوار تبلیغاتی یک پست تصادفی از این وبلاگ نشون داده بشود.

این صفحه را بصورت دستی اومدم توی بخش کنترل پنل هاست با قرار دادن یک دایرکتوری و فایل php ایجاد کرده ام. و الان درست کار میکنه و مشکلی نداره، ولی میخوام این بصورت یک افزونه باشه که بتونم به دوستان و مشتریام بدم که براحتی روی وردپرسشون نصب کنند

با تشکر

لینک به ارسال

این چیزی که شما می خوای نیاز به دایرکتوری و فایل نداره یک page template باید بسازید و یک ابزارک اگر فرصت شد کدش رو می گذارم

لینک به ارسال

با سلام

از صبر و راهنمایی های شما بسیار ممنون و سپاسگزارم

من میخوام این مورد بصورت یک افزونه باشه و در سایتی که بعنوان سازنده مشخص میشه مشخص باشه که چه سایتهایی از این افزونه استفاده میکنند و نسخه جدید هم بتونن آپدیت کنند.

لطفا راهنمایی بفرمایید که آیا همچین افزونه ای هست یا نه و راهکار چیست.

با تشکر

لینک به ارسال

چجوری در سایت اصلی می خواهید سایتهای استفاده کننده را مشخص کنید

افزونه را هر کسی کپی کنه نصب می کنه دیگه

برای به روز رسانی هم باید افزونه تون رو در مخزن وردپرس ثبت کنید تا به روز رسانی بشه و یا اگر به صورت شخصی می خواهید باید با json و xml کاملا آشنایی داشته باشید و براش یک rss مخصوص به روز رسانی بنویسید

یا اینکه کلا به صورت cdn اجراش کنید یعنی اسکریپت اصلی رو سایت مرجع باشه و کد اسکریپت بهش وصل بشند که نیازمند سروری قدرتمنده و باید سرویستون بتونه ترافیکشون رو تحمل کنه

کارتون کار پخته ای نیست اجرای یک کوئری و یک سایدبار افقی به دنگ و فنگش نمی ارزه

لینک به ارسال

با سلام

ضمن تشکر از راهنمایی های تخصصی و حرفه ای شما.

فکرکنم با توجه به تذکرات و راهنمایی های شما باید هدفم را بصورت زیر تغییر داده و اصلاح کنم:

یک افزونه وردپرس نیاز دارم که با فعال سازی آن یک برگه با آدرس مشخص در کنترل پنل وردپرس ایجاد کند.

(باید اینکار توسط یک افزونه انجام شود) لطفا راهنمایی بفرمایید که آیا افزونه ای برای اینکار وجود دارد که بعد بتونم اصلاحش کنم یا نه؟

با تشکر

لینک به ارسال

افزونه ای برای اینکار سراغ ندارم

شما اگر می خواهی تولید کننده افزونه باشی خودت دست به کار شو و افزونه ای که می خواهی را بنویس

در هر قسمتش هم سئوال داشتید در همین انجمن مطرح کنید بی پاسخ نمی مونه ولی سئوال کلی نپرسید که کل کدهای افزونه را براتون باز نویسی کنند

اول کارتون را درست آنالیز کنید

بعد بخش به بخش بنویسید

در مرحله ی اول هم روی قالبتون بسازیدش بعد با یک فیلتر یا اکشن می شه افزونه اش کرد

این پیوند را هم برای شروع بخوانید

ایجاد پنل تنظیمات در مدیریت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...