رفتن به مطلب

انتقال سایت از لوکال به هاست

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من اومدم سایت رو روی لوکال درست کردم و تمامی فایل های ورد پرس رو هم با فایل زیلا به هاست منتقل کردم حالا هر چی که میخوام دیتابیس رو انتقال بدم ارور 1044 میده 82894988698167378747.png

لینک به ارسال

برای انتقال وردپرس از لوکال هاست به سرور از آموزش زیر استفاده کنید .

http://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-move-wordpress-from-local-server-to-live-site/

لینک به ارسال

سلام دوست من , این کار نیاز به آموزش خاصی نداره واقعا خیلی سادست , نحوه انجام به این صورت است که :

اگر شما از نرم افزار Xampp یا wamp برای لوکال هاست استفاده میکنید , در نرم افزار Xampp , پوشه htdocs را پیدا کنید و پوشه مربوط به وردپرس را خود را داخل به هاست خود انتقال دهید و در Wamp هم به پوشه WWW بروید و مراحل قبل را انجام دهید

خوب تا اینجا اگر وب سایت خود را باز کنید با خطای پایگاه داده مواجه میشوید برای اینکار هم باید از دیتابیس خود در phpmyadmin یک کپی بگیرید و به دیتابیس خود انتقال دهید

همین !

آموزش بیشتر در نحوه انتقال سایت از لوکال ( با Wamp ) به هاست :

http://www.hostnegar.com/learn/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA

آموزش بیشتر در نحوه انتقال سایت از لوکال ( با Xmapp ) به هاست :

http://www.hamyarwp.com/wordpress/wparticles/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%88%D8%A8%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%84%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A8/

موفق و پیروز باشید ;)

ویرایش شده توسط ایــــــــران وردپــــــرس
لینک به ارسال

سلام دوست من , این کار نیاز به آموزش خاصی نداره واقعا خیلی سادست , نحوه انجام به این صورت است که :

اگر شما از نرم افزار Xampp یا wamp برای لوکال هاست استفاده میکنید , در نرم افزار Xampp , پوشه htdocs را پیدا کنید و پوشه مربوط به وردپرس را خود را داخل به هاست خود انتقال دهید و در Wamp هم به پوشه WWW بروید و مراحل قبل را انجام دهید

خوب تا اینجا اگر وب سایت خود را باز کنید با خطای پایگاه داده مواجه میشوید برای اینکار هم باید از دیتابیس خود در phpmyadmin یک کپی بگیرید و به دیتابیس خود انتقال دهید

همین !

آموزش بیشتر در نحوه انتقال سایت از لوکال ( با Wamp ) به هاست :

http://www.hostnegar.com/learn/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA

آموزش بیشتر در نحوه انتقال سایت از لوکال ( با Xmapp ) به هاست :

http://www.hamyarwp.com/wordpress/wparticles/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%88%D8%A8%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%84%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%A8/

موفق و پیروز باشید ;)

باور کن مهندس منم همین کارو کردم ولی ایمپورت نمیشه موندم که چیکار کنم ؟؟؟؟
لینک به ارسال

متاسفانه در حال حاضر دسترسی به کامپیوتر ندارم و با تبپت آنلاین هستم و اگر نه براتون انجامش میدادم شما میتوانید از بچه های انجمن برای این کار کمک بگیرید

لینک به ارسال

متاسفانه در حال حاضر دسترسی به کامپیوتر ندارم و با تبپت آنلاین هستم و اگر نه براتون انجامش میدادم شما میتوانید از بچه های انجمن برای این کار کمک بگیرید

از لطف شما سپاسگزارم

لینک به ارسال

دوست عزیز شما چطوری جداول رو import میکنید ؟؟

اول باید شما نام دیتابیس رو به همراه یک نام کاربری بسازید و هر دو رو با هم مچ کنید بعد از این کار باید از طریق phpmyadmin روی دیتابیس کلیک کنید و جداول رو ایمپورت کنید .

دقیقا شما مشکلتون اینکه بدون ساخت دیتابیس به صورت مستقیم فایل جداول پایگاه داده رو ایمپورت میکنید .

لینک به ارسال

دوست عزیز شما چطوری جداول رو import میکنید ؟؟

اول باید شما نام دیتابیس رو به همراه یک نام کاربری بسازید و هر دو رو با هم مچ کنید بعد از این کار باید از طریق phpmyadmin روی دیتابیس کلیک کنید و جداول رو ایمپورت کنید .

دقیقا شما مشکلتون اینکه بدون ساخت دیتابیس به صورت مستقیم فایل جداول پایگاه داده رو ایمپورت میکنید .

باور کن منم دارم همین کار میکنم

لینک به ارسال

دوستان سلام

من اومدم سایت رو روی لوکال درست کردم و تمامی فایل های ورد پرس رو هم با فایل زیلا به هاست منتقل کردم حالا هر چی که میخوام دیتابیس رو انتقال بدم ارور 1044 میده

عزیز با افزونه های زیادی که توی مخزن وردپرس هستند از لوکالتون بک آپ بگیرید و بعد از نصب وردپرس توی هاستتون اطلاعاتو ریستوری کنید.شما همچنین میتونید از طریق phpmyadmin لواکالتون اطلاعات رو برداشته و به صورت دستی در mysql هاستتون وارد کنید.

ویرایش شده توسط partak-design.ir
لینک به ارسال

دوستان از کمک همه تون ممنونم

حالا من سایت من اومد بالا تو پیج contact form من از افزونه contact form7 استفاده کردم ولی وقتی که پیام رو مینویسم و سند میکنم نمی دونم چرا تو پنل ورد پرس چیزی نماد ؟؟؟؟

لینک به ارسال

دوستان از کمک همه تون ممنونم

حالا من سایت من اومد بالا تو پیج contact form من از افزونه contact form7 استفاده کردم ولی وقتی که پیام رو مینویسم و سند میکنم نمی دونم چرا تو پنل ورد پرس چیزی نماد ؟؟؟؟

پیام ارسال میشه به ایمیلتون ...

لینک به ارسال

دوستان داره به پوشه junk میفرسته.یه مورد دیگه هست که من نسخه انگلیسی رو نصب میکنم ولی اتوماتیک فارسی میشه

چون از نسخه فارسی وردپرس استفاده می کنید فارسی میشه. در هر صورت اگه ایمیل ارسال نمیشه باید تنظیمات وب سرور رو بررسی کنید.

لینک به ارسال

چون از نسخه فارسی وردپرس استفاده می کنید فارسی میشه. در هر صورت اگه ایمیل ارسال نمیشه باید تنظیمات وب سرور رو بررسی کنید.

نسخه استفاده شده وردپرس انگلیسی هست 3.9.1 و وب سرور هم سالمه چون داره ایمیل داره سند و ریسیو میکنه ولی چرا میفرسته به junk mail

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...