رفتن به مطلب

ایندکس شدن مطالب عجیب غریب در گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اعضای انجمن

بنده یک مشکلی برام پیش اومده و اونکه در یک سایت تازه تاسیس در بین ایندکس های سایت همچین مواردی دیده میشه :

6drcxo2pengtv2lgxe1.jpg

نکات :

بنده از این افزونه ها استفاده می کنم

بارگذاری خودکار تصاویر

Auto Post Thumbnail

All In One SEO Pack

SEO Friendly Images

Google XML Sitemaps

Link Manager

Wordpress Popular Posts

WP-PostViews

WP No Category Base

و......

به نظرتون این افزونه ها ممکنه تداخل ایجاد کنن ؟؟ چون روز به روز اونطور ایندکس ها داره بیشتر میشه

و اینکه من از پیوند یکتای فارسی در هنگام پست زدن استفاده می کنم

سوال بعدیم هم در مورد ارزش بیشتر صفحات تگ در گوگل نسبت به خود مطالب اصلی هست

برای مثال شما اینجا رو ببینید

می بینید که صفحات تگ ها بالاتر از حتی صفحه اصلی سایت در گوگل ایندکس شدن

پیش آ پیش ممنون از دوستانی که در حل این مشکل کمک می کنن

لینک به ارسال

خیر دوست من. این دامنه حتما قبلا به دست کس دیگه ای بوده که روی دامنه ی اصلی از یه انجمن مای بی بی استفاده می کرده. هر چند اون چیزی که تو عکس هست برای من نمایش داده نمیشد و همه چی درسته :)

لینک به ارسال

فک نمی کنم ! چون خودم این دامنه رو ثبت کردم و در هیچ کجا ایندکس و یا بک لینکی نداشت :huh:

شاید هم حرف شما درست باشه

لینک به ارسال

من همچنین دامنه رو قبلا دیدم بودم یعنی میشه گفت قبل شما یکی دامنه رو ثبت کرده بوده!!!

ویرایش شده توسط iran1404
لینک به ارسال

چ جالب !!

امکان داره این ایندکس ها در آینده بیشتر بشن و البته مشکل ساز ؟؟؟؟

در مورد سوال دومم چی ؟؟ مشکل از کجاست

لینک به ارسال

خیر به هیچ وجه مشکل ساز نیستن. بعد از یه مدت به صورت خودکار حذف میشن. البته می تونید در گوگل وبمسترز هم base address مربوط به نتایج مای بی بی روی دامنه اصلی رو حذف کنید :)

لینک به ارسال

خیر به هیچ وجه مشکل ساز نیستن. بعد از یه مدت به صورت خودکار حذف میشن. البته می تونید در گوگل وبمسترز هم base address مربوط به نتایج مای بی بی روی دامنه اصلی رو حذف کنید :)

میشه بیشتر در این مورد توضیح بدید یا لینک آموزشی در این مورد بدید ؟؟ چون الان تو گوگل وبمستر حدود 150 تا Not found پیدا شده هر روز بیشتر میشه !!

اگه از افزونه 404 Redirection استفاده کنم مشکل حل میشه ؟؟؟ چون تو گوگل وبمستر زده 404

ویرایش شده توسط m0stafa
لینک به ارسال

به http://www.google.com/webmasters برید. در اونجا وارد اکاننتون بشید بعد روی سایتتون که ثبت کردید کلیک کنید تا به تنظیماتش برید.

در منو سمت چپ روی Google Index کلیک کنید و بعد روی Remove URLs کلیک کنید. در صفحه بعدی ، روی دکمه Create a new removal request کلیک کنید. در اون کادر این رو قرار بدید:

/showthread.php

و cantinue رو بزنید. حالا باید صبر کنید تا اون آدرس ثبت بشه :)

لینک به ارسال

به http://www.google.com/webmasters برید. در اونجا وارد اکاننتون بشید بعد روی سایتتون که ثبت کردید کلیک کنید تا به تنظیماتش برید.

در منو سمت چپ روی Google Index کلیک کنید و بعد روی Remove URLs کلیک کنید. در صفحه بعدی ، روی دکمه Create a new removal request کلیک کنید. در اون کادر این رو قرار بدید:

/showthread.php

و cantinue رو بزنید. حالا باید صبر کنید تا اون آدرس ثبت بشه :)

الان تو گوگل وبمستر زده 154 Not found و لی اینا تو ایندکس گوگل نیست

به نظرتون اگه حساسیت بخرج ندم و منتظر بمونم خودشون رفع نمیشه ؟؟؟

ویرایش شده توسط m0stafa
لینک به ارسال

چرا همینطوره.

اینها ، خودتونم به هر دری بزنید بازم هستن. پس از یه مدت گوگل خودش پی می بره که چه خبره. زیادم طول نمی کشه :)

لینک به ارسال

چرا همینطوره.

اینها ، خودتونم به هر دری بزنید بازم هستن. پس از یه مدت گوگل خودش پی می بره که چه خبره. زیادم طول نمی کشه :)

اینکه روز به روز داره زیاد میشه تو گوگل وبمستر مشکلی نیست ؟؟

و سوال بعدیم اینکه تو ایدنکس های گوگل فید ها هم ایندکس میشم البته بعضی هاشون

چطوری می تونم جلوی ایندکس فیدها رو بگیرم تو فایل ربات هم جلوگیری کردم :

http://avaliha.ir/robots

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...