رفتن به مطلب

مشکل در نمایش تاریخ آخرین به روز رسانی سایت در افزونه آمار

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

بنده آخرین نسخه افزونه آماره وردپرس که توسط آقای صوفی نوشته شده رو نصب کردم ولی الان تاریخ آخرین به روز رسانی رو به صورت میلادی نمایش میده .

جستجو هم کردم و همچین مشکلی قبلا بود ولی چون فرموده بودند که اگه به نسخه جدید آپدیت کنیم حل میشه و حل نشده تاپیک زدم .

درضمن حتی تو پنل مدیریت وقتی به بهینه سازی > به روز رسانی ها هم مراجعه میکنم تاریخ رو اونجا هم به صورت میلادی نوشته .

این هم نمونه آنلاین : http://mahdownloads.ir

با تشکر فراوان

ویرایش شده توسط mahforum
لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید

بنده آخرین نسخه افزونه آماره وردپرس که توسط آقای صوفی نوشته شده رو نصب کردم ولی الان تاریخ آخرین به روز رسانی رو به صورت میلادی نمایش میده .

جستجو هم کردم و همچین مشکلی قبلا بود ولی چون فرموده بودند که اگه به نسخه جدید آپدیت کنیم حل میشه و حل نشده تاپیک زدم .

درضمن حتی تو پنل مدیریت وقتی به بهینه سازی > به روز رسانی ها هم مراجعه میکنم تاریخ رو اونجا هم به صورت میلادی نوشته .

این هم نمونه آنلاین : http://mahdownloads.ir

با تشکر فراوان

سلام

دوست عزیز این آمار سایتتون که می فرمایید کجا هست؟ یعنی من اصلا تاریخ آخرین بروزرسانی رو تو سایت نمی بینم.

لینک به ارسال

بعد از نصب افزونه کلا صفحه مدیریتم پریده بود خود سایتمم مشکل دار شده بود به خاطر همین مجبور شدم افزونه رو غیرفعال کنم الان دوباره مجددا فعالش میکنم .

با تشکر

لینک به ارسال

من باز هم سایت رو نگاه کردم اما ابزارک افزونه رو ندیدم. بهتون پیشنهاد میکنم همه افزونه ها به جز افزونه wp-parsidate رو غیرفعال کنید.

قاعدتا در این حالت باید سایت بدون مشکل کار کنه.

بعد دونه دونه افزونه ها رو فعال کنید اولین جایی که به مشکل خوردین معلوم میشه که parsidate با چی مشکل داره...

راستی امکانش هست که با پوسته هم تداخل داشته باشه ها... یه پوسته استاندارد مثل twentythirteen رو روی سایت امتحان کنید ببینید شاید افزونه با پوسته مشکل داره...

لینک به ارسال

با تشکر از پاسخ های شما دوست عزیز

من قالب و عوض کردم و از قالب های خود وردپرس استفاده کردم باز هم نمایش نداد . الان میتونید تو سایت مشاهده کنید . من بسته پارسی ساز و نصب کردم وقتی تو ابزارک ها آمار رو اضافه میکنم

تو نمایش تاریخ به صورت : دوتا گزینه هست یکی نمایش به صورت میلادی و اون یکی هم به صورت شمسی هست وقتی شمسی رو میذارم نشون نمیده ولی وقتی میلادی رو میذارم تاریخ رو به صورت

میلادی درست نشون میده . والله خودمم موندم .

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز یه نگاه به آدرس زیر بندازید:

http://moshaver-konkur.ir/

این سایت از آخرین نسخه وردپرس و آماره استفاده میکنه. قالبش هم صحیفه است ولی مشکل شما رو نداره .

پ.ن: اون کاری که در مورد غیرفعال کردن افزونه ها گفتم انجام دادین؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...