رفتن به مطلب

مشکل با افزونه wp-sms.1.9

پست های پیشنهاد شده

در سرور من soap فعال است .

متاسفانه بعد از فعال کردن ابزارک و یا قرار دادن کد در صفحه برای اشتراک خبرنامه سایت کلاً سفید بالا میاد و مجبور میشوم افزونه رو پاک کنم .

در بیشتر مواقع وقتی تیک تنظیمات را هم میزارم سفید میاره و دیگه سایت بالا نمیاد.

لینک به ارسال

فایل های افزونه را مجدد برروی هاست بارگزاری کنید و اگر درست نشد، فایل hostiran.class.php را پاک کنید.

ولی تا زمانی که کلاس فراخوانی نشود، این فایل ها اجرا نمیشوند! احتمالا شما قبلا از این افزونه استفاده میکردین. به phpmyadmin مراجعه کنید و دیتابیسی را که وردپرس برروی آن است را انتخاب کرده و جدول wp_options را انتخاب و در option_name بدنبل wp_webservice بگردید و محتویاتش را خالی کنید و به افزونه ها مراجعه کنید و افزونه را فعال کنید.

سلام

راستش من هم همین مشکل رو دارم ولی هرچقدر گشتم wp_webservice رو پیدا نکردم!! به نظرتون جی کار کنم؟

خیلیی ممنون

لینک به ارسال

در فایل error_log ببینید چه خطایی دارید؟

قربونت برم این فایل پر از خط های خطاست ولی کدی که مربوط به خطای این پلاگین باشه را نتونستم پیدا کنم.

حیف این پلاگین خوب که اینطوری داره از بین میره

لینک به ارسال

منم webservice رو پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید . میگه افزونه به علت مشکل جدی غیر فعال شد :ph34r:

لینک به ارسال

سلام

و تشکر از سازنده افزونه پیام رسان وردپرس

بنده یکی از سامانه های پیامکی رو خریداری کردم و افزونه رو نصب کردم

اما وقتی تو قسمت تنظیمات میرم و میخوام یوزر پس رو وارد کنم صفحه کامل لود نمیشه و باالطبع تنظیمات اعمال نمیشه

یکی از دوستان میگفت مشکل از سرور و تنظیمات اون هست

اگه میتونید کمک کنید و بگید مشکل از چیه

بررسی کنید با زدن تیک jQuery این اتفاق میافته؟

شاید با پوسته شما تداخل داشته باشه/

منم webservice رو پیدا نکردم لطفا راهنمایی کنید . میگه افزونه به علت مشکل جدی غیر فعال شد :ph34r:

از ورژن هایی استفاده کن که سرویس دهنده شما در آن وجود داشته باشه

من همین مشکل رو داشتم رفتم سراغ 1.9.2 درست شد

لینک به ارسال

بررسی کنید با زدن تیک jQuery این اتفاق میافته؟

شاید با پوسته شما تداخل داشته باشه/

از ورژن هایی استفاده کن که سرویس دهنده شما در آن وجود داشته باشه

من همین مشکل رو داشتم رفتم سراغ 1.9.2 درست شد

میشه بیشتر توضیح دهید . تفاوت ورژن های مختلف چیه

لینک به ارسال

اقای مصطفی صوفی لطفا یک آپدیت برا افزوده بده و مشکلاتشو برطرف کن . توی یه هاستم نصب میشه توی هاست دیگم نصب نمیشه

لینک به ارسال

میشه بیشتر توضیح دهید . تفاوت ورژن های مختلف چیه

به این آدرس سری بزن و ورژن هایس دیگه رو نصب کن شاید سرویس دهنده مورد نظرتون توی ورژن های دیگه وجود داشته باشه

قبلا هم گفتم من دچار همین مشکل شدم ورژن 1.9.2 رو نصب کردم حل شد B)

به این آدرس سری بزن و ورژن هایس دیگه رو نصب کن شاید سرویس دهنده مورد نظرتون توی ورژن های دیگه وجود داشته باشه

راستی تفاوتشون اینه که شمن ارتقاء سیستم کدنویسی توسط مصطفی بعضی از سرویس دهنده ها اضافه و بعضی ها حذف میشن

لینک به ارسال

سلام، وقت بخیر.

بابت تاخیر در پاسخ به تایپیک عذرخواهی میکنم.

مشکلات را لیست کنید و در یک تایپیک قرار دهید تا در آپدیت بعدی مدنظر قرار گیرد.

البته لازم به ذکر است که درصد بیشتری از مشکلات دوستان مربوط به موارد دیگری است که با کمی جستجو در این رابطه میتواند مشکل را رفع کند.

لینک به ارسال

راستی تفاوتشون اینه که شمن ارتقاء سیستم کدنویسی توسط مصطفی بعضی از سرویس دهنده ها اضافه و بعضی ها حذف میشن

میشه لینک ورژنی که استفاده می کتی رو بدی من سرچ کردم پیداش نکردم

لینک به ارسال

میشه لینک ورژنی که استفاده می کتی رو بدی من سرچ کردم پیداش نکردم

سلام این لینکشه

http://wordpress.org/plugins/wp-sms/developers/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...