رفتن به مطلب

جلوگیری از حملات ddos

sir1

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند روزی هست که امار سایتم افزایش پیدا کرده و اکثر بازدید کننندگان به صفحه اصلی اومدن.

مصرف پهنای باندم روز به روز داره بیشت میشه.

توی این موقع امتحانات سابقه نداشته که اینجوری امار سایت بالا بره. منم مبتدی هستم نمیدونم باید چطور با این مشکل رو به رو بشم.

به پشتیبانی اطلاع دادم. اینجا هم اومدم که اگه کاری هست که خودمم باید انجام بدم راهنمایی کنید که چیکار کنم؟

لینک به ارسال

کنترل پنلت چیه ؟

اگر سی پنل هست برو توی قسمت آمارگیرش ببین بیشترین مصرفت کجاست ؟

لینک به ارسال

cpanel هست.

به میزبانیم گزارش دادم. سایتمو فعلا به حالت تعلیق در اوردن. فک کنم حملات شدید بوده

لینک به ارسال

ببین حتی اگه حمله شدید باشه باید خود فایروال جلوشو بگیره نه اینکه کلشو بریزه روی سرور شما

اگه حمله شدید باشه قبل از اینکه پهنای باندت رو مصرف کنه سرور داون میشه :)

پس حمله شدید نیست یه جایی مصرف داری مثل smtp یا ftp و ...

ببین کجاست اون مصرفت

لینک به ارسال

سايت من از طرف چند كشور بر طبق گفته هاي ميزبانم مورد حمله واقع شده و بهم گفته كه ناچارين از ورود اي پي ها خارجي جلوگيري كنيم. اين كار باعث افت سايت نميشه؟ گفته كه هاستتم عوض كني نميشه كاري كرد چون دامنت مورد حمله واقع شده.

لینک به ارسال

سايت من از طرف چند كشور بر طبق گفته هاي ميزبانم مورد حمله واقع شده و بهم گفته كه ناچارين از ورود اي پي ها خارجي جلوگيري كنيم. اين كار باعث افت سايت نميشه؟ گفته كه هاستتم عوض كني نميشه كاري كرد چون دامنت مورد حمله واقع شده.

نمیدونم از کجا هاست گرفتید که ایت حرفارو میزنه

برای مدت کوتاهی دسترسی آی پی هارو روی سایتتون مسدود کنید نگران افتشم نباشید

لینک به ارسال

چند کشور نیست که چند آی پی هست ، همونها رو ببند .

البته یه نصیحت برادرانه بهت میکنم ، از هر کجا هاست گرفتی کوچ کن

طرف چیز زیادی بارش نیست ظاهرا

خودت یه سرور بگیری بهتره ماهی بیست سی تومن خرج داره عوضش همه چی دست خودته این مشکلات هم نداری

لینک به ارسال

داداش اینو بهم گفتن:

دامنه همچنان زیر دیداس هست

ما سایت برای چند ساعتی باز کرده بودیم

به سخت افزار سرور آسیب رسوند انقد که شدیده

و دیتاسنتر xlhost

خیلی به دیداس حساس هست و آی پی سرور رو مسدود میکنه

-----------------------

گفتم خب ای پی های خارجیو ببندید و سایتو باز کنید ولی نمیدونم چرا کاری نمیکنن

لینک به ارسال

معمولا حملات دیداس به سایتهای معمولی از چند آی پی صورت میگیره که معمولا توسط فایروال سرور آی پی ها سریعا شناسایی میشن و بن میشن و درصورت تغییر آی پی مجددا بسته میشن.

ولی توی حملات بزرگ از چندین سرور و آی پی همزمان حمله صورت میگیره و تعداد آی پی ها زیاد هستند و فورا قبل از شناسایی شدن سرور رو دان میکنند.

بهترین راه :

استفاده از کلودفلیر

هزینه کردن و استفاده از سرویس های شرکتهایی که متخصص مقابله با این نوع حملات هستند.

پیشنهاد من استفاده از کلودفیر هست.

لینک به ارسال

بله به محض لینکه من به سرورم اطلاع دادم سایتمو دان کردن و گفتن حمله از چند کشور صورت گرفته. الان ای پی کل اون کشورهاییو که حملهکردن بن میکنن که دیگه مشکلی پیش نیاد.

فقط این کلودفیر چی هستش؟ باید به سرور بگم که روی سایت نصب کنه؟ چطوریه؟ هزینه هم میخواد؟

لینک به ارسال

چند کشور = چند آی پی که تهیه اش برای کسانی که میخوان حمله کنن خیلی هم سخت نیست.

https://www.cloudflare.com/

اگر اشتباه نکنم آموزش کار کردن باهاش توی انجمن داده شده بود. اگر نبود سرچ بکنید توی نت موجوده.

فقط اینو درنظر داشته باشید استفاده از این سرویس باعث افت الکسای شما میشه ولی در عوض فواید زیادی داره.

توی سایت جی تی متریکس قبل و بعد از استفاده از کلوفلیر سایتتون رو بررسی کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...