• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه.

چندی پیش واسه یکی از افزونه هایی که ساختم با مشکل filterینگ مواجه شدم. اون API که افزونه باهاش کار میکرد، هیلتر شد (عمدا از عبارت اصلی استفاده نمیکنم که مبادا مطلب اسپم یا چیز دیگه تلقی شه :huh: )

خلاصه خدمتتون عرض کنم تو این آموزش میخوام بهتون یاد بدم اگه یه موقع خدای نکرده با هیلترینگ یه دامنه مواجه شدید بلافاصله بفهمید و یه دامنه جایگزین داشته باشین (به هر حال پیشگیری بهتر از درمانه)

برای بررسی راه های مختلفی هست. یکیش اینه که دامنه رو باز کنیم و توش دنبال عبارت "دسترسی به تازنمای فراخوانده شده امکان پذیر نمی باشد" بگردیم که این کار کاملا مزخرفه چون زمان پاسخگویی و اعلام نتیجه بیشتر از 5 دقیقه طول میکشه :mellow: (البته روی لوکال بیشتره) راه دیگه اینه که تایتل (عنوان صفحه) رو بررسی کنید که این راه هم یک راه درست نیست چون با توجه به موضوع هیلترینگ سایت کد عنوان فرق میکنه و ممکنه دامنه مورد نظر در یک بازه زمانی به دلایل مختلف هیلتر بشه و کد تغییر کنه.

اما چیزی که همه جا ثابته آدرس ای پی سایت پیوند هاست

http://10.10.34.34

ماشالا عجب ای پی جالبیم داره بزنم به تخته [شکلک زدن به تخته]

حالا من با استفاده از دستور CURL یک درخواست رو شبیه سازی می کنم که انگار واقعا یه کاربر داره دامنه رو بررسی می کنه (با این دستور CURL انشاالله آشنا هستید که ؟ :blink: )

function is_filter($Url){
$ch = curl_init();
$ch = curl_init();
curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, $Url);
curl_setopt($ch, CURLOPT_HEADER, TRUE);
curl_setopt($ch, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, FALSE);
curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, TRUE);
$a = curl_exec($ch);
return strpos($a , 'http://10.10.34.34') ? true : false;
}

این تابع خروجی خاصی رو چاپ نمیکنه برای دیدن خروجی باید از var_dump() استفاده کنید یا print_r() البته لزومی هم به چاپ چیزی نداره.

حالا با یک شرط این تابع رو به کار می بریم.

$url_status=is_filter('http://www.google.com');
if($url_status==true){
echo 'سایت هیلتر نیست';
}
else{
echo 'اوخ اوخ، نیا نیا ! سایت هیلتر است عاقا';
}

این یکی از چند روش کاربردی برای بررسی دامنه اس ! :D

ویرایش شده در توسط moh4mmaD

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من خودم همیشه از این راه امتحان میکنم

وارد سایت زیر میشم :

http://whois.domaintools.com

در کادر WHOIS LOOKUP اسم دامنه رو مینویسم و سرچ رو میزنم

اگه فیلتر بود صفحه تار نمای قشنگ و زیبا نمایان میشه :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط boyit
      با سلام 
      بنده دو سال پیش یک دامنه در اختیار داشتم و اون رو به شبکه اجتماعی عکس تبدیل کردم و چیزی در حدود 300 کاربر فعال هر روز مشغول به ارسال عکس بودند به طوریکه رتبه الکسای کشوری به زیر 3000 رسید، اما برای مدتی وب سایت فیلتر شد و بعد رفع فیلتر هم دست از سر وب سایت برداشتیم 
      در زمان اوجش و قبل فیلتر شدن بین 700 تا 1200 ورودی گوگل داشت
      الان باز قصد راه اندازی وبسایت عکس را دارم 
      میخواستم بدونم آیا این دامنه قدیمی که به مدت 1سال هستش که بصورت کامل خالی بوده تاثیر مثبتی روی سئو و ورودی گوگل و ... داره ؟ 
      چونکه اگر بی تاثیر باشه دامنه ای با مسمی تر پیداکردم اونو ثبت میکنم و اگرم تاثیر داره که همینو باز ست کنم 

• توسط MahTV
      وقت بخیر اساتید و دوستان محترم
      من میخوام فایل هایی که از سایت های فیلتر شده مثل یوتیوب و ... در سایت خودم قرار میدم بدون ارور فیلترینگ نمایش داده بشن (یعنی در اصل از سرور اون سایت ها استفاده بشه )

ممنون میشم راهنمایی کنید 
    • توسط shervanf
      با سلام میخواستم یه افزونه بهم معرفی کنید که شرایط زیر رو داشته باشه هر چی گشتم نتونستم چیزی پیدا کنم
      فیلتر خاص محصولات بر اساس شاخه ای که هستن مثلا من تو فروشگاهم هم موبایل میفروشم هم لباس.کیخوام تو شاخه لباس فیلتر ها بر اساس سایز لباس و رنگ باشه اما بریم تو شاخه موبایل بر اساس برند و سایز و ...
      همه فیلترا دسته بندی فرقی نداره همه رو با هم میارن
      میخوام تو هر دسته یه سری فیلترای خاص نمایش داده بشه.
      لطف کنید راهنمایی کنید.مشابه این هم بامیلو داره
    • توسط mbonjakhi
      باسلام
      سوالی از خدمتتون داشتم.
      میشه من یه دامنه .ir خریداری کنم و کد های یک سایت خاص رو کلا کپی کنم و تو دامنه خودم بکار ببرم؟
      یعنی اینکه دیگه نیازی به طراحی سایت نداشته باشه و به راحتی سایتم ساخته بشه؟
      اگه امکانش هست واسم یه مقدار توضیح بدید باید چیکار  کنم.
      ممنون
    • توسط behnam_buss
      سلام
      بخش دسته بندی محصولات در ووکامرس من غیرفعال شده و دسته بندی هایی که قبلا انجام داده بودم رو نمی تونم ببینم و ویرایش کنم و یا حتی وقتی یه دسته بندی جدید هم می سازم نمایش داده نمیشه.
      هر محصول هم که اضافه می کنم و جایی که باید محصول رو تو دسته بندی خودش قرار بدم بازم دسته بندی رو تو قسمت ویرایش خود محصول نمی بینم و نمی تونم تو دسته ی خاص خودش قرار بدم.
      ضمنا همین مشکل برای بخش فهرست های سایتم هم بوجود اومده و فهرست ها رو نمی بینم و کلا بخش فهرست های وردپرسم غیرفعال شده و نمی تونم فهرست جدید بسازم.
      نکته ای که هست اینه که فهرست ها و دسته بندی های قبلی که ساخته بودم تو خود سایت که داره نمایش داده میشه درسته و تو بخش مدیریت وردپرس این مشکلات وجود داره!!!